Dunkaroos—همه مورد علاقه 1990s اسنک—در حال ساخت باز گشت در این تابستان. کوکی ها و رویه خامهای کیک یا شیرینی و اسنک در نهایت در دسترس برای خرید در تابستان سال 2020 پس از قطع در ایالات متحده در اوایل 2010s.

در سال 2018 یک صدای جیر جیر با بیان اینکه بتی کراکر گفت: این امر بازتولید Dunkaroos اگر صدای جیر جیر رسیده 150,000 رسانهها ویروسی رفت اما معلوم شد که جعلی است. این زمان در اطراف, اما, Dunkaroos تایید کرده است این است که آینده را در یک سری از دلتنگ 90s-مضمون پست در توییتر و Instagram.

dunkaroos
Dunkaroos در حال ساخت باز گشت در تابستان سال 2020 است.
General Mills

Dunkaroos مشترک فیلم های ’90s موارد و روند مات راهنمایی و نوار کاست این ادعا که آنها قطعا در آینده نه. در حالی که وعده نام تجاری گفت که ’90s مد است که احتمالا در آینده آنها را تایید کرد که Dunkaroos قطعا در آینده این سال است.

Dunkaroos در ابتدا راه اندازی شد در سال 1992 در پنج اشکال مختلف با وان یا شکلات یا وانیل رویه خامهای کیک یا شیرینی. در سال 1993 این کراکر گراهام به حال چهار رویه خامهای کیک یا شیرینی طعم: chocolate chip, دارچین, کره بادام زمینی و rainbow sprinkles.

Dunkaroos محبوب بودند در 1990s و 2000s اما قطع در ایالات متحده آمریکا در مارس 2012. تا به حال طرفداران Dunkaroos مجبور به سفر به کانادا برای گرفتن دست خود را در snack—اسنک با نام تجاری حتی طرفداران تشویق به انجام این کار با آن Smugglaroos مبارزات انتخاباتی.

در حالی که هیچ تاریخ انتشار اعلام شده است هنوز Dunkaroos با توجه به بازگشت در تابستان این سال است. تنها عطر و طعم خواهد شد که مجددا در ابتدا توسط وانیل کوکی ها و وانیل رویه خامهای کیک یا شیرینی با rainbow sprinkles.

طرفداران درخواست شده است برای بازگشت سرپایی برای سال, از جمله مشاهیر مانند Kim Kardashian West, Tyler, The Creator, Chrissy Teigen Frankie Muniz, Josh Peck, Liz Gillies و لیلی سینگ.

در سال 2018 کارداشیان غرب در توئیتر خود نوشت: “با وسواس Dunkaroos. لطفا دوباره!”

Tyler, The Creator توییتی “Dunkaroos من نیاز به پیدا کردن این” در سال 2012 است.

در سپتامبر 2019, Teigen گفت: “اگر تو را امتحان کنید برای خرید Dunkaroos در آمازون, تو فقط می توانید kadunks (هنوز هم خرید)” که Dunkaroos پاسخ داد: “هر گونه خوب است؟”

Gillies در توئیتر خود نوشت: “من هنوز هم می خواهید Dunkaroos” در سال 2012 و Dunkaroos پرسید: “هنوز هم هنوز؟”

در سال 2017, سینگ به سادگی در توئیتر خود نوشت: “Dunkaroos با وانیل بارقههای پوشش” و Dunkaroos گفت: “آن که صدای جیر جیر.”

در سال 2016 پک توئیتر خود نوشت: “می خواهم به تماشای یک کانال دیزنی فیلم و خوردن Dunkaroos? #perfectdate” که Dunkaroos پاسخ داد: “من شما را Dunkaroos شما را به دیزنی به علاوه”.

پس از پیدا کردن که Dunkaroos شد, بازگشت, Frankie Muniz گفت: “شوخی می کنی ؟ من برای زندگی Dunkaroos!!!!”

در آزادی مطبوعات, جف Caswell, رئيس جمهور از تنقلات در General Mills گفت: “ما هیجان زده به مجلس Dunkaroos در ایالات متحده پس از سال ها از آن تنها در دسترس بودن در کانادا. برای کسانی که در ’90s اصلی کوکی-پوشش دسته کوچک موسیقی جاز نشان دهنده طعم و مزه و رنگ و سرگرم کننده بودن یک بچه در طول این دهه است.

“ما می دانیم که بسیاری از عشق برای Dunkaroos و طرفداران در همه جا درخواست شده است برای آن است. ما هیجان زده برای کمک به ’90s بچه ها بطور منظم احساس بهترین قطعات از دوران کودکی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de