هنگامی که یک coronavirus واکسن آماده می شود ؟ آخرین اخبار در انگلستان محاکمه

پس از این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه ژانویه حدود 170 واکسن نامزدها در حال حاضر در حال توسعه با 15 در حال حاضر در آزمایشات انسانی.

آکسفورد دانشمندان بر این باورند که دستیابی به موفقیت در تلاش خود را برای Covid-19 واکسن پس از کشف این واکسن باعث یک واکنش است که ممکن است ارائه یک “دو دفاع” در برابر ویروس.

نتایج کامل منتشر شده در جولای 20, نشان داد که آزمایشات اولیه بر روی 1,077 انگلیسی, بزرگسالان یافت می شود که واکسن ناشی از قوی آنتی بادی و سلول T پاسخ که ممکن است به بهبود بیشتر پس از یک تقویت کننده jab.

این کشف امیدوار کننده است چرا که جدا از مطالعات پیشنهاد کرده اند که آنتی بادی ممکن است محو در ماه در حالی که سلول های T می توانید اقامت در گردش برای سال.

وجود داشت و به هیچ عوارض جانبی جدی و عوارض جانبی جزئی می توان با پاراستامول دو مقاله در مجله لانست گزارش شده است.

کارشناسان مورد ستایش قرار داد و نتایج را به عنوان یک “واقعا نقطه عطف مهم” که زنده نگه داشته به امید یک واکسن بودن نورد قبل از کریسمس.

ادامه مطلب: آکسفورد واکسن: کار می کند ؟ و چه اتفاقی می افتد ؟

Alok Sharma, کسب و کار, منشی گفت که کارآزمایی بالینی در دانشگاه آکسفورد در حال پیشرفت است و او گفت که او “بسیار افتخار” چگونه سرعت, انگلیسی, دانشمندان و محققان آمده بود با هم در تلاش های خود را به توسعه یک واکسن.

آقای شارما اعلام کرده است £بیشتر از 84 میلیون دلار بودجه برای سرعت بخشیدن به کار در حال حاضر در راه در آکسفورد و امپریال کالج.

و چشم ملت ایران – و شاید جهان – بصورتی پایدار و محکم بر استاد Adrian تپه و تیم او در دانشگاه آکسفورد.

در جولای 20, آن نازل شد که بریتانیا امن 90 میلیون دوز از دو امکان Covid-19 واکسن.

بریتانیا امضا معاملات برای تضمین 90 میلیون دوز از دو امکان Covid-19 واکسن از Pfizer Inc و BioNTech داد و فرانسوی گروه Valneva کسب و کار وزارت روز دوشنبه گفت:.

بریتانیا تا به حال امن 30 میلیون دوز تجربی BioNTech/فایزر واکسن و معامله در اصل برای 60 میلیون دوز از Valneva واکسن با یک گزینه از 40 میلیون بیشتر دوز اگر آن را ثابت می شود موثر و مناسب وزارت گفت.

چگونه به جستجو برای یک واکسن توسعه یافته ؟

بریتانیا امضا معاملات برای تضمین 90 میلیون دوز از دو امکان Covid-19 واکسن از Pfizer Inc و BioNTech داد و فرانسوی گروه Valneva کسب و کار کشور گفت: جولای 20, 2020.

آن گفت: بریتانیا بود امن 30 میلیون دوز تجربی BioNTech/فایزر واکسن و معامله در اصل برای 60 میلیون دوز از Valneva واکسن با یک گزینه از 40 میلیون بیشتر دوز اگر آن را ثابت می شود موثر و مناسب است.

در ماه مه, غول دارویی AstraZeneca اعلام $1.2 میلیارد معامله با دولت آمریکا به تولید 400 میلیون دوز از اثبات نشده کروناویروس اولین واکسن تولید شده در پروفسور هیل Oxford lab.

در ژوئن 13, AstraZeneca امضا قرارداد با دولت های اروپایی به عرضه تا 400 میلیون دوز از این واکسن استفاده کنند. در همین حال دولت بریتانیا موافقت کرده است به پرداخت برای تا 100 میلیون دوز, و اضافه کرد که 30 میلیون ممکن است آماده برای شهروندان بریتانیا در ماه سپتامبر.

ریسک به سختی می تواند بالاتر باشد. اگر ثابت شده و موثر واقع ZD1222 واکسن اجازه می دهد مردم را به ترک خانه های خود و بازگشت به کار و بازسازی اقتصاد است.

اما دولت نیز هشدار داد که موثر coronavirus واکسن می شود.

در مقدمه به استراتژی دولت برای سهولت مستند, نخست وزیر گفت که “تنها امکان پذیر راه حل دراز مدت” برای پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد یک واکسن موثر و یا درمان اما هشدار داد این بود که یک غیر قابل اجتناب است.

دولت مشاور ارشد علمی آقا پاتریک blue palace hotel گفت: توسعه یک واکسن موثر می تواند هرگز تضمین شده است.

و تازه ست برکلی, مدیر اجرایی Gavi, the Vaccine Alliance نیز گفت: واکسن نبود داده می شود.

“واکسن نامزدها را عادی موفقیت نرخ حدود هفت درصد بالینی شاید 15 تا 20 درصد بالینی بنابراین اکثریت قریب به اتفاق با شکست مواجه خواهد شد. اما با داشتن یک مجموعه بزرگ این حرکت ما رو به جلو” او می گوید.

در همین حال بریتانیا برای اولین بار اختصاص داده شده واکسن-ساخت مرکز ظرفیت سازی برای تولید “دهها میلیون نفر” از دوز برای محافظت در برابر coronavirus و اولین coronavirus آنتی بادی تست شده و مورد تایید بهداشت عمومی انگلستان است.

در ژوئن 28, چین اعلام کرد که در حال توسعه یک واکسن به توان نظامی خود را. واکسن داده شد چراغ سبز برای استفاده توسط نیروهای نظامی پس از محاکمه ثابت کرد این بود که هر دو امن و موثر است گفت: CanSino بیولوژیک بیوتکنولوژی شرکت درگیر است. اما استفاده از آن برای زمان حال خواهد بود محدود به پرسنل نظامی که ارائه تنگ پزشکی گروه کنترل نسبت به عموم است.

در زیر ما نمودار و آخرین اطلاعات در این مسابقه به توسعه یک واکسن.

آزمایش های انسانی در انگلستان

تیم بالینی در دانشگاه آکسفورد Jenner, موسسه و آکسفورد واکسن گروه شروع به کار در ژانویه به منظور توسعه یک Covid-19 واکسن.

این تیم به پیشرفت بشر در محاکمات در آوریل 23 و یک مطالعه مربوط به 510 داوطلب سالم بین 18 و 55 است که در حال حاضر در آکسفورد و ساوتهمپتون با بیشتر از سه سایت به احتمال زیاد اضافه شده است.

دانشمندان در حال کار بر روی این واکسن باید گفت: آنها می دانند که ظرف شش هفته که آیا آن کار خواهد کرد.

آقا جان بل رگیوس استاد پزشکی در دانشگاه آکسفورد گفت: “چند صد” انگلیسی ها در حال حاضر شده است با توجه به تجربی واکسن با امید که “سیگنال” در مورد اینکه آیا این کار می تواند ظهور تا اواسط ماه ژوئن.

انگلستان ملحق خواهد شد تنها ما با مطالعات و چین در آغاز آزمایشات انسانی.

مشخص شد که دانشگاه آکسفورد آزمایش واکسن است که به عنوان بیمارستان که نگرانی Covid-19 نیست شایع به اندازه کافی گسترده تر در جامعه است.

پس از اعلام £بیشتر از 84 میلیون دلار در بودجه جدید آقای شارما گفت: “این پول جدید کمک خواهد کرد که تولید انبوه آکسفورد واکسن به طوری که اگر زمان آزمایش موفق هستند ما باید دوز برای شروع واکسیناسیون جمعیت بریتانیا فورا.”

را انگلیسی ها برای اولین بار دریافت کنید دسترسی به یک واکسن?

آقای شارما گفت: شرکت دارویی AstraZeneca حال نهایی یک “جهانی توافقنامه مجوز” با دانشگاه آکسفورد با حمایت دولت اضافه کرد: “این به این معنی است که اگر واکسن موفق است AstraZeneca کار خواهد کرد به 30 میلیون دوز در دسترس سپتامبر برای بریتانیا به عنوان بخشی از توافق برای بیش از 100 میلیون دوز در کل.”

آقای شارما افزود: “بریتانیا خواهد بود و برای اولین بار برای به دست آوردن دسترسی” اما این دولت نیز اطمینان حاصل شود که “ما قادر به ساخت واکسن های موجود برای کشورهای در حال توسعه در پایین ترین هزینه ممکن”.

مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت که اگر موفق اول 30 میلیون واکسن خواهد بود “در آغاز برای آسیب پذیر ترین”.

آقای Hancock گفت: نمایندگان مجلس در Commons: “اگر آن (کار) آن است که به احتمال زیاد یکی از اولین های موجود در جهان پس ما باید توافقنامه را به مطمئن شوید که 100 میلیون دوز در دسترس هستند برای انگلستان, برای اولین بار از 30 میلیون خواهد شد که در سمت راست شروع به آسیب پذیر ترین.

“است که یک بریتانیا گسترده سیاست ما تحویل آن در سراسر این جزایر است.

“واکسن علم نامشخص کسب و کار است که چرا ما نمی توانیم همیشه 100 درصد مطمئن باشید که وجود خواهد داشت یک بی خطر و موثر واکسن.

“اما ما در حال قرار دادن همه چیز را ما می تواند احتمالا به مطمئن شوید که ما می توانیم آنها را به بهترین شانس ممکن است برای هر شهروند از کل بریتانیا است.”

در همکاری با AstraZeneca آقا جان گفت: “هنگامی که ما دریافت تایید توسط تنظیم کننده های ما نمی خواهید به بازگشت به آغاز و کار کردن چگونه ما تولید آن در مقیاس.

“ما همچنین می خواهید مطمئن شوید که بقیه جهان خواهد بود آماده برای ساخت این واکسن در مقیاس بزرگ به طوری که آن را می شود به جمعیت در کشورهای در حال توسعه برای مثال در جایی که نیاز است بسیار بزرگ.

“ما واقعا نیاز به یک شریک برای انجام این کار و که شریک یک کار بزرگ در انگلستان چرا که ما ظرفیت تولید در انگلستان برای واکسن نیست که در آن نیاز به, و بنابراین ما در حال رفتن به محل کار با هم با AstraZeneca به بهبود است که به طور قابل توجهی.”

مسیر به درمان و نحوه کار آنها

چه تازه ها در آکسفورد مسیر?

آکسفورد دانشمندان بر این باورند که دستیابی به موفقیت در تلاش خود را برای Covid-19 واکسن فراهم می کند که “دو دفاع در برابر ویروس با یک پتانسیل برای یک مطلب طولانی مدت انعطاف پذیری است. اما یک منبع به تلگراف گفت که این نتایج در حالی که “بسیار امیدوار کننده” نیست و در عین حال ثابت کند که آکسفورد واکسن را فراهم می کند با ماندگاری طولانی ایمنی در برابر Covid-19.

آکسفورد واکسن در نظر گرفته شد روشن frontrunner در مسابقه جهانی.

ادامه مطلب: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد واکسن آکسفورد

پروفسور هیل مدیر دانشگاه Jenner, موسسه می پذیرد شانس موفقیت هنوز قطع بصورتی پایدار و محکم در تعادل است.

“دولت ایالات متحده دولت انگلستان بارهای از موسسات خیریه و خیرین هستند گفت: همه ما خواهیم پرداخت به آن تولید شده قبل از پایان محاکمه. منظور من این یک نوع رأی اعتماد به نفس در آنچه ما در حال انجام است. واقعا چاپلوس,” او گفت:.

“اما آن را تضمین نمی کند ، آن می تواند چیزی و یا می تواند بزرگ یا جایی در میان.”

آنچه در مورد امپریال کالج واکسن?

پژوهشگران در امپریال کالج لندن انجام خواهد شد بالینی در 300 نفر برای دیدن اینکه آیا آنها تولید یک واکسن موثر پاسخ ایمنی در برابر Covid-19.

شرکت کنندگان سالم در سنين بين 18 و 70 را همه دریافت دو دوز از این واکسن با امید است که آزمون می تواند پس از آن در حرکت به 6000 داوطلبان اگر آنها موفق هستند.

به جای دادن افراد ضعیف فرم از بیماری های امپریالیستی واکسن به جای استفاده از مصنوعی رشته از کد ژنتیکی بر اساس این ویروس’ مواد ژنتیکی است.

تحقیق شده است تامین می شود £41 میلیون از دولت انگلستان و همچنین به عنوان £5 میلیون از دیگر کمک های مالی.

کار ستایش شده است توسط آقای شارما که گفت: “پیشرفت سریع شاهی واکسن عهد به نبوغ و سرسختی در بریتانیا محققان.

“اگر این آزمایش موفق واکسن خواهد شد نه تنها کمک به ما در مقابله با کروناویروس بلکه بیماری های نوظهور در حال حاضر و در آینده است.”

پژوهشگران در امپریال را توسعه داده اند یک نامزد است که تزریق را ارائه دستورالعمل ژنتیکی به سلول های عضلانی به SARS-CoV-2 سنبله سطح پروتئین است.

این باید یک تحریک پاسخ ایمنی و ایجاد ایمنی نسبت به ویروس.

این تیم به رهبری پروفسور رابین Shattock از وزارت شاهی بیماری های عفونی شده است تست نامزد در حیوانات از اوایل فوریه.

کسب و کار, منشی گفت که امپریال کالج لندن “پیشرفت خوب” و نگاه به حرکت به آزمایش های بالینی برای یک واکسن توسط اواسط ماه ژوئن با مقیاس بزرگتر محاکمه در ماه اکتبر.

دادگاه هنوز باز برای استخدام اما اعلام خواهد شد در دوره به دلیل.

دکتر کاترینا پولاک تحقیقات بالینی همکار در Vaccinology خواهد شد که منجر به کار در شاهنشاهی Hammersmith دانشگاه گفت: “این اولین بار است که در بشر محاکمه برای این نامزد واکسن و یک گام مهم به سوی توسعه امن و واکسن موثر علیه این رمان coronavirus.

“ما تیم بالینی هیجان زده برای شروع محاکمه به عنوان یک کلید مرکز در این مطالعه نقطه عطفی برای مبارزه با Covid-19.”

آزمایش های انسانی در آمریکا

ایالات متحده امضا کرده است $1.95 میلیارد دلار قرارداد برای یک پتانسیل coronavirus واکسن که می تواند منجر به تحویل 100 میلیون دوز در ماه دسامبر. دارویی غول فایزر آلمان و بیوتکنولوژی شرکت BioNTech خواهد پرداخت پول برای یک واکسن آنها در حال توسعه شده است اما تنها در صورتی کار می کند.

قرارداد است که ما تا کنون به توافق صرف در یک ممکن است واکسن های زیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات پیچ و تاب سرعت برنامه. فایزر و BioNTech انتظار می رود برای شروع در مقیاس بزرگ آزمایش های این ماه در آنچه آنها را به نام “پروژه Lightspeed” پس امیدوار کننده نتایج اولیه.

آمریکا آزمایش واکسن نشان های امیدوار کننده نتایج اولیه پس از نامزد گزارش تولید محافظ آنتی بادی در یک گروه کوچک از افراد داوطلب سالم.

واکسن ناشی از پاسخ آنتی بادی در برابر coronavirus در تمام 45 شرکت کنندگان از یک محاکمه انسان یک مقاله منتشر شده در جولای 14 نشان داد. نتايج آن به عنوان “تشویق” توسط دکتر Anthony Fauci بالا ما بیماری های عفونی رسمی.

یک سوم دادگاه مربوط به هزاران نفر از مردم شروع خواهد شد در ماه جولای. حتی اگر محاکمات آینده موفق هستند مدرن را واکسن نمی خواهد در دسترس خواهد بود تا زمانی که بین ماه های ژانویه و ژوئن 2021.

مدرن قبلا منتشر شده “نتایج موقت” از آن فاز 1 در قالب آزادی مطبوعات در وب سایت خود را در ماه مه نشان داد که این واکسن تا به حال تولید پاسخ ایمنی بدن در هشت بيمار.

خنثی سازی آنتی بادی در بر داشت هشت نفر در ایمنی محاکمه برای mRNA-1273 واکسن که می تواند قطار سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با کروناویروس با توجه به ما دانشمندان است.

این دارو در حال آزمایش توسط شرکت مدرن, تزریق یک نمونه کوچک از Covid-19 کد ژنتیکی به بیماران است.

این مقدار کافی است برای تشویق یک پاسخ از سیستم ایمنی بدن و محاکمه می شود انتظار می رود نورد بیشتر به طور گسترده ای در تابستان.

تل Zaks, افسر ارشد پزشکی در Moderna گفت: “این موقت فاز 1 داده در حالی که در اوایل نشان می دهد که واکسیناسیون با mRNA-1273 باعث پاسخ ایمنی قدر ناشی طبیعی عفونت شروع با دوز کم به عنوان 25 میکروگرم است.”

وی افزود: “این داده ها اثبات باور ما این است که mRNA-1273 پتانسیل برای جلوگیری از Covid-19 بیماری و پیشرفت توانایی ما برای انتخاب یک دوز به صورت محوری در دادگاه است.”

یافته های led توسط موسسه ملی سلامت شده اند کارشناسی یا منتشر شده اما پروفسور رابین Shattock استاد مخاطی عفونت و ایمنی کالج امپریال لندن به نام نتایج اولیه “تشویق”.

وی افزود: “این یک شروع امیدوار کننده اما اثر اطلاعات کلیدی خواهد بود و به دنبال آن توانایی به مقیاس در یک شیوه ای است که فراهم می کند دسترسی جهانی باید این واکسن موفق خواهد بود.”

ما رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ما شروع به تولید انبوه هر واکسن های تهیه شده قبل از آنها به طور کامل تایید شده به طوری که آنها می تواند به سرعت توزیع یک بار لاستیک مهر.

همچنین گزارش شده است که GSK و سانوفی باید تیمی را به منظور توسعه یک coronavirus درمان و قصد دارند یک واکسن آماده برای تست تا پایان سال 2020 است.

آلمان اعلام کرد که سرمایه گذاری €300 m (£269m) در شرکت زیست فناوری در آستانه آزمایش های بالینی برای coronavirus واکسن.

خرید خود را از 23 درصد سهام در CureVac می آید پس از گزارش تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دادگاه شرکت و تامین امن از هر آینده واکسن برانگیخته سیاسی واکنش در برلین. CureVac را رد کرد و ادعا می کند در ماه مارس که آن را دریافت کرده بود کسب ارائه می دهد برای شرکت و یا فن آوری آن است.

مثبت اولیه نتایج جستجو برای چینی شرکت دارویی

در ژوئن 17, چینی مواد مخدر شرکت مثبت اعلام نتایج اولیه واکسن این ادعا را ناشی از پاسخ ایمنی در 100 درصد از آنان که داده شدند از آن.

این واکسن در حال توسعه توسط شرکت ملی چین Biotec گروه (CNBG) و یکی از frontrunners در میان بیش از 200 نامزد دیگر در این مسابقه به توسعه موثر واکسیناسیون در برابر این بیماری است.

چینی, زیست فناوری, Sinovac همچنین اعلام کرد که نتایج مثبت آن coronavirus واکسن گفت: امیدوار بودم به حرکت در مقیاس بزرگ فاز و سه دادگاه در برزیل به زودی.

آفریقا مشارکت برای اولین بار در یک Covid-19 واکسن آزمایشی آغاز شده و در روز 24 ژوئن به عنوان داوطلب دریافت تزریق توسعه یافته در دانشگاه آکسفورد در حالی که به گفته مقامات این قاره از 1.3 میلیارد نفر از مردم را نمی توان پشت سر گذاشت.

این مقیاس آزمایشی در حال انجام است در آفریقای جنوبی بریتانیا و برزیل.

درمان های دیگر که trialled

در کنار توسعه واکسن پزشکان در حال trialling داروهای موجود برای ویروس ابولا مالاريا و HIV. نتایج اولیه امیدوار کننده می رسد اما تا زمانی که کامل آزمایشات بالینی شده اند, پزشکان نمی تواند مطمئن باشد که این داروها موثر هستند.

در دانشگاه آکسفورد به رهبری محاکمه هیدروکسی کلروکین در اصل یک مالاریا, داروی شد مورد ستایش قرار داد توسط مت, Hancock, سلامت, منشی, در ماه آوریل به عنوان یک “نقطه عطف مهمی” در جنگ علیه Covid-19.

اما نتایج یک مطالعه بین المللی که نشان می دهد که آن را افزایش می دهد شانس مرگ برای بستری بیماران نه به 21 درصد است.

سازمان خود را به حالت تعلیق آزمایشی در 25 مه با استناد به نگرانی های ایمنی. اما در مارس 26, رهبران آکسفورد-led بازیابی محاکمه که در عمل در بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها گفت: آنها ادامه خواهد داد و بر اساس داده های خود را نشان نمی دهد, افزایش خطر.

دگزامتازون دستیابی به موفقیت

برای اولین بار در جهان coronavirus درمان است که به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر مرگ است که با توجه به بیمه خدمات درمانی بیماران زیر پیشگامانه آزمایش توسط دانشمندان انگلیسی.

در دستیابی به موفقیت توصیف شده در توسط Boris Johnson, نخست وزیر, به عنوان یک “دستاورد قابل توجه” مشترک استروئید دگزامتازون نشان داده شد کاملا به بهبود شانس زنده ماندن برای بسیاری از بیماران بد.

در ژوئن 16, آقای جانسون مورد ستایش قرار داد به عنوان “بزرگترین دستیابی به موفقیت و در عین حال” در درمان coronavirus هر دو در انگلستان و در سراسر جهان.

دولت شده است انباشت دگزامتازون از ماه مارس در مورد آزمایشات موفق بودند. وجود دارد در حال حاضر منابع 200000 نفر و به اندازه کافی برای مقابله با هر موج دوم ویروس.

این دارو معمولا برای درمان آرتریت شدید آلرژی و آسم – هزینه فقط £5 برای یک دوره کامل درمان است و انتظار می رود که تأثیر عمده ای بر بیماری همه گیر.

دانشمندان در دانشگاه آکسفورد که باید با انجام آزمایش بر روی تعدادی از مواد مخدر از ماه مارس اعلام کرد که یک دوره 10 روزه از دگزامتازون باعث کاهش خطر مرگ برای افرادی که در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم.

محققان گفت: این دارو باید تبدیل به استاندارد مراقبت در بیماران مبتلا به بیمار.

انگلستان واکسن گروه ضربت

در مارس 17, دولت راه اندازی یک گروه ضربت طراحی شده به “به سرعت در حال توسعه coronavirus واکسن” و همچنین به عنوان مقیاس تولید و پس از آن می تواند به سرعت تولید و تحویل در مقادیر انبوه.

آن است که رهبری Sir Patrick blue palace hotel و پروفسور جاناتان ون Tam معاون پزشکی رئیس و اعضای عبارتند از: AstraZeneca و ولکام تراست.

دولت در ابتدا اختصاص داده £14 میلیون به گاوآهن به 21 coronavirus پروژه های تحقیقاتی – مانند کار توسط دانشمندان در دانشگاه آکسفورد و امپریال کالج لندن است. در تاریخ 21 آوریل اعلام یک پوند بیشتر 44.5 میلیون دلار برای آکسفورد و امپریال محاکمات افزایش این بودجه هنوز هم بیشتر.

چند هفته بعد, کسب و کار, منشی, Alok Sharma اعلام کرد یک پوند بیشتر از 84 میلیون دلار در بودجه جدید “برای کمک به سرعت بخشیدن به کار خود را”.

او گفت: “این پول جدید کمک خواهد کرد که تولید انبوه آکسفورد واکسن به طوری که اگر زمان آزمایش موفق هستند ما باید دوز برای شروع واکسیناسیون جمعیت بریتانیا فورا.”

به کمک انگلستان تولید انبوه واکسن آقای شارما اعلام کرده است که بریتانیا اولین واکسن تولید مرکز نوآوری و انتظار می رود برای باز کردن در تابستان 2021 یک سال جلوتر از برنامه.

او گفت: “برای حمایت بیشتر از ما تولید داخلی قابلیت ماه گذشته اعلام کردم که دولت را سرعت بخشیدن به ساخت انگلستان اولین واکسن تولید مرکز نوآوری است که در Harwell در آکسفوردشایر.

“و امروز من می تواند اعلام کند ما سرمایه گذاری خواهد کرد تا به یک پوند بیشتر از 93 میلیون دلار در مرکز اطمینان حاصل کرد که از آن باز می شود در تابستان سال 2021 کامل 12 ماه جلوتر از برنامه. “مرکز است که در حال حاضر تحت ساخت و ساز خواهد شد که ظرفیت تولید به اندازه کافی واکسن دوز برای خدمت به کل جمعیت بریتانیا در عنوان کمی تا شش ماه است.”

چه مدت طول می کشد برای ساخت یک واکسن و چرا ؟

یکی از مهم کمک به پیشبرد تحقیقات واکسن توسعه سازمانی به نام ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) راه اندازی در پاسخ به عدم پیشرفت علمی که ابولا پاره پاره از طریق غرب آفریقا در سال 2014 تا 2016.

CEPI ماموریت است که به سرعت در حال پاسخ دادن به همه گیری با ارائه پول به محققان برای توسعه واکسن.

CEPI است که در حال حاضر در حال توسعه حداقل هشت بالقوه واکسن برای Covid-19 و در ماه ژانویه اعلام کرد که یک واکسن برای Covid-19 خواهد بود آماده برای تست در پایان ممکن است.

محققان در حال اعتماد به نفس آنها را حداقل یک واکسن آماده در عرض 18 ماه. خواهد بود که سریع ترین انسان باید همیشه از دیدن یک نام تجاری جدید پاتوژن به توسعه یک واکسن علیه آن است.

اما Sir Patrick blue palace hotel – مشاور ارشد علمی – نقل مکان کرد تا به خلق و خوی عمومی انتظارات و گفت: “همه واکسن جدید آمده است که به توسعه بلند عکس. تنها برخی از نهایت موفق. Coronavirus خواهد بود و ارائه چالش های جدید است. این زمان خواهد بود.”

بزرگترین مانع برای توسعه واکسن است که تولید و توزیع در مقیاس برآورد شده است که CEPI نیاز به حداقل یکی دیگر از 2 میلیارد دلار در بودجه است. انگلستان در حال حاضر متعهد £250 میلیون دلار از کمک به CEPI بزرگترین کمک مالی هر کشور است.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که این ویروس می تواند آمار بریتانیا در “امواج متعدد” است که منجر به ترس که برخی از واکسن ها ممکن است کار بر روی سویه های جهش یافته. اما پروفسور Pollard گفت: آن را “تعجب آور” برای دیدن جهش در ویروس به دلیل آرایش ژنتیکی.

وی افزود: “تا کنون گرفته نشده است ویروس های جدید در حال ظهور هستند که قادر به جلوگیری از این نوع پاسخ ایمنی بدن است که ما انتظار داریم تولید شده توسط این واکسن در حال توسعه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de