هنگامی که سالن های زیبایی بازگشایی در انگلستان ؟

آن اعلام شد بوریس جانسون در یک جلسه توجیهی در روز سه شنبه 23 ژوئن آرایشگری که می تواند بازگشایی, اما نمی, ناخن, میله, سالن های زیبایی و یا چشمه های معدنی. سالن زیبایی نمی خواهد اجازه بازگشایی آن را به عنوان اعتقاد بر این است که آن را مشکل تر خواهد بود برای کاهش خطر انتقال. آقای جانسون گفت: “ما همچنین قصد اجازه می دهد برخی دیگر از تماس نزدیک خدمات مانند ناخن میله برای بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم; هنگامی که ما اعتماد به نفس آنها می تواند در یک راه امن است.”

پس نخست وزیر گفته است یک منبع از وزارت تجارت انرژی و صنعت استراتژی (BEIS) گفت: “نخست وزیر تنها گفت آرایشگری از 4 جولای. هر چیز دیگری بسته است تا زمانی که دولت نه فرد تعیین می کند آن را بی خطر است برای آنها را به بازگشایی شده است.”

خبر آمد به عنوان یک شوک به بسیاری از سالن های زیبایی صاحبان که در حال آماده شدن برای باز کردن درهای خود را از 4 جولای همراه با آرایشگری – و با هیچ زمان تاریخ پیشنهادی برای بازگشایی آنها را مجبور به نگه داشتن کسب و کار خود را بسته است.

“من نا امید با این خبر می گوید:” Millie کندال, مدیر اجرایی, انگلیسی, زیبایی, شورای. “این عجیب و غریب به من به عنوان ناخن و زیبایی هستند بنابراین بهداشت و ایمنی آگاه است. آنها احتمالا بیشتر آماده تر از هر سرویس دیگری. اما من فکر می کنم آن را به چهره به چهره به عنوان آرایشگری کار در پشت مشتری به جای در مقابل در خدمات زیبایی. اما دولت نمی داند تفاوت های ظریف ظریف از صنعت ما پس از این خبر بسیار نا امید کننده است.”

ادامه مطلب: چه زمانی می توانم کتاب من, درمان های زیبایی دوباره ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de