زمانی که سینما و تئاتر و موزه ها دوباره باز می شود ؟

تلگراف | No comments

دولت دستورالعمل های جدید در کاهش coronavirus مستند در بریتانیا ارائه خواهد شد کمی راحتی را برای هنر سازمان و مخاطبان است.

ترین هنر در سالن خواهد شد تحت پوشش “گام سوم” از برنامه رسمی که تعیین آنها “بالاتر از خطر کسب و کار” با توجه به احتمال coronavirus انتقال درون فضاهای محصور شده است.

دولت پیشنهاد کرده است که فرهنگی و ورزشی می تواند محل “پشت درهای بسته” به عنوان اوایل به عنوان آغاز ماه ژوئن ارائه آنها برگزار شد و بدون مخاطب. بی بی سی در حال برنامه ریزی برای پخش کنسرت در Wigmore Hall از ژوئن 1 در انطباق با این قوانین و این نیز ممکن است که حوادث بزرگ مانند حافظه های فوق تلاش در برخی از فرم به دنبال کت و شلوار.

این مستند محدودیت های که در آن تقریبا همه از بریتانیا زندگی فرهنگی متوقف شده است ادامه خواهد داد تا زمانی که حداقل 4 جولای. تئاتر, سینما, سالن های کنسرت و موزه ها بعید است که به مخاطبان مگر اینکه آنها می توانند با تصویب دولت های دقیق آزمون ها و اعلام شود “Covid-19 امن”. این نیاز اجتماعی فاصله که می به طور چشمگیری کاهش می دهد سالن’ takings و در نتیجه زنده ماندن مالی خود.

با توجه به آخرین سند: “برخی از مکانهای است که با طراحی شلوغ و که در آن ممکن است دشوار به تصویب فاصله هنوز هم ممکن است قادر به دوباره باز کردن با خیال راحت [در ژوئیه] و یا ممکن است قادر به باز کردن با خیال راحت تنها در بخشی.”

در حالی که تعدادی از رویدادهای ورزشی مهم مانند لیگ برتر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد در پشت درهای بسته بازی تنها به صورت آنلاین با مخاطبان بسیار کمی از موسسات هنری و یا حوادث قادر خواهد بود برای زنده ماندن بدون زندگی می کنند و درآمد آنها به ارمغان بیاورد.

تئاتر

تئاتر خودی به تازگی به تلگراف گفت که پاییز بود و این صنعت به طور کلی هدف برای دوباره باز کردن. فراتر از این مرحله مشخص نیست که چگونه حتی اپراتورهای بزرگ می تواند زنده ماندن.

کامرون مکینتاش تولید کننده Les Miserables و صاحب هشت تئاتر پایان غرب پیشنهاد کرده است که مشکلات درگیر در آماده سازی و تولید این معنی است که بسیاری از سالن های تئاتر در حال حاضر رو به بسته شدن تا 2021.

مکینتاش نیز هشدار داد که این ایده اجتماعی فاصله در سالن “را اضافه کنید” مالی. تحت دستورالعمل های جدید معلوم نیست چگونه تئاتر خواهد بود مجاز به دوباره باز کردن در هر نقطه بدون پذیرش یک کاهش شدید در تعداد مخاطبان.

برخی از عمده تئاتر شده اند جریان ویدئوها از خود گذشته تولیدات در طول بیماری همه گیر. به ادامه انجام این کار با کار جدید این خواهد بود یک فشار مالی که چند سالن می تواند تحمل.

سینما

بیشتر از تابستان فیلم های پرفروش شده اند و یا به تعویق افتاد (در تعداد انگشت شماری از موارد) هدایت می شوید بر روی یک راست-به-جریان راه است. کریستوفر نولان در شعار باقی مانده ليزينگ فیلم, است, برنامه ریزی شده برای انتشار در جولای 17, دو هفته پس از این دولت پیشنهاد تاریخ (4 جولای) به صورت حتی با توجه به افتتاح هنر سالن.
کریستوفر نولان را شعار

بزرگ سینما اپراتورها مانند Vue به تازگی ابراز خوشبینی به این تلگراف که آنها قادر خواهد بود به کاهش مخاطبان اعداد در حالی که recouping به اندازه کافی گیشه رسید به زنده ماندن. زنجیره ای اعلام کرده است برنامه ای برای بازگشایی در تاریخ 4 جولای با “افزایش تمیز کردن و کارکنان حفاظت پروتکل” در محل. اقدامات دیگر شامل “فیزیکی جداسازی گروه های خانواده از طریق ما رزرو آنلاین سیستم و] سرسام آور فیلم بار اجتماعی را حفظ فاصله”.

اپراتور کوچک تر و مستقل سینما, اما, ممکن است در چنین خوش شانس و موقعیت. Andrew Simpson از نیوکاسل Tyneside سینما هشدار داد که اگر کردند طرح خارج شد قبل از مخاطبان بازگشت خود سینما خواهد بود و محکوم است.

این سناریو کابوس او گفت: “اجازه باز کردند در همان زمان و مخاطبان نشان داده نمی شود. ما در حال باز این مرده و هیچ حمایت دولت است.”

گالری ها و موزه ها

برخی از اروپا پیشرو گالری مانند Uffizi در فلورانس و موزه سلطنتی هنرهای زیبا در بروکسل در حال آماده سازی برای دوباره باز تحت دقیق دستورالعمل های بهداشتی. این شامل استفاده از ماسک های ارائه دست sanitiser و مکرر یادآوری به دور ماندن از بازدید کنندگان دیگر.

انگلیسی, گالری ها و موزه ها هنوز اعلام کرد قصد دارد به دنبال کت و شلوار. موسسات بزرگتر اما باید بیشتر در فضای داخلی از دیگر هنرهای سالن و همچنین به عنوان یک تلفن همراه مخاطبان و مانند آنها ممکن است پیدا کردن خود را در یک موقعیت بهتر برای تحقق دولت “Covid-19 امن” آزمون.

سالن های کنسرت و اجرای سالن

کلاسیک صنعت موسیقی است رو به فروپاشی گسترده. بسیاری از ارکسترهای استخدام مستقل نوازندگان که همیشه از حمایت دولت را طرح کردند. سالن خود را لزوما بزرگ و گران قیمت به اجرای آن خواهد بود دشوار است برای جبران هزینه های اگر مخاطب تا به حال به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

واسیلی Petrenko هادی رئیس سلطنتی Liverpool Philharmonic Orchestra به تلگراف گفت که در حالی که برنامه های نوآورانه بودند و در حال خواب در سراسر کشور این واقعیت ساده بود: “بسیاری از موسسات به سادگی نمی خواهد زنده بماند.”

اگر چه بسیاری از کلاسیک-موسیقی نهادهای جریان های موجود و اجرای برنامه در این مستند با هدف رسیدن به گسترده تر آنلاین مخاطبان آن خواهد بود دشوار است برای بسیاری از سالن و یا ارکسترهای برای زنده ماندن بدون منظم مخاطبان زندگی می کنند.

Wigmore Hall یکی اوایل استثنا. محل اعلام کرده 20 کنسرت های آینده به پخش زنده در رادیو بی بی سی 3 در هر روز هفته با نوازندگان از جمله Mitsuko Uchida, علامت Padmore و tom bristow دیویس. این کنسرت که آغاز خواهد شد در تاریخ 1 ژوئیه را رعایت سختگیرانه اجتماعی فاصله روی صحنه خواهد شد و نه از ویژگی های مخاطب است.

این حافظه های فوق نیز ممکن است یک استثنا در مدل معمولی بودن قابل ملاحظه تامین مالی از طریق بی بی سی مجوز هزینه و تنها بخشی از حمایت جعبه دفتر درآمد. این هفته اما رویال آلبرت هال ارشد اجرایی به تلگراف گفت که در حال حاضر تحت اجتماعی-دورى قوانین حافظه های فوق در فرم معمول خواهد بود “عملی” به عنوان خدمه خواهد بود قادر به کار و محل میله را به ماندن بسته شده است.

آلن دیوی کنترل رادیویی 3 پیشنهاد برای بار پس از نخست وزیر اعلام کرد که “قطعا وجود داشته باشد چیزی به نام حافظه های فوق در این تابستان” اما ارائه هیچ جزئیات در مورد آنچه جایگزین فرمت این سال سری کنسرت ممکن است.

موسیقی راک و پاپ و جاز, سالن های موسیقی ممکن است در صورت چنین قابل ملاحظه سربار اما با توجه به کمبود مسافرت های بین المللی برنامه ریزی یک سری از پر سود مباحث به نظر می رسد در هر صورت غیر ممکن است. بعلاوه با توجه به اینکه این سالن با طراحی بسته تعداد زیادی از مردم به جوی فضاهای مشخص نیست که چگونه آنها همیشه قادر به انطباق با دولت فعلی دستورالعمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>