زمانی که سینما و تئاتر و موزه بازگشایی?

دولت دستورالعمل در پایان coronavirus مستند در بریتانیا در حال تحول است و با آخرین تغییرات اعلام شده توسط نخست وزیر در ژوئن 23.

در یک افزایش قابل توجهی به هنر بخش “دو متر در حکومت” است که به کاهش توان “یک متر به علاوه”. تا زمانی که تغییر اجتماعی-فاصله اقدامات نگاه کرد به احتمال زیاد برای محدود کردن مکانهای فرهنگی’ سودآوری است. تنظیم تغییرات نخست وزیر اعتراف کرد که هدایت ساخته شده بود زندگی “تقریبا غیر ممکن” برای بخش هنر در میان دیگران.

صحبت به مجلس عوام گفت که “هدایت خاص” خواهد بود با توجه به تئاتر و هنرهای دیگر سالن با هدف برقراری “اجرای زنده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

ترین هنر سالن سقوط “گام سوم” رسمی مستند برنامه ای که تعیین شده آنها را “بالاتر از خطر کسب و کار” در حساب از تهدید Covid-19 انتقال درون فضاهای محصور و مقرر است که آنها از نظر قانونی نمی تواند دوباره باز قبل از ژوئیه 4.

سینما مانند ویترین و Vue در حال حاضر امید به دوباره باز از 4 جولای تا با دیگر زنجیر کت و شلوار زیر در طول ماه. احیای اجرای برنامه در سالن های کنسرت نیز در آثار.

(بی بی سی شده اند پخش, کلاسیک, کنسرت, بدون مخاطبان در Wigmore Hall پس از آغاز ماه ژوئن. این حافظه های فوق را دنبال کت و شلوار در آغاز در جولای 17 و با پایان دادن به شب گذشته در 12 سپتامبر.)

گالری های هنری تجاری اجازه داده شد برای دوباره باز کردن در ژوئن 15, آنها به عنوان طبقه بندی شده به عنوان “غیر ضروری خرده فروشی”. بزرگتر گالری های موزه ها و موسسات دولتی می تواند باز کردن درهای خود را از جولای 4, هر چند بیشتر انجام خواهد شد تا بعد از آن در تابستان است.

تئاتر

انگلیسی تئاتر خواهد بود قادر به دوباره باز از جولای 4, اگر چه اجرای زنده را نمی خواهد و در عین حال اجازه داده شود.

در تمرین تئاتر خودی باید به تلگراف گفت که پاییز است که این صنعت به طور کلی هدف برای دوباره باز کردن. در امریکا برادوی بسته باقی می ماند تا تاریخ 6 سپتامبر در اولین.

کامرون مکینتاش تولید کننده Les Miserables و صاحب هشت West End سالن پیشنهاد کرده است که مشکلات درگیر در آماده سازی و تولید این معنی است که بسیاری از سالن های تئاتر در حال حاضر رو به بسته شدن تا 2021. کریسمس pantomimes بعید است به این سال اتفاق می افتد.

مکینتاش نیز هشدار داد که این ایده اجتماعی فاصله در سالن “را اضافه کنید” مالی. حتی در “یک متر به همراه” تئاتر نیاز به قبول کاهش قابل توجهی در تعداد مخاطبان.

برخی از عمده تئاتر شده اند جریان ویدئوها از خود گذشته تولیدات در طول بیماری همه گیر. به ادامه انجام این کار با کار جدید این خواهد بود یک فشار مالی که چند سالن می تواند تحمل.

بیشتر بخوانید: زمانی که مستند پایان ؟

سینما

از عمده زنجیره ای ویترین و Vue هدف برای باز کردن درهای خود را در ماه ژوئیه 4. کرزن و Odeon انتظار می رود به هدف مشابه تاریخ.

Cineworld است که انتظار می رود برای باز کردن برخی از سالن در 10 ژوئیه با بقیه زیر کت و شلوار بیش از بقیه از این ماه است. Picturehouse سینما همان را انجام خواهد داد و همکار خود “arthouse” زنجیره ای همگانی است به احتمال زیاد به باز کردن در یک زمان مشابه.
کریستوفر نولان را شعار

Cinemagoers را متوجه تغییرات قابل توجهی در طول سفر خود را. Cineworld مثلا حفظ اجتماعی فاصله اقدامات در تمام مناطق در سینما و ارائه دست sanitiser به تمام دارندگان بلیط و کارکنان در حالی که همه توالت خواهد بود مواجه نگردند با ضد باکتری صابون دست و کارکنان داده خواهد شد دقیق شستن دست ها-دستورالعمل ها.

سیستم رزرو شده است به روز شده اجازه می دهد تا دوستان و خانواده را به نشستن با هم در حالی که فاصله ایمن بین مشتریان مختلف از خانواده ها در این صفحه نمایش سینما. این متفاوت خواهد بود در ظرفیت و طرح از هر یک از صفحه نمایش. زمان شروع و پایان برای فیلم خواهد بود مبهوت به تنظیم تراکم.

زنجیر را ابراز خوشبینی به این تلگراف که آنها قادر خواهد بود به کاهش مخاطبان اعداد در حالی که recouping به اندازه کافی گیشه رسید به زنده ماندن. Vue مثلا باید “افزایش تمیز کردن و کارکنان حفاظت پروتکل” در محل. اقدامات دیگر شامل “فیزیکی جداسازی گروه های خانواده از طریق ما رزرو آنلاین سیستم های [و] سرسام آور فیلم بار اجتماعی را حفظ فاصله”.

کریستوفر نولان در شعار که بسیاری از اپراتورهای امیدوار شده اند دوخته شده بود برنامه ریزی شده برای انتشار در جولای 17, اما در حال حاضر به تاخیر افتاده است به تاریخ 31 ژوئیه. در تعجبم که زن 1984 نیز منتقل شده از تاریخ 14 اوت تا اکتبر 2. مولان خواهد بود که اولین “عمده” فیلم وارد در سینما در این سال با انتشار آن در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24.

اپراتور کوچک تر و مستقل سینما ممکن است در چنین خوش شانس و موقعیت. Andrew Simpson از نیوکاسل Tyneside سینما هشدار داد که اگر کردند طرح خارج شد قبل از مخاطبان بازگشت خود سینما خواهد بود و محکوم است.

این سناریو کابوس او گفت: “اجازه باز کردند در همان زمان و مخاطبان نشان داده نمی شود. ما در حال باز این مرده و هیچ حمایت دولت است.”

از ژوئیه 4 تعداد کمی از رانندگی در سینماها آغاز خواهد شد به تور انگلستان امیدوار به سرمایه گذاری در ترکیبی از سست دستورالعمل و اولویت برای باز هوا وقایع است.

الهام بخش در طول مستند, خواندن راهنماهای ما در بهترین فیلم به تماشای Netflix و آمازون در حال حاضر.

گالری ها و موزه ها

برخی از اروپا پیشرو گالری مانند Uffizi در فلورانس و موزه سلطنتی هنرهای زیبا در بروکسل را دوباره باز تحت دقیق دستورالعمل های بهداشتی. این شامل استفاده از ماسک های ارائه دست sanitiser و مکرر یادآوری به دور ماندن از بازدید کنندگان دیگر.

در بریتانیا, Tate, The Telegraph درک خواهد بود که اولین موسسه به دوباره باز زودتر از آغاز ماه اوت است. از سوی دیگر بسیاری از بسته باقی خواهد ماند ، ایلین Bedell مدیر عامل شرکت در سوتبنک مرکز گفت: این روزنامه در اواخر ماه مه است که قدیمیترین او فاصله می تواند دوباره باز خواهد بود بهار 2021.

کوچکتر تجاری گالری ها و حراجی های طبقه بندی شده به عنوان “غیر ضروری خرده فروشی” شده اند و مجاز به دوباره باز از 15 ژوئن.

یک بیانیه مشترک از بریتانیا موزه مدیران در ژوئن 23 استقبال نخست وزیر اعلام تجدید نظر اجتماعی-فاصله دستورالعمل. آنها تاکید کرد که آنها نیاز به قادر به دوباره باز کردن درهای خود را “در یک نظر مالی به شیوه ای پایدار”.

این نقطه تأکید رئیس موزه مدیران شورای آقا یان Blatchford. نوشتن در تلگراف او هشدار داد که “بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند از نظر مالی منحرف”.

سالن های کنسرت و اجرای سالن

کلاسیک صنعت موسیقی است رو به فروپاشی گسترده. بسیاری از ارکسترهای استخدام مستقل نوازندگان که همیشه از حمایت دولت را طرح کردند. علاوه بر این سالن خود را لزوما بزرگ و گران قیمت را اجرا کنند.

واسیلی Petrenko هادی رئیس سلطنتی لیورپول ارکستر فیلارمونیک گفت تلگراف در ماه مه که در حالی که برنامه های نوآورانه بودن اختراع در سراسر کشور پست-Covid-19 واقعیت ساده خواهد شد: “بسیاری از موسسات به سادگی نمی خواهد زنده بماند.”

بسیاری از کلاسیک-موسیقی نهادهای جریان های موجود و اجرای برنامه در این مستند با هدف رسیدن به گسترده تر مخاطبان آنلاین, اما این امر می تواند دشوار برای بسیاری از سالن و یا ارکسترهای برای زنده ماندن بدون منظم مخاطبان زندگی می کنند.

در میان چند استثنا است Wigmore Hall. محل پخش کنسرت زنده در رادیو بی بی سی 3 در هر روز هفته با نوازندگان از جمله Mitsuko Uchida, علامت Padmore و tom bristow دیویس. کنسرت آغاز شد و در ژوئیه 1 در حال مشاهده دقیق اجتماعی فاصله و بدون مخاطبان زندگی می کنند.

این حافظه های فوق هم برگزار خواهد شد از 17 جولای تا سپتامبر 12. در ابتدا آنها را به کار گیرند تحت محدودیت های مشابه با این امید که تسهیلات ممکن است شل به عنوان فصل می رود.

در رویال آلبرت هال ارشد اجرایی به تلگراف گفت که با “دو متر در قاعده” در محل آن خواهد بود “عملی” به مخاطبان زنده به طور معمول از جمله شب گذشته به عنوان خدمه خواهد بود قادر به کار و محل میله را به ماندن بسته شده است.
این معبد محل زندگی می کنند در فورت اسمیت, آرکانزاس با موفقیت جنگیدند به میزبان اجتماعی-فاصله فرفره


اعتبار: AP/چارلی Kaiko

موسیقی راک و پاپ و جاز, سالن های موسیقی, در ضمن در صورت بدتر مخمصه. تا زمانی که مسافرت های بین المللی رزومه آن خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای برنامه ریزی یک سری از پر سود گیگابایت است. بعلاوه با توجه به اینکه این سالن با طراحی بسته تعداد زیادی از مردم به جوی فضاهای مشخص نیست که چگونه آنها همیشه قادر به انطباق با دستورالعمل به عنوان آنها در حال حاضر ایستاده است.

انجمن های مستقل جشنواره گفت: در اواسط ماه مه است که 98.5 درصد از اعضای آن فاقد پوشش بیمه برای coronavirus مربوط به لغو و 92 درصد انتظار به صورت بالقوه ویرانگر هزینه های.

برخی از کنسرت های زنده گرفته شده در امریکا که در آن مقررات ثابت لیبرال تر. در آرکانزاس به عنوان مثال کشور خواننده تراویس McCready انجام شده در 18 مه پس از جلب رضایت دولت در بهداشت عمومی مورد نیاز است. تئاتر میزبانی گیگ بود ظرفیت آن کاهش می یابد از 1100 239 همه شرکت کنندگان خود را به حال, حرارت گرفته شده در ورود و هر کس بیش از سن 10 دستور داده شد به پوشیدن ماسک.

رانندگی در کنسرت های برگزار شده است در کشورهای دیگر از جمله New Hampshire.

تلویزیون

تولید در تمام سریال متوقف شد با این بیماری همه گیر ترک پخش با کاهش عرضه نسخه های جدید.

در مه 18, اما, بی بی سی, ITV, Channel 4, آسمان, و دیگر رسانههای انگلیسی توافق مجموعه ای از دستورالعمل ها برای بهره برداری ایمن از مجموعه با توجه به از سرگیری تولید تلویزیون در سراسر تابستان است.

در یک بیانیه مشترک از رسانههای گفت: “انتظار این است که هدایت خواهد شد در ماه های آینده به عنوان مستند کاسته است به دولت توصیه می یابد و به عنوان TV productions انطباق با چالش های جدید ناشی از این Covid-19 خطر است.”

دنده بالا و EastEnders برای مثال در حال حاضر از سر فیلمبرداری با مناسب اجتماعی-فاصله اقدامات در محل.

Netflix را معرفی شیوه های است که آن را در حال حاضر استخدام در آن مجموعه در جنوب شرق آسیا مانند دما چک و ناهار بسته بندی شده برای بازیگران و خدمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im