هنگامی که coronavirus اوج در انگلستان ؟ چگونه برای آماده سازی و چه انتظار

تلگراف | No comments

در حالی که دانشمندان حدس و گمان است که coronavirus می تواند با ما به صورت ماه به مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای کار کردن در زمانی که این ویروس ممکن است اوج و نحوه گسترش آن می تواند کاهش یابد.

در واقع با وجود اقداماتی مانند ممنوعیت توده گردهمایی لغو, رویدادهای ورزشی و تشویق مردم به کار از خانه بدترین مسلما هنوز هم به نظر بریتانیا در اوج تعدادی از موارد است.

بنابراین هنگامی که در اوج است و چه مدت تا زمانی که این ویروس متوقف شده است ؟

هنگامی که این ویروس اوج در بریتانیا?

پروفسور کریس Whitty, انگلستان افسر ارشد پزشکی گفت: در مارس 12 که او انتظار دارد که انگلستان را در رسیدن به اوج آن شیوع کروناویروس در حدود 10 تا 14 هفته است. “اگر شما حرکت بیش از حد در اوایل مردم خسته,” او گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد نحوه پاسخ موثر به این ویروس. “این یک مسافت های طولانی است.”

که بازه زمانی به آن معنا است که تعداد عفونت نمی خواهد اوج قبل از عید پاک شکستن اما می تواند آمار زنان بریتانیا, سخت ترین در, ممکن است تعطیلات و نیم مدت.

وزارت بهداشت توصیه کرده است که اوج است و به احتمال زیاد در حدود سه ماه پیش که 95 درصد از عفونت انتظار می رود به جای. این بدان معنی است که بسیاری از افراد خواهد قرارداد این ویروس بین اواخر ماه مه و اواخر ماه ژوئن.

نخست وزیر این هفته گفت که بسیاری از “دوره خطرناک نیست اما چند هفته دور بسته به اینکه چگونه سریع آن گسترش می یابد”.

کارشناسان امیدوارم که پاسخ بریتانیا را فشار اوج فراتر از نرمال پایان فصل آنفولانزا در ماه آوریل و به تابستان زمانی که بیمه خدمات درمانی را تحت فشار کمتر.

به همین دلیل است که اوج انتظار می رود پس از آن ؟

مدل سازی توسط دولت و بهداشت عمومی انگلستان نشان می دهد که وجود خواهد داشت یک رشد آهسته از موارد جدید در هر روز – به عنوان مورد در هفته های اخیر – قبل از اینکه تعدادی از عفونت است که انتظار می رود به جهش. این است که حداقل تا حدودی به دلیل این ویروس بسیار مسری است و ممکن است آلوده بدون علائم ارائه, که باعث می شود آن را سخت برای تشخیص و کنترل گسترش.

اگر همچنین می تواند بستگی به فصلی. بریتانیا را به دروغ در مرکز coronavirus منطقه خطر در طول ماه های مارس و آوریل دانشمندان بر این باورند.

اگر درجه حرارت و رطوبت پیروی از یک الگوی مشابه به سال گذشته انگلستان آب و هوا خواهد ایجاد زمین مناسب برای پرورش این ویروس بر اساس یک مطالعه جدید.

آب و سوابق که در آن ویروس بوده و به سرعت در حال گسترش (نقشه زیر نشان می دهد تعداد موارد در سراسر جهان) نشان می دهد مشابه متوسط درجه حرارت بین 5 تا 11 درجه سانتیگراد و رطوبت از 47 به 79 درصد است که شبیه به شرایط آزمایشگاهی است که در آن coronavirus رشد است.

با این حال به عنوان درجه حرارت گرمتر ظهور آن می میرند و یا تحت فشار قرار دادند به زمستان در نیمکره جنوبی.

ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد Covid-19

خواهد شد ‘تاخیر’ فاز کار می کند ؟

دولت بریتانیا در حال حاضر در “تاخیر” فاز از آن ویروس, پاسخ, که بدان معنی است که امکان حاوی این ویروس در گذشته و در حال حاضر مراحل باید انجام شود به تاخیر اوج.

یک فرض این است که بریتانیا حدود چهار هفته قبل از آن مواجه مسائل مانند ایتالیا که تا به حال به تعطیل کردن مدارس کسب و کار و تمام محلات.

فرانسه و ایرلند در میان کشورهای اروپایی به بسته همه مدارس و مهد کودک.

چه چیزی می تواند آهسته اوج?

دولت علاقه مند به ایجاد یک “گله ایمنی” برای کاهش اوج. این به این معنی است که بیشتر مردم به این بیماری کمک می کند تا برای افزایش ایمنی به این بیماری در سراسر کشور و در تئوری آن را کاهش انتقال است.

Sir Patrick blue palace hotel انگلستان را مشاور ارشد علمی اصرار که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات صورت گرفته از جمله خود جدا برای هفت روز اگر علائم در حال حاضر حال “در واقع بسیار شدید” و از آن زمان کلیدی است که آن را به تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

او گفت: “اگر شما سرکوب چیزی بسیار سخت زمانی که شما دکمه آن اقدامات آن پرش به عقب [بیماری] و آن پرش به عقب در زمان اشتباه.

“هدف ما این است که سعی کنید و کاهش اوج گسترش قله نه سرکوب آن به طور کامل.

Mr blue palace hotel گفت که با ساختن یک گله ایمنی “ما محافظت از کسانی که آسیب پذیر هستند”.

اما منتقدان نگرانی که تعدادی از عفونت های مورد نیاز برای ساخت و گله ایمنی می تواند منجر به هزاران مرگ و میر.

چگونه برای آماده سازی و چه انتظار

تنها مهم ترین چیز شما می توانید برای محافظت از خودتان است برای نگه داشتن دستان خود را تمیز شستن آنها را اغلب با آب و صابون و یا یک دست sanitising ژل.

سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به دهان و بینی و یا چشم با دست نشسته – چیزی است که همه ما ناخودآگاه به طور متوسط حدود 15 بار در ساعت.

از دیگر نکات عبارتند از:

  • حمل یک دست sanitiser با شما را به تمیز کردن مکرر دستان خود را آسان
  • همیشه دستان خود را قبل از خوردن یا لمس صورت خود را
  • به خصوص مراقب باشید در مورد دست زدن به همه چیز و سپس دست زدن به صورت خود را در شلوغ فرودگاه ها و دیگر سیستم حمل و نقل عمومی
  • حمل یکبار مصرف بافت با شما پوشش بینی و دهان خود را هنگام سرفه یا عطسه و دور از بافت با دقت (گرفتن آن بن آن کشتن آن)
  • به اشتراک نمی تنقلات از بسته ها یا کاسه که دیگران در حال فرو بردن انگشتان خود را به
  • اجتناب از دست دادن یا بوسیدن گونه اگر شما مشکوک به ویروس در گردش
  • به طور منظم تمیز کردن نه تنها دست خود را, اما همچنین معمولا استفاده می شود سطوح و دستگاه های شما را لمس و یا رسیدگی

ادامه مطلب: چگونه است coronavirus گسترش و چگونه می توانم محافظت از خودم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>