که می تواند گلف بازگشایی دوباره ؟

در حالی که دوره های بازگشایی در سراسر بسیاری از ایالات متحده و در بخش هایی از اروپا و انگلستان در انتظار است. پس از تلاش های مشترک, یک پیشنهاد ارسال شده توسط R&A به دولت و امید است که fairways ممکن است repopulated به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده. در جمهوری ایرلند دوره داده خواهد شد و نور سبز از شنبه, مارس 18 اگر چه تنها کسانی که زندگی در 5 کیلومتری از محل اجازه خواهد داشت به بازی.

چه اصلی سکندری بلوک ؟

آن است که آیا گلف مقامات است و به اندازه کافی نشان داده است که آن را بی خطر است برای از سرگیری. در اصل گلف اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله زیرا هر دو آن فردگرایی و آن زمین یک نقطه اشاره کرد کریگ تریسی صندلی مجلس همه حزب و گروه. “ماهیت این بازی به معنی آن می تواند و باید بازگشت به سرعت ارائه شده وجود دارد اقدامات انجام شده توسط همه درگیر اجتماعی را حفظ فاصله و برای پاسخگویی به هر گونه دیگر دولت, آموزش” سفر گفت: در هفته گذشته. یک سد است که در سفر آن نیاز به دوره و اجتناب ناپذیر افزایش مقدار زیادی از ترافیک.

چگونه خواهد گلف بود اقتباس شده که دوره های بازگشایی?

با clubhouses و رختکن خارج از محدوده و با کاربران و بازدید کنندگان نیاز به کتاب توپ را روی گوه بار قبل از تبدیل وجود خواهد داشت تفاوت های آشکار برای گلف بازان قبل از یک توپ است حتی زده شده است. در این دوره وجود خواهد داشت هیچ پناهگاه با چنگک جمع کردن و flagsticks باید در باقی می ماند و نمی توان لمس کرد. باشگاه آموزش داده خواهد شد به قرار دادن “سوراخ-آستر” پس از به توپ می افتد زیر سطح سبز می شود و می تواند به راحتی قابل بازیابی با دست زدن به توپ فقط. ‘دوستانه’ matchplay خواهد بود مورد علاقه و strokeplay مسابقات مربوط به بازیکنان در گروه های مختلف خواهد شد اجتناب شود.

گلف بازان خواهد بود خاطر نشان کرد که اجتماعی فاصله است فقط به عنوان مهم پس از یک دور تا زمانی که بازی کامل شده است آنها باید ترک این مرکز بلافاصله به اطمینان “است که وجود دارد هیچ تجمع در اطراف محل باشگاه وانجمن منطقه”. به عبارت دیگر هیچ “سوراخ 19” از هر گونه توضیحات.

هنگامی که حرفه ای گلف سر ؟

کره ای زنان در تور است که تصور می شود برگزاری اولین رویداد خود را در هفته آینده – از KLPGA قهرمانی – اگر چه هیچ اطلاعات هنوز در دسترس ساخته شده است. PGA Tour در نظر دارد برای راه اندازی مجدد آن برنامه در ژوئن 11 با چارلز شواب چالش در فورت ورث تگزاس و قصد دارد تا 25 هفته پی در پی. این است که به وضوح وابسته به مشاوره و کسب اجازه از سلامتی نسبی و مقامات دولتی و تور شده است و روشن است که بدون ظرفیت برای انجام آزمایش های گسترده ای را از سر گرفت.

تور اروپایی است به روز رسانی برنامه های آن, اما, انگلیسی, کارشناسی ارشد در نیوکاسل در پایان ماه ژوئیه باقی مانده در آن به سرعت رو به کاهش تقویم و می تواند نوید بخش سرگیری. تور LPGA خود منتشر کرده است برنامه های تجدید نظر است و با توجه به شروع در اواسط ماه جولای ، خانمها تور اروپا هنوز به اعلام زمانی که و که در آن ظهور خواهد کرد اگر چه این شرکت تحریم اویان کارشناسی ارشد در فرانسه و بریتانیا باز در رویال ترون با LPGA و آنها هر دو جوهر در ماه اوت با اسکاتلند بانوان باز در بین این سه هفته اجرا شود. بدیهی است این است که همه موضوع را تغییر دهید.

را طرفداران قادر به شرکت در مسابقات ؟

PGA Tour اعلام کرده است که چهار اول مسابقات برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته – حداقل. در حقیقت هیچ کس انتظار طرفداران مجاز به حضور در حوادث در آینده قابل پیش بینی.

وقتی که این رشته موکول ؟

این USPGA قهرمانی در حال حاضر با توجه به محل on Aug 6-9 در هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو در حالی که ما باز در بالدار پا نیویورک قرار داده شده است به 17-20 سپتامبر. با این قهرمانی باز برای لغو 2020, کارشناسی ارشد می شود در گذشته عمده از سال, از Nov 12-15.

خواهد جام رایدر را به عنوان برنامه ریزی شده است ؟

شده است وجود دارد هیچ تغییر تاریخ برای دوسالانه گرد و غبار در سوت زدن تنگه میشیگان – سپتامبر 25-27. امید است که طرفداران اجازه خواهد داشت در اما شده است وجود دارد در حال رشد صحبت از PGA آمریکا و اروپا و تور در صورتی که غیر ممکن است و سپس بازی را می توان بدون فن. این است که با وجود جمعیت بالای سه بازیکن – Rory McIlroy جان رحم و بروکس Koepka – همه بیان مخالفت خود به این مفهوم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de