هنگامی که ریشه چمن فوتبال بازگشت ؟ آخرین زمانی که ما می تواند ورزش بازی دوباره

با جدید مستند قوانین و ورزش حرفه ای نیاز به عمل بازگشت بسیاری از بازیکنان تفریحی در سراسر کشور خواهد بود تعجب زمانی که خود را در فرصت بعدی از یک بازی و یا حتی به نوعی از آموزش خواهد بود.

در اینجا جرمی ویلسون اجرا می شود از طریق محدودیت های فعلی و برنامه های متنوع ورزشی در انگلستان است.

فوتبال

فدراسیون فوتبال در مذاکره با دولت در مورد پروتکل برای چه مردمی و تفریحی فوتبال می تواند به بازگشت بعد از این سال.

اخیر کاهش مستند محدودیت اجازه می دهد تا افرادی که بازی تماس با ما و یا تیم های ورزشی مانند فوتبال به تمرین در گروه های شش اما مداوم دو متر اجتماعی فاصله قوانین هیچ مسابقات و یا تماس فیزیکی.

متعدد مردمی وسایل بودند در حال حاضر از دست رفته قبل از ماه مارس به دلیل مرطوب زمستان اما فا امیدواریم که مسابقات از سر گرفته خواهد شد در این سال گرفته اند و تشویق از چه بخش های دیگر جامعه معرفی شده اند تغییرات به تدریج بازگشت. کوچکتر طرفه اشکال از فوتبال می تواند مجاز به بازگشت به اول و فا گفته اند غیر از باشگاه های لیگ برای آماده شدن برای یک ماه سپتامبر یا اکتبر بازگشت موضوع را به دولت هدایت. آنها همچنین امید به افزایش آموزش اعداد بیش از تابستان است.
یکشنبه لیگ فوتبال در باتلاق Hackney


اعتبار: Julian Finney

لیگ دریافت کرده اند بدون قطعی هدایت اما بعد از شروع فصل به این معنی کمتر وسایل با مسابقات لیگ برتر را اولویت بیش از مسابقات جام.

راگبی

راگبی اتحادیه فوتبال منتشر کرده است طرح خود را برای از سرگیری راگبی در انگلستان از جمله سه زمان ممکن است برای جامعه بازی بازگشت.

آن را شامل شش مرحله است: مرحله یک مربوط به آموزش فردی با یک نفر دیگر در حال حرکت را از طریق به مرحله F هنگامی که وجود دارد می تواند یک بازگشت به رقابتی مسابقات در برابر تیم های دیگر. شبیه به فوتبال RFU توصیه کرده است که در حال حاضر در مرحله B به این معنی که ورزش در یک گروه از بالا به شش نفر مجاز است به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی-فاصله دستورالعمل نگهداری می شوند.

در جریان نقشه راه جامعه بازی خواهد بود قادر به بازگشت به تماس با آموزش تا مرحله E در اولین. سه تاریخ به صورت بالقوه از سرگیری جامعه راگبی در انگلستان مطرح شد: معمول شروع فصل در سپتامبر; اواخر اکتبر تا اوایل نوامبر یا ژانویه سال 2021 است که به عنوان “بدبین” گزینه است. راگبی نیز تلاش کرده اند به خلاق در کاوش چگونه بازی می تواند اصلاح شود به بازیکنان را به معنی بیشتر تمرین و یا حتی رقابت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این شامل کوچکتر از اندازه بازی و بدون تماس با تگ راگبی.

کریکت
کریکت شبکه می توانند رزومه زیر اجتماعی-فاصله دستورالعمل اما هنگامی که رقابتی باشگاه کریکت سر ؟


اعتبار: Getty Images Europe

Groundspeople در حال تشویق به دریافت امکانات خود را برای عمل آماده و قابل توجهی وجود دارد که تعجب نخست وزیر بوریس جانسون گفت که کریکت نمی تواند بازگشت به این دلیل که توپ توسط “طبیعی بردار از بیماری”.

این England & Wales, Cricket Board منتشر کرده است, راهنمایی برای, تفریحی, کریکت و غیر رسمی فعالیت است که در حال حاضر اجازه می دهد تا گروه های کوچک تا شش به بازی ارائه شده است که آنها باقی می ماند اجتماعی فاصله گرفته. آنها توصیه عمومی شبکه استفاده می شود در ‘هر’, اساس, به طوری که وجود دارد حداقل یک چپ رایگان بین عامل شبکه.

بازیکنان توصیه به استفاده از تجهیزات خود را و اگر وجود دارد هر گونه به اشتراک گذاری به طور کامل دست خود را بشویید. آنها شده اند به شدت گفت که هیچ بزاق دهان یا عرق استفاده می شود به توپ. باشگاه نیز توصیه شده است به علامت اجتماعی فاصله صف بندی سیستم ها در شبکه. بانک مرکزی اروپا خواهد شد در حال حاضر ارائه برنامه های دقیق در مورد چگونه ورزش می تواند بازگشت با شش یا هشت جانبی مسابقات است. تاریخ کریکت است که به احتمال زیاد ot بازگشت اولین و آنها اعتماد به نفس آنها می تواند سیاست های دولت در اواسط ماه جولای ،

شنا و ورزش های آبی

همه, هوای آزاد, ورزش های آبی بودند دوباره مجاز زمانی که فاز اول مستند محدودیت بودند کاسته می و این شامل باز کردن آب شنا ارائه شده است که اجتماعی فاصله مشاهده شد.

برخی از هوای lidos نیز در حال حاضر بازگشایی شد. استخرهای سرپوشیده باقی می ماند بسته شده است وجود دارد و یک واکنش بیش از تصمیم دولت به آنها عبارتند از در بازگشایی امکانات در جولای 4. طرح های کشیده شده توسط تفریح مراکز بالقوه خود را بازگشایی و باز ما استخر کمپین راه اندازی شده است. این طرح ها شامل محدودیت در تعداد به طوری که وجود بیش از یک نفر در یک استخر در هر سه متر مربع از این گزینه برای وارد شنا, دو-عرض خطوط و خانواده جلسات به طوری که گروه های مختلف از یک خانواده می تواند یک منطقه از استخر به خود را دارند.

نت بال

در بیرون دادگاه بازگشایی ماه گذشته و بازیکن می تواند دوباره تمرین در گروه های شش موضوع اجتماعی فاصله.

نت بال نیز بررسی نسخه های ورزشی خود را که شامل کاهش تعداد بالقوه قبل از بازگشت به کامل هفت-سمت بازی بعد از این سال با سپتامبر مطرح شده به عنوان واقع بینانه هدف بالقوه برای این ورزش برای از سرگیری تفریحی.

ژیمناستیک

ورزش های دیگری که بر این باورند که آنها آماده هستند به رزومه و عمیقا نا امید با تصمیم دولت برای بازگشایی بارها و رستوران ها قبل از داخل سالن و امکانات ورزشی است. بریتیش, ژیمناستیک 1500 نفر از اعضای باشگاه و بیش از 400 ، 000 کودکان ناامید بازگشت. آنها مصمم است که آنها می توانند رزومه با خیال راحت با دو متر اجتماعی فاصله و در حال حاضر سعی کنید برای متقاعد کردن دولت است که آنها باید در اواسط ماه ژوئیه. “اگر دولت واقعا بر این باورند که مزایای ورزش و فعالیت بدنی بر سلامت روانی و جسمانی آنها نیاز به حرکت به بازگشایی داخل سالن و امکانات در حال حاضر” آنها گفت: یک بیانیه است.

نت بال

در بیرون دادگاه بازگشایی ماه گذشته و بازیکن می تواند دوباره تمرین در گروه های شش موضوع اجتماعی فاصله اما آنها نیز ناراحت دولت تصمیم به بازگشایی سالن های ورزشی. آنها انتظار داشتند داخلی امکانات به بازگشایی شد و گفت که ورزش در جامعه بود که پشت هشدار داد که بسیاری اوقات فراغت مراکز نمی خواهد زنده ماندن مالی.

“بسیاری از زنان که با تکیه بر امکانات تفریحی برای فعال ماندن از طریق نت بال فعالیت در امن و محصور محیط رنج می برند به دلیل این تصمیم گفت:” رئیس اجرایی Fran Connolly. نت بال شده است کاوش نسخه از ورزش خود را که شامل کاهش تعداد بالقوه قبل از بازگشت به کامل هفت-سمت بازی بعد از این سال.

ورزشگاه

سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز کشیده بودند تا برنامه های دقیق برای پتانسیل خود را بازگشایی در ماه جولای و در حال برنامه ریزی برای باز کردن “نمایشگاه سایت” در تلاش برای اطمینان بخشیدن به دولت, سازمان بهداشت و درمان و کاربران خود را که آنها امن خواهد بود و خشمگین هستند که آنها باید صبر کنید در حالی که بارها و رستوران ها می تواند بازگشایی شده است. آنها در حال حاضر در تلاش برای متقاعد کردن دولت برای بازگشایی امکانات خود را در اواسط ماه جولای ،

برخی دیگر از کشورها در حال حاضر بازگشایی ورزشگاه از جمله هنگ کنگ که دارای perspex صفحه نمایش بین تردمیل و سوئیس که با اقتباس امکانات و تعداد محدود.

با توجه به ورزش انگلستان رفتن به ورزشگاه بوده است “بسیاری از دست رفته” فعالیت فیزیکی در طول مستند و ukactive برنامه ریزی برای سالن های ورزشی و اوقات فراغت مراکز شامل: بدون حوله آورده بر روی زمین ورزشگاه; حداقل دو متر بین همه در دسترس تجهیزات سالن های بدنسازی و فضای استودیو; تنها یکی از والدین هر کودک در استخر شنا; اجتماعی فاصله در سراسر از جمله در رختکن; تمام نقاط لمسی مانند وزن یا دیگر تجهیزات به تمیز کردن پس از استفاده از; بیش از یک ورزشگاه کاربر برای هر سه متر مربع از فضا.

رقص و تناسب اندام
رقص دانش آموزان را همیشه محبوب تر انرژی بالا, K-Pop, کلاس رقص در لندن


اعتبار: جان Nguyen/JNVisuals

میلیون ها نفر از مردم را به شرکت در کلاس های مختلف به صورت منظم و هر چند صنعت اقتباس با حرکت بسیاری از فعالیت های آنلاین از آن شده است بسیار به چالش کشیدن زمان تا حد زیادی خود اشتغالی مدرسان. یک موضوع خاص بوده است که آنها در حال محدود در استفاده از کپی رایت موسیقی آنلاین.

هنوز هم وجود دارد امید است که ورزشگاه را بازگشایی در اواسط ماه جولای و در حالی که تعداد محدود خواهد شد و در داخل استودیو و اجتماعی فاصله می توانست به جای آن کلاس نیز می تواند پس از آن از سر گرفت. اگر امکان نشانه گذاری خواهد بود کشیده شده بر کف استودیو به ارائه مناطق تعیین شده برای کاربران است. در وقت های اضافی نیز می شود ساخته شده است به طوری که استودیو می تواند کاملا تمیز بین فعالیت های که وجود دارد خواهد بود a 10-minute پنجره بین کلاس ها برای جلوگیری از انتظار در گروه.

دو و میدانی

دو و میدانی آهنگ های بازگشایی شد پیش از آن در ماه ژوئن در اختیار اپراتورهای محلی و برخی از باشگاه محدود فعالیت از سر گرفته شده است.

انگلستان دو و میدانی نیز تولید می شود راهنمایی برای فرد و زوج یا آموزش مربیگری پس از آخرین تزریق مستند اقدامات و منتشر کرده اند پتانسیل چارچوب برای از سرگیری سنتی باشگاه و فعالیت گروه با نظر به دوباره شروع عملیات برخی از اجتماعی دور رقابت. این مدل سازی شروع می شود با باشگاه فعالیت در جولای قبل از حرکت به سمت منطقه ای و ملی و رقابت های بین المللی. بسیاری از باشگاه ها را راه اندازی مجدد آموزش در گروه های کوچک.

دوچرخه سواری

دوچرخه سواری یکی از فعالیت های چند که مجاز شده در طول مستند و تجربه کرده است و رونق در مشارکت. اگر چه گروه سواری تا شش هستند و از لحاظ تئوری مجاز ارائه شده اجتماعی فاصله مشاهده شده است, انگلیسی, دوچرخه سواری به رسمیت شناخته شده اند عملی مشکل با مشاوره تنها گروه های کوچک.

باشگاه می تواند در حال حاضر رزومه برخی از فعالیت های گروه در ماه جولای به عنوان بخشی از یک طرح برای فاز سرگیری محلی و ملی, مسابقات بیش از چهار ماه آینده. آنها را به طور بالقوه شروع با ‘باشگاه و فعالیت های گروه’ مانند باشگاه سواری مربیگری و احتمالا فرد زمان-trialling پس از ژوئیه 4.
دوچرخه سواری شده است یکی از معدود ورزش عمدتا به طور کامل مجاز تحت مستند


اعتبار: Julian اندروز

تعلیق ملی و بین المللی سطح مسابقات دوچرخه سواری تمدید شده است تا سپتامبر اما با توجه به کوتاه سفر در مسافت های منطقه ای نژادها و توده ورزشی حوادث می تواند بازگشت در ماه اوت است. در بازه های زمانی مختلف در حال بررسی در هر دو هفته یکبار و بر اساس تصمیم گیری نهایی را به دنبال خواهد داشت بیشتر مذاکرات با دولت است.

هاکی

هاکی کشیده اند تا یک طرح پنج مرحله ای برای بازگشت پس از سه گروه شش بود دوباره مجاز به آموزش در خارج از منزل ارائه شده است که اجتماعی فاصله احترام بود. با توجه به نقشه راه هاکی بعدی گام بعدی شامل گروه های آموزشی و برخی از مقابله و مارک. این خواهد بود به دنبال محلی بازی بازی. هاکی است در حال حاضر در مرحله دو تا از آن نقشه راه و راهنمایی های خاص شامل هیچ های از تجهیزات و تنها با لمس کردن توپ با چوب خود را در طول آموزش.

گلف

در میان اولین ورزشی برای بازگشت به ماه گذشته است. این بود که در ابتدا با حداکثر یک نفر دیگر از خارج از خانواده خود بلکه از گروه های چهار تا هم اکنون می توانید بازی با هم ارائه شده است که آنها باقی می ماند دو متر از هم جدا. گلف در حال تولید برنامه شامل از بین بردن پناهگاه با چنگک جمع کردن و قرار دادن پوشش در سوراخ به طوری که توپ به راحتی می توان بازیابی. آنها همچنین توصیه می کنند که پرچم های قابل لمس نیست. آنها باید اجرا دقیق سیستم رزرو و توپ را روی گوه زمان برنامه ریزی برای جلوگیری از جماعت شدند.

کدو

اگر چه اوقات فراغت مراکز و امکانات تیم ملی می تواند به لحاظ نظری هنوز بازگشایی ماه آینده به عنوان بخشی از بازگشت از داخل سالن ورزشی اسکواش باقی مانده است یکی از سخت ترین راکت های ورزشی برای بازی با اجتماعی فاصله. بازیکنان می توانند دوباره به تمرین به تنهایی در دادگاه اما بر خلاف بدمینتون و تنیس و تنیس روی عدم خالص و مجزا بازی مناطق آن را دشوار برای اسکواش به بازگشت در حالی که دولت اجتماعی فاصله ارشاد در محل باقی می ماند.

انگلستان اسکواش در حال تولید یک جعبه ابزار خود را برای از سرگیری و در حال حاضر گفت: باشگاه در نظر گرفتن بررسی سیستم های رزرو خود را به طوری که آنها می تواند ردیابی تماس و ضبط شده است که در این باشگاه و به طور بالقوه ساخت در زمان اضافی برای تمیز کردن بین استفاده از. هدایت همچنین می گوید که اعضای باشگاه “نیاز به اتخاذ عادات جدید مانند گرفتن یدکی حوله و ورود به بازی آماده در خود کیت…[و] آوردن آب خود را”.
اجتماعی فاصله خواهد بود یک کار غیر ممکن است هنگامی که در حال بازی اسکواش و راکت ،


اعتبار: گتی ایماژ مشارکت کننده

بدمینتون

بدمینتون تولید راهنمای خود را چگونه ورزش می تواند بازگشت ماه آینده که شامل اجتماعی-فاصله تک آهنگ one-to-one مربیگری و تنها با استفاده از خود را سر و صدا. آنها خشمگین هستند که حدود چهار میلیون بازیکنان بدمینتون هنوز قطعی بازگشت تاریخ و هنوز امیدوار به بازگشت در اواسط ماه ژوئیه. مشاوره اضافی است که به دنبال از بهداشت عمومی انگلستان چگونه شاتل ممکن است به اشتراک گذاشته شود اما آن پیشنهاد شده است که شما می توانید یک جعبه به بیش از هشت بازیکن و سپس چرخش تک بازی در حالی که در حال حرکت شاتل خارج از هر گروه. اگر چه غیر رسمی بدمینتون در فضای باز را در حال حاضر دیدار با ارشاد ارائه شده است که اجتماعی فاصله محترم است و این ورزش باقی می ماند تا حد زیادی وابسته به اینکه آیا اوقات فراغت و مراکز ورزشگاه بازگشایی شده است.

بسکتبال

در بیرون دادگاه های بسکتبال شد, بازگشایی ماه گذشته و در ابتدا تنها اجازه داده شده به بازی با یک نفر دیگر از خارج از خانواده خود بازیکنان هم اکنون می توانید دوباره تمرین در گروه های شش ارائه شده که اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود و هیچ تماس بگیرید. آن است که توصیه می شود که یک توپ تک به اشتراک گذاشته شده است تنها در درون یک خانواده و هر کس که به ارمغان می آورد خود را ضد عفونی توپ.

داخل سالن دادگاه باقی می ماند بسته به غیر از بازیکنان نخبه اما در کل داخل سالن ورزشی بخش است و نمایندگی دولت در مورد چه چیزی می تواند باز در ماه جولای است و امید که در سالن های ورزشی با بسکتبال دادگاه می تواند پس از آن بازگشایی شده است.

پنج گام نقشه راه برای بسکتبال بازگشت منتشر شد, هفته گذشته اما, بسکتبال, انگلستان به طور خاص اشاره کرد که تماس فیزیکی در ورزش به معنای اجتماعی فاصله قوانین را تغییر راه آنها بازی کند. آنها همچنین اشاره کرد نگرانی چگونه, در اقلیت قومی (بام) گروه تا به حال شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19 و که بخش بزرگی از خانواده بسکتبال (58 درصد) آمده از این جوامع است. نقشه راه لیست پاییز این سال به عنوان یک تاریخ بالقوه برای بازگشت مبتنی بر تیم آموزش و همچنین مسابقات با تعداد محدودی از طرفداران.

تنیس
محدودیت های خاصی در اطراف بازی تنیس خواهد بود آرام


اعتبار: Alex دیویدسون

تنیس یکی از اولین ورزش برای بازگشایی در خرداد ماه اما بازیکنان در انگلستان در حال حاضر دوباره قادر به ادامه دونفره با افراد خارج از خانواده خود و به اشتراک گذاری توپ تنیس.

چمن تنیس, انجمن می گویند که دو متر اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم باید اعمال شود “در همه زمان ها” اگر چه جدید هدایت می کند اضافه کردن اخطار “به عنوان آنجا که ممکن است”.

اگر چه بازیکنان نیست و در حال حاضر نیاز به وضوح علامت گذاری خود را, تنیس, توپ, آنها گفته شده است که “مراقبت بیشتری باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که شما را لمس صورت خود را در طول بازی شما باید به تمیز کردن دست های خود را قبل از بازی و بلافاصله پس از اتمام”.

در اسکاتلند دولت همچنان اصرار بر به صورت جداگانه مشخص شده توپ تنیس و بازی دونفره تنها با مردم از درون خانواده خود است.

گروه مربیگری تا شش نفر نیز در حال حاضر مجاز در انگلستان و اگر چه آن است که توصیه می شود برای به اشتراک گذاشتن تجهیزات هدایت می گوید راکت می تواند به اشتراک گذاشته شود اگر آنها را کاملا تمیز قبل و بعد از استفاده از.

LTA جوانان جعبه لیگ و همچنین داخلی باشگاه تک و دو برابر لیگ و نردبان در انگلستان همچنین می توانید در حال حاضر از سر گرفته است و امید به دوباره پشت کشور و منطقه لیگ قبل از پایان ماه ژوئیه.

والیبال

تا شش volleyballers از خانواده ها را برآورده می تواند برای شرکت در تمرینات دریل و مربیگری که پایبند اجتماعی فاصله. انگلستان والیبال نیز کار بر روی یک نقشه راه برای خود بازگشت اما اجرایی سو طبقه در هفته گذشته هشدار داد که اعضای آن “جاده پیش رو است یکی از طولانی.”

انگلستان والیبال باید تفسیر قوانین جدید به این نتیجه که استاندارد کوچک طرفه والیبال مسابقات از شش یا کمتر مردم و در مجموع هنوز هم نمی گیرد در حالی که زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. این بازی از هر بازی نیز مجاز نیست در این زمان. انگلستان والیبال مشاوره است که فقط تفریحی بازی بین دو بازیکن می گیرد و که در این صورت بازی به بازی the net – مانند مسدود کردن – باید اجتناب شود برای فعال کردن هر دو بازیکن را به باقی می ماند دو متر از هم جدا.

با استفاده از یک والیبال برای آموزش تا شش نفر است که در ارشاد ارائه شده است که هر کس پیروی دقیق بهداشت دست با شستن دست و والیبال خود تجهیزات قبل و بعد از جلسه. تجهیزات های باید به حداقل نگه داشته شود.

تنیس روی میز
آزاد تنیس روی میز در حال حاضر مجاز


اعتبار: مریم Altaffer

این ورزش است که در حال حاضر دوباره مجاز خارج از منزل, موضوع اجتماعی فاصله و مانند بدمینتون ممکن است برای پیش بینی های داخلی آن را هنگام بازگشت از ورزشگاه و اوقات فراغت مراکز بازگشایی شده است. این خواهد بود به احتمال زیاد برای شروع با تک و تنها و بدون دونفره. به اشتراک گذاری از تجهیزات از جمله توپ را نیز به حداقل رسانده است.

تنیس روی میز انگلستان منتشر کرده است بالقوه پنج-مرحله بازگشت به بازی نقشه راه. این آغاز شده است با آزاد تنیس روی میز و برخی از پتانسیل یک به یک مربیگری قبل از حرکت به برخی از داخل باشگاه فعالیت با محدودیت های مربوط به اجتماعی فاصله. پس از آن پیش بینی شده است که موضعی رقابت خواهد رزومه قبل از منطقه ای یا ملی حوادث.

ورزش رزمی و هنرهای رزمی

اگر چه مبارزه و تماس در حال حاضر مجاز در سطح نخبگان در ورزش های رزمی, موضوع های مختلف به دولت دستورالعمل کار شرکت کنندگان در حال حاضر هنوز هم بسیار محدود. مردم در حال حاضر می تواند جمع دوباره در خارج از منزل در گروه شش ارائه شده است که آنها باقی می ماند اجتماعی فاصله به این معنی است که نوعی از آموزش تناسب اندام و سایه بوکس می تواند انجام شود. ورزشگاه همچنین می تواند هنوز هم به طور بالقوه بازگشایی در ژوئیه اگر چه این امر در ابتدا شامل اجتماعی فاصله و پاک کردن هر مشترک تجهیزات پس از هر بار استفاده.

کاسه

خارج از منزل میدان در حال حاضر بازگشایی در مارس و پرتاب کنندگان می توانید دوباره بازی موضوع اجتماعی فاصله. داخل سالن ورزشی در حال حاضر در حال طراحی تا طرح به طور بالقوه بازگشت از ماه آینده و با کاسه به راحتی با اجتماعی فاصله و هیچ های از تجهیزات وجود دارد امید است که داخل میدان نیز بازگشایی این تابستان. آن است که توصیه می شود که افراد باید به طور کامل شستن دست های خود را قبل و بعد از دست زدن به هر مشترک تجهیزات مانند تشک و جک و بازیکنان باید تنها به لمس خود را کاسه.