هنگامی که ورزشگاه دوباره باز پس از مستند و هنگامی که آن را امن برای بازدید از آنها را ؟

  • تمام ورزشگاه در انگلستان و بسیاری از کشورهای دیگر از جمله آلمان و فرانسه و دانمارک و امارات متحده عربی در حال حاضر بسته به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus

  • پکن تعطیل ورزشگاه دوباره بعد از بازگشایی آنها بیش از ترس از دوم coronavirus موج

  • جدید 50 صفحه: دولت در پرونده ‘ما قصد بازسازی مجموعه را در سه فاز استراتژی برای به تدریج لغو کنونی مستند محدودیت در انگلستان اما در داخل ورزشگاه را همچنان بسته باقی بماند قابل پیش بینی

  • پروفسور کریس Whitty, افسر ارشد پزشکی هشدار داده است که اجتماعی فاصله با توجه به coronavirus را ‘تاریخ و زمان آخرین برای یک سال” برای جلوگیری از موج دوم
  • انجمن تجارت ukactive اعلام کرده است استراتژی خود را برای امن بازگشایی ورزشگاه در انگلستان هنگامی که مستند برداشته شده است

برای بسیاری از مردم ورزشگاه جمعی و فضای آنها را از دست ندهید بسیاری از بسته شدن تمام فضاهای عمومی تلقی غیر ضروری: پس از تمام سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو ارائه جامعه انگیزه و امکانات برای نگهداری مناسب و اجتماعی است.

قبل از Covid-19 زده صنعت پر رونق بود: در سال گذشته مجموع انگلستان عضویت در بدنسازی شکست 10 میلیون. با توجه به انگلستان تناسب اندام صنعت گزارش 2019, 1 در هر 7 نفر در بریتانیا عضو یک باشگاه ورزشی قبل از وقوع. با توجه به تجارت بدن UKactive فیزیکی فعالیت بخش کمک £7.7 میلیارد دلار به اقتصاد سالانه است.

هر چند ورزشگاه در حال تطبیق با ارائه مجازی تناسب اندام, تماس های در حال رشد برای دولت به نشان می دهد که چگونه آن را برنامه ای برای انتشار بریتانیا از مستند و مردم می خواهند بدانند که زمانی که آنها می توانند خود را از بازگشت به ورزشگاه: زیر ما صحبت می کنند و به تناسب اندام صنعت خودی و پاسخ به سوالات متداول در مورد زمانی که ورزشگاه را بازگشایی, چگونه زمان دور از ورزشگاه را تحت تاثیر قرار خود را از رژیم تناسب اندام, تاثیر coronavirus در ورزشگاه و آنچه شما می توانید انجام دهید برای کار کردن در خانه و در عین حال.

چه دولت نقشه راه جدید از مستند معنی ورزشگاه و بیرون ورزشگاه?

در دولت 50 صفحه نقشه راه از مستند, رونمایی دوشنبه 11 مه بازگشایی فضاهای باز و فعالیت های ورزشی (موضوع اجتماعی فاصله) مانند گلف و تنیس خواهد آمد زودتر از داخل ورزشگاه به دلیل خطر انتقال در خارج از منزل است به طور قابل توجهی پایین تر است.

بازگشایی داخل ورزشگاه و اوقات فراغت مراکز تنها ممکن است ممکن است بعد از بسته کاهش در تعداد از عفونت.

در یک حرکت جدید مردم قادر خواهد بود برای تمرین به یک فرد خارج از خانواده خود را. خیابان داونینگ روشن است که این تنها اشاره به مردم بازی گلف و تنیس یا دیگر اجتماعی فاصله ورزشی با یک نفر دیگر.

این سند می گوید این دولت را “جاه طلبی” برای شروع بازگشایی دیگر امکانات تفریحی از تاریخ 4 جولای در اولین اما تاکید می کند که این احتمال وجود دارد که بازگشایی فضاهای عمومی مانند اوقات فراغت و مراکز ورزشگاه همراه با سالن که جذب جمعیت زیادی مانند ورزش stadia “ممکن است تنها ممکن است به طور قابل توجهی بعد از بسته کاهش در تعداد عفونت”.

هر چند ورزشگاه باقی می ماند بسته شده و مردم در حال حاضر مجاز به “خارج از ورزش به عنوان بسیاری از بار هر روز به عنوان آنها آرزو” پس از coronavirus کمتر احتمال دارد به گسترش در خارج از منزل. هوای سالن های ورزشی و زمین های بازی بسته باقی می ماند, از آنجا که وجود دارد بیشتر در معرض خطر تماس نزدیک و لمس کردن سطوح.

سالن ورزش بسته شدن جدول زمانی: وقتی ورزشگاه نزدیک ؟

تمام ورزشگاه در بریتانیا بسته شده اند از روز شنبه 21 مارس در جهت جلوگیری از گسترش coronavirus.

این تعطیلی به دنبال یک خیابان داونینگ اطلاعیه در جمعه 20 مارس که در آن بوریس جانسون اعلام کرد که بسته شدن از تمام اماکن عمومی تلقی غیر ضروری از جمله اوقات فراغت مراکز تناسب اندام و یوگا استودیو و همچنین استخرهای شنا و ورزشگاه.

برخی از بریتانیا ورزشگاه در حال حاضر انتخاب شده به بستن درهای خود را قبل از این مستند. “ما بسته در 17 مارس سال 2020, پس از نخست وزیر اعلام اصرار مردم برای جلوگیری از غیر ضروری تماس با ما می گوید:” حرف Dobson صاحب بوتیک بدنسازی فلکس چلسی. “ما به سرعت در حال به انطباق: اول ما در کلاس های ما به پارک و مدت کوتاهی پس از راه اندازی آنلاین.”

در جای دیگر, حضور و غیاب در حال حاضر کاهش یافته است. “ما در حال حاضر شروع به توجه به تاثیر بر روی کسب و کار ما به عنوان مشتریان شروع خود-جدا کردن کار از خانه و یا به سادگی پشت برش بر روی غیر ضروری سفر به انجام کمی خود را برای جلوگیری از گسترش” می گوید: Hollie اعطای بنیانگذار پیلاتیز PT روش است که یک برنامه آنلاین بیش از حد.

هنگامی که در ورزشگاه بریتانیا باز دوباره ؟

آن است که در حال حاضر روشن است که دقیقا ورزشگاه خواهد بود بازگشایی شد اما دولت اعلام کرد که ورزشگاه تعطیلی اعلام شد که اقدامات خواهد بود ارزیابی هر ماه. “این یک سوال میلیون دلار – انگشتان عبور ما دریافت به روز رسانی در ماه آینده از دولت می گوید:” لی Mullins بنیانگذار کارگاه ورزشگاه ورزشگاه. گزارش های مختلف نشان داده اند که تعطیلی انتظار می رود به آخرین هفته ماه یا بیشتر طول بکشد.

“من نمی بینم عضویت ورزشگاه باز دوباره برای برخی از ماه آمد, با توجه به استراتژی فعلی اجتماعی فاصله. به نظر می رسد از این جهت می گوید:” متخصص تناسب اندام مت رابرتس بنیانگذار تکامل بدنسازی در Grosvenor Square سابق و مربی به دیوید کامرون.

“این سخت است برای دیدن چگونه چرخش و مدار آموزش studios و مانند آن می تواند باز کردن و کار در راه همان در حالی که برای. اما من تصور کنید که یک شخصی آموزش فیزیوتراپی, پیلاتیز و مانند آن می تواند در دسترس هر چه زودتر به عنوان وجود دارد این است که کنترل مستقیم بر جنبش و تماس از فردی به فرد.”

لی Mullins موافق است: “من انتظار کوچکتر خصوصی آموزش امکانات به استفاده بیش بزرگتر تجاری ورزشگاه به عنوان آنها می تواند به کنترل سطح بهداشت و اعداد,” او می گوید. داده ها ردیابی می تواند یکی از راه های به حداقل رساندن خطر عفونت در چنین مواردی.

“ما همه در تاریکی با توجه به زمانی که ما قادر خواهد بود برای باز کردن و چه ‘باز’ را مانند هر گاه که می گوید:” فلکس چلسی حرف دابسون. “اگر چه ما می دانیم که بسیاری از کاربران در حال مرگ هستند به بازگشت به محیط کلاس ما پیش بینی یک عدم قطعیت کمی در اطراف کلاس های گروه در حالی که ما پس از بازگشایی آن را در حالی که به عقب بر گردیم به قبل از lockdown سطح است.”
داخلی چرخش استودیو بسته هستند اما امثال Psycle در انگلستان در حال ارائه کلاس های زنده به کسانی که خریداری کرده اند خانه ورزش دوچرخه


اعتبار: گتی

آیا کشورهای دیگر انجام می دهند در مورد بازگشایی ورزشگاه?

دانشمندان می گویند که بریتانیا در حال حاضر به تصویب اولیه coronavirus اوج. روزانه مرگ و مير در انگلستان و ولز آمار بالاترین سطح خود در 8 آوریل مشابهی مسیر به کشورهای دیگر – که در حال حاضر آماده برای شروع بازگشایی مدارس و مغازه ها و کسب و کار.

اسپانیا و فرانسه و یونان طرح به سهولت بی سابقه ای از اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر در عرض سه هفته بعد در حالی که آلمان اجازه برخی از مغازه های کوچکتر به بازگشایی در روز دوشنبه – اگر چه سالن های ورزشی, رستوران ها, کافه ها و فروشگاه های بزرگتر باقی می ماند بسته شده است.

دانمارک یکی از اولین کشورهای اروپایی را تعطیل خواهد بازگشایی مهد کودک ها و مدارس در 15 آوریل. دیگر محدودیت هایی از جمله ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و بسته شدن کافه ها رستوران ها سالن های ورزشی و آرایشگاه را ادامه خواهد داد به درخواست حداقل تا مارس 10.

اگر شده اند وجود دارد برخی از reopenings در سراسر جهان بسیاری از ورزشگاه بسته باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی. کارگاه ورزشگاه ورزشگاه اتحاد بین المللی در شهرستانها از جمله پکن و شانگهای و بالی دبی و میلان همه از آن باقی می ماند بسته شده است.

“در حال حاضر همه ما در ورزشگاه ها هنوز بسته و متاسفانه من شنیده ام نیست از هر یک از تیم ما در هر شهرستان به عنوان زمانی که آنها را بازگشایی می گوید:” لی Mullins. ورزشگاه در دبی و امارات متحده عربی بسته شده اند پس از 15 مارس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده یک پیشنهاد در ماه گذشته به بازگشایی امریکا ورزشگاه. در یک یادداشت با عنوان “راهنمایی برای باز کردن امریکا دوباره” کاخ سفید شامل ورزشگاه میان کسب و کار است که بازگشایی برای عموم مردم در “فاز یک” طرح خود را برای پرش شروع به اقتصاد آمریکا.

ورزشگاه و امکانات ورزشی در چین را آغاز کرده اند به آرامی بازگشایی در کم خطر: مارس 12, نزدیک به 590 ورزشگاه و استادیوم به حال بازگشایی در شانگهای. مستند برداشته شد در ووهان در مارس 6.

اما در پایان ماه گذشته پکن تعطیل ورزشگاه دوباره به عنوان ترس افزایش بیش از موج دوم coronavirus. پکن ورزشگاه شده بود تعطیل از اواخر ژانویه, اما برخی آغاز شده بود به دوباره باز کردن بیش از چند هفته گذشته است.

می تواند ورزشگاه خواسته می شود برای بستن دوباره اگر وجود دارد یک دوم اوج?

فتوگرافی دوم اوج و یا می تواند موج دیدن ورزشگاه دوباره باز در انگلستان تنها بود مجبور به بستن دوباره.

عمده مطالعه فرانسه هشدار داده است از جمله در معرض خطر: با تنها 6 درصد از جمعیت ایمنی فرانسه شروع به بلند کردن اجسام مستند, on May 11.

شما می توانید پیدا کردن همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد احتمال دوم coronavirus موج و آنچه که به معنی برای بریتانیا مستند استراتژی خروج.
ورزشگاه بسته هستند اما استرالیایی ها می تواند برای اجرای یک پیاده روی یا یک چرخه با اعضای خانواده خود


اعتبار: گتی

“اگر وجود دارد یکی دیگر از افزایش در موارد ممکن است ما دیدن ورزشگاه باز کنید و سپس دوباره, اما, امیدوارم, وجود دارد راه های دیگر برای کمک به مدیریت این ویروس مانند ماسک و بهبود بهداشت و محدودیت در تعداد مربیان و مشتریان در یک مرکز” نشان می دهد لی Mullins بنیانگذار کارگاه ورزشگاه ورزشگاه. “ما ممکن است قادر به مشتری تست دمای بدن قبل از ورود به این تاسیسات را به دیدن اگر آنها به طور بالقوه ویروس. من فکر می کنم ما دیدن تعدادی از پروتکل های جدید که اجرا خواهد شد برای کمک به مدیریت ایمنی همه حضور در ورزشگاه.”

برخی از ورزشگاه ممکن است تمایلی به باز کردن بیش از حد به زودی با توجه به هزینه های مرتبط با حفظ کارکنان معرفی اقدامات جدید و بهداشت و بازرسی ایمنی در زمان نامشخص است.

می توانید با عضویت در باشگاه بود منجمد به صورت نامحدود?

بدهي مستقیم برای عضویت در باشگاه را به طور کلی متوقف شده و یا لغو. سالن های ورزشی و یوگا استودیو در حال تبدیل شدن به کلاس های آنلاین در تلاش برای کمک به مردم برای تناسب اندام و حفظ یک جریان درآمد. بدنسازی اعتبارات نیز می تواند ذخیره شود برای زمانی که ورزشگاه را دوباره باز کنید. “ما نمی باید عضویت ساختار ما یک سیستم اعتباری – بنابراین اعتبار خواهد بود وجود دارد در حال انتظار برای مشتریان در زمانی که این است که بیش از همه” توضیح می دهد که پیلاتیز PT روش بنیانگذار Hollie گرانت.

هنگامی که آن را امن برای رفتن به ورزشگاه ؟

بدنسازی اپراتورهای نگران هستند که عصبی ورزشگاه را برانگیخت ممکن است به عنوان به زودی به عنوان مستند برداشته شده است و که آنها ممکن است در تلاش برای جذب اعضای جدید که نگران پتانسیل گسترش ویروس. بسیاری از مشتریان ممکن است تمایلی به کار کردن در نزدیکی در گروه و به اشتراک گذاری تجهیزات در آینده نزدیک.

ورزشگاه هستند به احتمال زیاد به افزایش اقدامات بهداشتی زمانی که آنها بازگشایی شده است. قبل از مستند دهان که دارای 230 انگلستان پایگاه افزایش فرکانس تمیز کردن مخصوصا “برای استفاده از مناطق مانند پین پد دستگیره های درب کابینت و تجهیزات”. هامفری Cobbold مدیر اجرایی دهان است گفت: این زنجیره خواهد فضا را تردمیل و محدود کردن تعدادی از اعضای سایت در یک زمان پست-مستند.

این هفته Ukactive – تجارت بدن برای سالن های ورزشی اوقات فراغت و مراکز دیگر فعالیت های فیزیکی ارائه دهندگان در انگلستان (اعم از دهان این و همه فعال به کوچکتر بوتیک ورزشگاه) اعلام کرد چهار مرحله استراتژی برای حمایت از امن احتمالی بازگشایی ورزشگاه در انگلستان است.

این شامل پژوهش در کسب و کار مدل سازی یک چارچوب برای اپراتورهای یک کمپین اطلاعات و پشتیبانی از سیاست است. Huw ادواردز مدیر عامل شرکت ukactive گفت: “فعالیت بدنی بخش می ایستد با هم در حمایت خود را از ملت ما سلامت و تندرستی در این زمان به چالش کشیدن.

“اولویت ما باقی مانده است تامین مالی پشتیبانی و تضمین های ضروری و مورد نیاز برای این بخش ما نیز برنامه ریزی برای آینده نقاط عطف در مدیریت Covid-19 بحران است.

“ما مجموعه ای از چهار مرحله استراتژی است که اطمینان حاصل شود هماهنگ و سازگار رویکرد به بازگشایی ورزشگاه اوقات فراغت مراکز تناسب اندام در فضای باز و سایر امکانات بر اساس قرار دادن ایمنی از مشتریان و کارکنان ، اپراتورهای ما باید به دیدار آینده بهداشت عمومی توصیه هایی در رابطه با مبارزه با Covid-19.

“ما در حال حاضر باید عمل به اطمینان حاصل شود که سازمان ها و نیروی کار در پشت ملت ما سطح فعالیت هستند و آمادگی کامل برای بازگشایی در امن و به شیوه ای سریع به اطمینان حاصل شود آنها می توانند ادامه خدمت به جوامع ما در آینده است. پیام ما به دولت این است که بخش ما را نشان می دهد آن است که آماده برای بازگشایی زمانی که بر نامیده می شود.”

چگونه بدنسازی تعطیلی و مستند اقدامات تاثیر می گذارد توانایی خود را به ورزش ؟

در یکشنبه, 10th مارس نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد مستند ورزش قوانین خواهد بود کاسته اجازه می دهد تا “نامحدود”, هوای آزاد, ورزش, از جمله بازی های ورزشی, اما تنها با مردم در خانواده خود است. برای مثال این امر شامل ماهیگیری و تنیس. شما هنوز هم قادر به استفاده از مناطق مانند زمین های بازی, در بیرون ورزشگاه و یا یکی, عمومی, مکانهای تفریحی است که در آن یک خطر بالاتر از تماس نزدیک و لمس کردن سطوح.

شما فقط می توانید ورزش را به یک فرد خارج از خانواده خود را که بدان معنی است که شما باید در بازی تیم های ورزشی به جز با اعضای خود و خانواده است. هوای سالن های ورزشی, اسکیت پارک ها و دوره های گلف و عمومی ترین زمین تنیس نیز بسته (در هر که باز ما تنها باید بازی در برابر اعضای خانواده خود ما را).

چگونه coronavirus تغییر راه صنعت تناسب اندام عمل?

فردی مستقل مربیان شخصی ورزشگاه و استودیو در حال جریان زندگی می کنند از طریق تمرینات Instagram و زوم. این می تواند برای پرداخت به صورت جداگانه و یا از طریق عضویت. قیمت ها تمایل به بسیار کاهش می یابد از میزان طبیعی است اما برخی از راه برای حمایت از خود اشتغالی مربیان.

روند جدید به صورت مجازی از راه دور آموزش های شخصی و آنلاین گروه تمرینات می تواند, تاثیر, چگونه مصرف کنیم تناسب اندام در طولانی مدت با دیجیتال جریان سیستم عامل مانند Fiit – ارائه می دهد که استودیو تناسب اندام در خانه – دیدن سنبله در اشتراک است. شما می توانید خواندن بررسی ما از بهترین در خانه تناسب اندام و برنامه های عضویت اینجا.

در خانه تعاملی چرخش جلسات ارائه شده توسط امثال Peloton خانه ورزش دوچرخه سواری نیز دیده می شود افزایش محبوبیت با سهام تقریبا دو برابر بیش از ماه گذشته است. چرخش studios مانند Psycle راه اندازی صفحه اصلی زنده صفحه اصلی تمرینات: ایشان در حال همکاری با مراحل که در حال فروش SC2 چرخه سرپوشیده مورد استفاده در Psycle studios برای تحویل خانه.

“ما حاضر طرح پیلاتیز PT روش آنلاین دیده است یک افزایش بزرگ به عنوان مشتریان می خواهید به جریان تمرینات در یک زمان است که با این نسخهها کار بهترین برای آنها می گوید:” Hollie گرانت. “این فرصت را به سعی کنید از فرم های جدید از ورزش تقریبا بدون داشتن هزینه های بزرگ و یا تعهد است.”
مجازی تناسب اندام دارای مشخصی در محبوبیت به عنوان یک نتیجه از coronavirus


اعتبار: گتی

آن را به ارزش چک کردن است که خود را مربی مجازی است که بیمه – تجزیه و تحلیل Insure4Sport پیدا کرده است که 35 درصد از مربیان تناسب اندام ممکن است پوشش داده نمی شود برای اجرای جلسات آنلاین.

به عنوان مت رابرتس (که ارائه مجازی one-on-one جلسات به مشتریان خود) امتیاز آنها نمی کاملا به عنوان انگیزه شخصی و یا به عنوان چیزی واقعی – اما “آنها را برای کار در حال حاضر”. بسیاری از استرالیایی ها نیز طراحی خانه خود تمرینات و ساختمان خانه خود ورزشگاه اتخاذ تبادل نظر رویکرد به تناسب اندام است. ما نیز باید دستی راهنماهای در بهترین تمرینات برای تمرین و رایگان آنلاین تمرینات را امتحان کنید در حال حاضر.

آنچه که در این دولت انجام شده برای کمک به تناسب اندام صنعت ؟

ورزشگاه هنوز سربار اجاره و هزینه ها را پوشش دهد اما اقدامات در آورده و توسط صدراعظم Rishi Sunak خواهد شد برخی از راه کمک به کسب و کار و مستقل تناسب اندام حرفه ای برای شناور باقی می ماند تا زمانی که ورزشگاه می تواند دوباره باز دوباره.

دولت Coronavirus کار حفظ و نگهداری از طرح کاهش بار مالی در ورزشگاه نگه داشتن کارکنان قرارداد در حقوق و دستمزد و طراحی شده است برای تشویق آنها به حفظ کارکنان هزینه کم و یا هیچ. طرح کسب و کار را قادر می سازد برای ثبت نام کارکنان است که دیگر نمی تواند کار به عنوان ‘furloughed طریق HMRC آنلاین پورتال که پس از آن نیاز به HMRC به بازپرداخت تا 80 درصد از این دستمزد (در پوش £2,500 در هر ماه). نیز وجود دارد که کسب و کار نرخ برای کمک به ورزشگاه.

بیشتر بخوانید: چگونه به حفظ تناسب اندام در مستند

می تواند برخی از ورزشگاه نزدیک به طور دائم ؟

این صنعت در تلاش است و برخی از ورزشگاه ها در معرض خطر تاشو. سیتی گروپ تحلیلگران می گویند ورزشگاه که دارای 179 سایت در سراسر کشور پول نقد به اندازه کافی برای زنده ماندن نزدیک به پنج ماه قبل از نیاز به کمک های مالی اضافی.

بسیاری از مربیان شخصی خود شاغل هستند و یا آزاد می شود و می تواند بازپرداخت تا 80 درصد از درآمد خود را اما تنها در صورتی که سه سال از سوابق درآمد.

“صنعت در تنگه وخیم است می گوید:” فلکس چلسی حرف دابسون. “با عضویت در برگزاری و اجاره در این سایت های بزرگ باقی مانده در 100pc بسیار وجود دارد که کلاس های آنلاین می توانید به کمک مالی. آن را به طور جدی دشوار است. همه ما در حال نورد با “چه مدت است که یک قطعه از رشته’ روش با توجه به زمانی که ما می توانیم دوباره باز کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirmeyabancı dizi izleMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetMobilbahisCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpas