هنگامی که بارها و باغ آبجو بازگشایی?

بریتانیا 47,000 بارها شده اند آمار به عنوان سخت به عنوان هر بخش توسط lockdown. برای یک صنعت است که رشد در تعامل اجتماعی اجرا بسته شدن برای برخی یک بحران وجودی. ترجمه و تحویل ممکن است ارائه موقت برای چند, اما برای اکثر, این تنها چیزی است که صرفه جویی در میخانه شدن دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نوار مدفوع پیمانه نیم لیتری در دست و یکشنبه کباب در جداول.

هنگامی که آبجو باغ بازگشایی و چگونه کار می کنند ؟

بوریس جانسون پیشنهاد 22 ژوئن ممکن است این تاریخ زمانی که بارها در سراسر انگلستان می تواند در نهایت بازگشایی دو هفته زودتر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده است. وجود دارد یک نکته قابل توجه: تنها موسسات با فضاهای باز قادر خواهد بود به مشتریان اجازه می دهد برای نوشیدنی در سایت.

در حالی که بارها در حال حاضر می تواند در خدمت غذای آماده و تحویل آبجو قوانین جدید اجازه می دهد مشتریان به نشستن و لذت بردن از پیمانه نیم لیتری در سایت خود. این تاریخ هنوز تایید شده است اما یک منبع دولتی گفت: “این همه مشروط بر تعداد حرکت در مسیر درست و علم گفت: می توان آن را با خیال راحت. اما هوای آزاد, مهمان نوازی – چیزهایی مانند باغ آبجو – اتفاق می افتد می تواند سریعتر از مردم فکر می کنم. داخل خانه را به قصد است دیگر.”

دولت نیز تصور می شود با توجه به استراحت دو متر فاصله حکومت به یک یا 1.5 اجازه می دهد تا برای مشتریان بیشتر است. چند pubcos و کارخانه های لبنی استدلال کرده اند که فضاهای باز در میخانه ها باید مجاز به بازگشایی شده است. گرین شاه اجرا می شود که از 5000 بارها پیشنهاد کرده است که مشتریان قادر خواهد بود برای سفارش از طریق خود برنامه هایی نیاز به یک نوار. تیم مارتین از Wetherspoons پیشنهاد مشابه است.

دیگر اقدامات ممکن است شامل صفحه نمایش در میله و یا بین جداول cashless پرداخت محدودیت به تعداد پیمانه نیم لیتری یک نوشیدنی می تواند و تنها با استفاده از منوها. وجود دارد هنوز به یک اطلاعیه در مورد اینکه آیا توالت باز خواهد شد.

هنگامی که بارها بازگشایی?

بارها در ابتدا گفت: آنها باید صبر کنید تا جولای 4 برای بازگشایی, به عنوان بخشی از مرحله سوم از مستند کاهش. اما در تاریخ 8 ژوئن گزارش شد که بوریس جانسون است که با توجه به آوردن رو به جلو در تاریخ 22 ژوئن برای بارها با باغ آبجو. این بود که بعد از نقض توسط خیابان داونینگ.

انتشارات صاحبان دریافت می تواند افزایش فوق العاده در یک تغییر بالقوه به قوانین برنامه ریزی است که اجازه می دهد آنها را به راه اندازی اجتماعی-فاصله جداول در پیاده رو. هزاران نفر از بارها که ندارد باغ آبجو به خصوص شهرستان بارها امید به بهره مندی از برنامه ریزی جدید اجازه قوانین.

این خبر پس از نخست وزیر اعلام کرد که دولت علمی مشاوران را به طور بالقوه آرامش بخش فاصله گرفتن قوانین از دو متر به یکی که اجازه می دهد صاحبخانه به تناسب مراتب بیشتر مشتریان. یک مقام رسمی اعلام نشده است ساخته شده است. یک مطالعه انجام شده توسط موسسه انگلیسی Innkeeping پیدا کرده است که 82 درصد از بارها عملکرد زیر نیم قبل از همه گیر گردش مالی اگر دو متر نگهداری می شود.

آیا در ماه ژوئن یا جولای میخانه که بازگشایی خواهد شد به احتمال زیاد چیزی شبیه به میخانه که بخشی از “حق مسلم رایگان-متولد مردم بریتانیا” به قرض گرفتن از بوریس جانسون خود اصطلاحات.

چگونه بارها بازگشایی?

انتشارات صاحبان دنبال شده است در سراسر جهان برای سرنخ به آنچه به عنوان یک اجتماعی دور نوشیدن فرهنگ ممکن است مانند نگاه. بسیاری از تبدیل نگاه خود را به سمت اروپا و استرالیا و امریکا که در آن میله شروع به بازگشایی شده است. در پاریس میله در حال حاضر بازگشایی هر چند تنها در خارج از منزل و با سخت فاصله در محل. جداول یک متر از هم جدا است و هیچ ایستاده در نوار.

با موارد حذف در استرالیا محدودیت به مشتریان در میخانه افزایش یافته است و از 10 تا 50 ساخت آن را به لحاظ مالی قابل دوام برای بسیاری از بیشتر برای باز کردن.
مصرف کنندگان در مونیخ باغ آبجو به عنوان بارها بازگشایی در آلمان


اعتبار: الکساندر Hassenstein /گتی ایماژ

از منسجم ترین مجموعه از پتانسیل دستورالعمل در بریتانیا آمده است در قالب یک سند ارائه شده به وزیران توسط UKHospitality یک صنعت تجارت بدن. آن را شامل یک قایق از برنامه ریزی برای بازگشایی, همه چیز از ممنوعیت نمک و فلفل شیکر و مشتریان propping تا نوار محدود به منوها. این تأکید وجود دارد باید یک one-size-fits-all رویکرد است.

“ما در حال همکاری نزدیک با دولت و کل صنعت را به اطمینان حاصل شود که بارها در حال آماده بازگشایی درهای خود را می گوید:” اما McClarkin مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی آبجو و میخانه انجمن (BBPA). “این مهم است که همانطور که بارها بازگشایی آنها حفظ خود تجربه منحصر به فرد در حالی که نگه داشتن کارکنان و مشتریان به طور یکسان امن است.”

کمتر مشتریان بیشتر از هم جدا

اسکاتلندی آبجوسازی و میخانه زنجیره ای BrewDog است در یک موقعیت منحصر به فرد با توجه به آن بارها در سراسر جهان بسیاری از مکان است که بازگشایی – یا در مورد سوئد هرگز بسته است. آن COO دیوید McDowall است التماس کرد با دولت بریتانیا برای کاهش دو متری فاصله حکومت به یک, در خط با سازمان بهداشت جهانی توصیه.

“یادگیری مهم این است که فاصله [در اسلو که در آن BrewDog به تازگی بازگشایی] است که یک متر می گوید:” McDowall. “هنگامی که ما کار می کرد چگونه بسیاری از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در صندلی های ما می تواند زمانی که ما بازگشایی [در انگلستان] در دو متر اجتماعی فاصله ما را در عمل 40 درصد ظرفیت است. ما احتمالا می تواند به 70-75 درصد از ظرفیت یک متر حکم در محل. این چیزی است که ما باید بسیار آگاه به ما در ساخت این دستورالعمل در انگلستان است.” در عرض چند هفته اسلو شعبه شد عامل 80 درصد از امکان گردش.

سیمون دشمن مدیر عامل شرکت فولر میخانه شرکت موافقت کرد و گفت: “من فکر می کنم این واقعا مهم است که [قوانین] آرام زمان بارها بازگشایی شده است.” یک متر حکومت دشمن توضیح داد خواهد اجازه می دهد تا چهار برابر بیشتر از مشتریان است.

برای جاناتان Neame مدیر عامل شرکت میخانه گروه چوپان Neame دو متر فاصله خواهد بود “عمیقا به چالش کشیدن”. Neame گفت: تلگراف که دو متر حکومت خواهد بود “بحرانی پویا” در توانایی برای بارها به بازگشایی شده است. “تفاوت نمایی است بین یک تا دو متر است.”
جاناتان Neame مدیر عامل شرکت چوپان Neame آبجوسازی امیدوار است دولت را کاهش دو متری فاصله اندازه گیری به یک متر


اعتبار: ایسنا

جان Govier بروک مسافرخانه نزدیک Plymouth reckons زمان دو متری حکومت را در عمل تبدیل به چهار متر که در تمام جهات در نظر گرفته شود. این امر به معنای میخانه 225 نشسته ظرفیت خواهد بود به کاهش 30 – عظیم از دست دادن درآمد. اگر تنها آبخوری می آید در یک فرد را تا چهار فضاهای. در عین حال Govier مصمم است به چیزی کار: “ما در حال رفتن به آن را سر در گم خوب امتحان کنید,” او اصرار دارد.

نقاشی با آبرنگ روی گچ آشامیدنی و باز کردن درب

کشور بارها ممکن است کرایه بهتر است. در اکثر موارد بیشتر فضای کافی مشتریان و مصرف کنندگان می تواند بدون به خطر انداختن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تام Stovold اجرا می شود هفت بارها در ساسکس و کنت عمدتا مواد غذایی-led کشور بارها که برخی از آنها ارائه غذای آماده. او “بسیار آزمایشی” اطلاع رسانی کارکنان که در ماه ژوئیه 4 باز امکان پذیر است. Stovold معتقد است تجارت خواهد بود تا 50 درصد عمدتا به علت ضریب اطمینان مصرف کننده – بسیاری از مردم را دور ماندن در ابتدا و یا ببینید که چگونه همه چیز بازی کردن قبل از هجوم آوردند به مشروب خور. با این وجود “ما می خواهند به وجود داشته باشد با تمام میخانه که باز” Stovold توضیح می دهد.

او بارها در اندازه متفاوت است اما بیشتر آنها نسبتا باغ بزرگ. او رنگ یک تصویر از آنچه در پست خود-مستند بارها ممکن است مانند نگاه. درب جلو را به باقی می ماند به طوری که هیچ کس را لمس دستگیره. روشن صفحه نمایش در نوار برای محافظت از کارکنان اگر نوار سفارشات در واقع ممکن است. یک سوم تا نیمی از تمام جداول از دست خواهد رفت. “ما به دنبال فردی خصوصی ناهار خوری غلاف در باغ که ما به طور آزمایشی گفت: می توان رزرو تا شش نفر در هر خانواده است.”

جان Tompkins می گوید او میخانه Devonshire اسلحه در وسط Handley, Yorkshire تنها به حذف سه رستوران و دو بار جداول خود را مطابق با فاصله در حالی که خود را آزاد منطقه دارای مقدار زیادی از فضای زیر یک gazebo به جای 70-80 مهمانان. “من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت من 200 درصد اعتماد به نفس ما روز باز خواهد بود منفجر ما ممکن است به نوبه خود مردم را دور.”

استیو Worrall مدیر عامل بارها مهمانسراها و هتل ها در سنت اوستلل آبجوسازی که دارای 182 سایت در غرب کشور اذعان می کند این می تواند یک چالش برای پلیس یک پست-مستند باغ آبجو اما معتقد است که اکثریت قریب به اتفاق مشتریان رفتار خواهد شد و پایبند به فاصله فیزیکی دستورالعمل.

شهری چالش ها

شهر بارها ممکن است پیدا کردن چیزهای کمی سختتر است. اغلب کوچکتر با poky باغ آبجو (اگر در تمام) و گاهی اوقات بیشتر ایستاده, باز, در ماه ژوئن یا حتی جولای ممکن است عملی. راب ستاره اجرا می شود که شش بارها در شمال و شرق لندن باز کرده است این ستاره توسط Hackney Downs برای غذای آماده آبجو در یک پیشنهاد برای تست کارآیی اقتصادی.

“من فکر می کنم [July 4] بسیار خوش بینانه, تاریخ افتتاح,” او توضیح می دهد. “شاید برخی از هتل ها و کافه ها قادر خواهد بود به مقابله با اجتماعی فاصله بهتر از بارها. شاید کسانی که بارها که مواد غذایی-led یا در محل می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله جداول خود را, اما ما محوطه نسبتا کوچک و برخی بدون در خارج از منطقه پس برای ما برای قرار دادن این اقدامات در جای خود بسیار دشوار خواهد بود.”
کوچکتر شهرستان بارها مانند شارلوت Despard در شمال لندن ممکن است مبارزه با اجتماعی فاصله دستورالعمل


اعتبار: مت Dunham /AP

در Damien Devine را میخانه قدیمی شیر سرخ تئاتر میخانه در فرشته با زمان فاصله دستورالعمل تنها 10 نفر مناسب خواهد بود و در تئاتر. با میخانه با تکیه به شدت در تئاتر مهمانان و کارگران محلی (بسیاری از آنها خواهد شد کار از خانه برای آینده قابل پیش بینی) بازگشایی نمی توان از نظر اقتصادی.

او امیدوار است دولت را گسترش کمک های مالی و وام و طرح کردند که آیا Worrall که می گوید: “عریان در ذهن چگونه آن را ممکن است به عقب بر گردیم به حالت عادی نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول است. از آن خواهد شد به گریه و شرم اگر دولت نتواند از این فرصت برای محافظت از صنعت است.”

محدودیتی در پیمانه نیم لیتری – و قیمت ؟

دیگر مطرح اقدامات عبارتند از PPE برای کارکنان, فیزیکی, فاصله, یک محدودیتی برای سه پیمانه نیم لیتری جداول محدود به اعضای خانواده صفحه نمایش بین جداول و یا در نوار فنجان های پلاستیکی تنها, توالت, تمیز و پس از هر بار استفاده, سفارش, برنامه, و بیشتر. بسیاری از دوره خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن.

مواد غذایی و نوشیدنی ارائه شده ممکن است تغییر بیش از حد. بعضا بیکر از جنس خورشید در ددهام, Essex, باور نمی مردم خواهد بود تا برای پرداخت £25 در حق بیمه دروس اصلی; منوها ممکن است ساده تر. Stovold می گوید او را به دنبال ارزان تر و بیشتر مواد تشکیل دهنده محلی. یکی از بارها یک carvery که باز می شود تا می توانید از کرم ها; آنها می تواند راه را از هتل صبحانه بوفه. بیکر می افزاید که خود واقعی آل ارائه خواهد شد که به کاهش می یابد به عنوان یک شنود گذاشته firkin تنها سه روز طول می کشد.

خواهد punters بازگشت ؟

برخی از publicans باور مردم خواهد بود خارش مناسب پاینت به جای کنسرو یا بطری آبجو. چند روز اول بعد از باز کردن به خصوص اگر خورشید می درخشد می تواند دیدن مشکلات حفظ فاصله و مردم تبدیل به دور. آن نیز باقی مانده است دیده شود که آیا پس از چند سرد lagers شده اند ازسوی مردم به لذت بردن از استریل فضای فیزیکی دور مشروب خور.

کیت میلر ساندی تلگراف‘s رستوران منتقد اذعان به لذت بردن از یک “بدون جمعیت میخانه”. “وجود دارد یک نوع رونده هیجان در مورد آرام مشروب خور. اما سرنخ را به نام یک خانه باید یک فضای که در آن هر کس می تواند در سهولت خود را. من نمی خواهد خوشحال می شود اگر من می دانم که هر کس دیگری در محل هایی است که برای آنها یک بار در بر داشت وجود دارد: پچ پچ و خنده, نزدیکی.”

آبجو و انتشارات نویسنده Adrian Tierney-جونز موافق انفرادی تفرج می تواند لذت اما اذعان می کند بارها پست مستند خواهد بود “بر خلاف هر چیزی که ما را تجربه کرده اند در میخانه زندگی قبل از. بیشتر ازدحام در نوار که وزوز می کنید از یک مشغول میخانه خاموش خواهد بود و شما ممکن است شروع به احساس به عنوان اگر شما در یک کلیسا است.” در عین حال Tierney-جونز فکر می کند این اقدامات خواهد بود “ارزشمند قیمت به پرداخت هزینه برای دیدن بازگشایی چنین حیاتی و با ارزش ما در فرهنگی زندگی می کند.”

میخانه نویسنده کریس Arnot موافق است: “به خوبی نگه داشته پاینت کششی آل? نمی توانید صبر کنید برای اولین جرعه حتی اگر فضای اطراف آن ممکن است تا حدودی بالینی در حالی که برای.”

شما به میخانه های محلی خود را اگر از آن باز می شود? به اشتراک گذاری افکار خود را در بخش نظرات زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de