زمانی که مدارس به طور کامل بازگشایی و باید ارسال کنم فرزندم به مدرسه ؟

مدارس بازگشایی شد به برخی از دانش آموزان این هفته پس در قدم به قدم از مدارس ابتدایی که گفته شد توسط دولت به اجازه پذیرش سال یک و شش سال با دانش آموزان به بازگشت به مدرسه از 1 ژوئن.

همانطور که از روز دوشنبه 15 ژوئن سال 10 و 12 می تواند بازگشت به مدرسه ارائه شده تنها یک چهارم از دانش آموزان در ساختمان در هر زمان. در دولت سند Coronavirus (COVID-19): اجرای اقدامات حفاظتی در آموزش و پرورش و مهد کودک, تنظیمات, دولت توصیه مدارس متوسطه و دانشگاه “اطمینان حاصل شود که تنها یک چهارم از دانش آموزان در سال 10 و 12 سال در مدرسه هستند در هر یک بار”.

در این سند همچنین توصیه مدارس متوسطه “برنامه است که کلاس ها بیش از نیمی از خود را به اندازه معمول اجازه می دهد تا کافی فاصله بین دانش آموزان” و برای هر دو اولیه و ثانویه مدارس دولت توصیه می کند “بیش از 15 دانش آموزان در هر گروه کوچک و یک معلم”. مدارس نیز باید “تنظیم مجدد کلاس های درس” در مدارس متوسطه با توجه به سند اجازه می دهد تا دو متر فاصله بین دانش آموزان که در آن ممکن است.

اما در حالی که مدرسه گیتس اجازه داده شده توسط دولت به دوباره باز کردن بسیاری از خانواده ها را انتخاب کرده اند نه به فرستادن فرزندان خود را در مدرسه. یک نظرسنجی از headteachers توسط انجمن دانشکده ها و کالج رهبران (ASCL) در بر داشت که فقط 62 درصد از مدارس را به پشت خود را واجد شرایط سال 10 و 12 دانش آموزان از 15 ژوئن – معنی بیش از یک سوم خواهد تنها خود را باز مدارس به برخی از دانش آموزان اگر در همه.

دلیل اصلی ذکر شده توسط سران که تصمیم به باز کردن مدارس به حدی دولت مشاوره مجاز شد, ترس از رانندگی تا محلی مثل (R) نرخ ویروس. بر اساس این گزارش: “دلیل اصلی برای باز نیست و برای بیشتر دانش آموزان از 15 ژوئن محلی است که نگرانی ها در مورد نرخ تولید مثل ویروس با باز گسترده تر به طور بالقوه شروع از 22 ژوئن به جای.”

برخی از شوراهای حتی رفته در برابر دولت دستورالعمل و متوقف مدارس از بازگشایی. دفن شورای مثلا اعلام کرد که سال 10s بازگشت می تواند در ژوئن 15, اما سال 12s خواهد باید صبر کنید. نیز, Wirral شورای, پس یک افزایش در محلی نرخ تولید مثل ویروس, گفت: آن را “حمایت از مدارس به توقف برنامه های خود را برای باز کردن به کودکان تا بیشتر اطلاعات ارائه شده است”.

این cautiousness نیز تحت تاثیر مدارس ابتدایی است. به نیم میلیون دانش آموزان مجبور شدند برای ماندن در خانه پس از بیش از 50 شوراهای مبارزه طلبیده برنامه های دولت و نه باز مدارس ابتدایی در تاریخ 1 ژوئن.

هنگامی که همه کودکان پشت در مدرسه ؟

در ابتدا دولت وعده داده است که دانش آموزان دبستانی خواهد بازگشت به مدرسه برای یک ماه قبل از تعطیلات تابستان. اما در ژوئن 8, دولت اذعان کرد که بسیاری از دانش آموزان مدارس ابتدایی نمی خواهد بود قادر به بازگشت به مدرسه این مدت و هر مدرسه تاسیس شده قوانین خاص خود را دارد.

جف بارتون دبیر انجمن مدرسه و دانشگاه از رهبران هشدار داد وزیران که با استقبال دانش آموزان مدارس ابتدایی بازگشت به قبل از تعطیلات تابستانی خواهد بود “unworkable” با توجه به وزارت آموزش و پرورش توصیه که کلاس تقسیم می شود به دو گروه 15.

“اگر اندازه کلاس می تواند 15 در حداکثر و شما واقعا رفتن به هر کودک در, شما نیاز به دو اندازه کلاس و معلمان” بارتون گفت. “مقامات سریع متوجه باشید که مگر اینکه شما به طور ناگهانی می تواند خش خش کردن دو کلاس درس و معلمان آن است که لجستیکی غیر ممکن است.”

مدارس متوسطه هم در برزخ به عنوان دولت اعلام کرد که دانش آموزان خواهد بازگشت در ماه سپتامبر در “اولین”.

همه دانش آموزان باید قادر به رفتن به مدرسه به صورت چهره به چهره ملاقات با یک عضو از کارکنان قبل از تعطیلات تابستانی – اگر چه این به احتمال زیاد به یک رخداد.

آنچه اتفاق می افتد با مدارس خصوصی ؟

مانند مدارس دولتی, مدارس خصوصی خواسته شده که به کلاه دانشجویان مجاز به ساختمان خود را در 25 درصد است. مدارس مستقل شده اند لابی وزرا در برابر این به عنوان آنها تمایل دارند که کوچکتر از اندازه کلاس از مدارس دولتی و اغلب ساختمان های بزرگ.

“دولت به نظر می رسد که این طرح بر اساس بزرگ secondaries با گروه در سال 200 نفر از دانش آموزان می گوید:” نیل Roskilly آشپز اجرایی مستقل مدرسه Association (ISA). “اما اگر شما در حال کوچک خصوصی با 40 کودک در سال فقط بازگرداندن کوچکی از آن معنا ندارد.”

بسیاری از مدارس خصوصی شده اند قادر به بازگشایی زیرا بدون موافقت دولت برای آنها که بیشتر دانش آموزان به عقب خود را بیمه نمی خواهد خود را پوشش مسئولیت حقوقی. دیگران تصمیم گرفته اند برای باز کردن اما برای حفظ تمرکز بر آموزش از راه دور.

در همین حال برخی از مدارس هرگز قادر به باز دوباره. به عنوان بسیاری از 30 انگلیسی مدارس خصوصی در حال آماده سازی به طور نامحدود به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس اغلب با استناد به پدر و مادر در تلاش برای پرداخت هزینه.

آنچه که در مدرسه برای دانش آموزانی که در حال بازگشت ؟

حتی اگر برخی از دانش آموزان متوسطه در حال حاضر در بسیاری از آنها هنوز در تمام وقت درس است. دولت دستورالعمل نیست تصریح می کند که آموزش باید شروع از 15 ژوئن – به جای آنها توصیه “چهره به چهره و پشتیبانی برای تکمیل آموزش از راه دور”.

همانطور که برای محیط مدرسه خود آن تبدیل شده است – با مدارس معرفی یک راه ترافیک سیستم در راهروها کوچکتر اندازه کلاس متشکل از ‘حباب’ و دو متر فاصله بین دانش آموزان است.

برخی از مدارس رفته اند بیشتر راه حل های نوآورانه – مانند pop-up چادر ساخته شده در Manorfield دبستان Tower Hamlets توسط معماران حلقه لا Tourelle سر.
این هفته Manorfield مدرسه ابتدایی است trialling اجتماعی فاصله pop-up چادر ایجاد شده توسط شرکت معماری حلقه لا Tourelle سر


اعتبار: حلقه لا Tourelle سر

  • ادامه مطلب: چگونه Covid-19 اساسا آموزش و پرورش و آنچه که در آینده نگه می دارد

بحث در اطراف GCSEs و یک سطح

به عنوان GCSE و A-سطح امتحانات لغو شد در این سال, معلمان بودند به جای قرار دادن در وضعیت روی حیله و تزویر داشتن به آنچه پیش بینی خود را در سال 11 و 13 دانش آموزان را به دست آورد تا به حال آنها را نشسته امتحانات خود را.

این روند مورد بحث است – نه تنها آن را به ایجاد موانع برای کسانی که دانش آموزان را “بیرون از کیسه” در روز آزمون خود را, اما آن را نیز تصدیق نیست معلمان ناخودآگاه تعصب نسبت به دانش آموزان مربوط به جنسیت و قومیت و پس زمینه.

نیاز به این نمرات به دنبال داده های خاص الگوی مدرسه نیز رهبری مردم به سوال که آیا این سیستم عادلانه است.

عمومی تقسیم: باید بچه ها رفتن به مدرسه ؟

این مسئله ای است که گفته می شود پدر و مادر خود و در گروه واتساپ – در سراسر انگلستان است. باید کودکان رفتن به مدرسه و یا آن را امن تر برای آنها را به ماندن در خانه ؟

تلگراف خوانندگان وزن در این مسئله است. برخی بر این باورند که کودکان باید نگه دارید تا سپتامبر. “مدارس نباید عجله برای باز کردن اما صبر کنید تا ماه سپتامبر پس از اقدامات خاص می توان در جای خود قرار داده و همه آماده می کند گفت:” ملیسا یک معلم مدرسه متوسطه.

در ضمن استفانی, پدر و مادر, استدلال برای مدارس برای بازگشایی, به عنوان او در مورد او نگران است که “به شدت از دست رفته همسالان خود”. در توییتر بیش از حد شده است وجود دارد مشابه تقسیم.

قبل از بازگشایی مدارس به برخی از کودکان یک نظرسنجی نشان داد که اکثر پدر و مادر نمی خواهد فرستادن فرزندان خود به مدرسه رک و بی پرده.

در عین حال دیگر پدر و مادر از جان گذشته برای به بازگشایی مدارس – به خصوص کسانی که حقه بازی مدرسه در منزل با پایین نگه داشتن یک کار تمام وقت است. یک نویسنده گفت: او را مجبور به ترک شغل خود به دلیل کودک خود را به مدرسه هنوز بسته است.

به عنوان مستند محدودیت شروع به بلند کردن دیگران استدلال می کنند آن را حس می کند برای کودکان برای بازگشت به مدرسه. کودکان کمیسر انگلستان آن لنگفیلد گفت: آن را “مضحک” است که مدارس باز هستند پس از دیگر بخش هایی از اقتصاد اشاره کرد که کودکان “می تواند صرف دو ماه و نیم مرور Primark اما نه در مدرسه”.

  • ادامه مطلب: خوش آمدید به کلاس جدید تقسیم می کند: پدر و مادر در جنگ بیش از فرستادن کودکان به مدرسه

کودکان از دست رفته در آموزش و پرورش

دو میلیون کودک انجام داده اند و تقریبا هیچ صفحه اصلی آموزش در طول مستند با توجه به مطالعه از دانشگاه لندن و موسسه های آموزش و پرورش است. در این بررسی که ارزیابی 4,500 خانواده ها در انگلستان یافت می شود یک پنجم دانش آموزان در انگلستان یا اصلا هیچ صفحه اصلی مدرسه در تمام و یا کمتر از یک ساعت در روز.

این می تواند تا حدودی به دلیل استاندارد آموزش مستند متفاوت است که از مدرسه به مدرسه با مدارس مستقل اغلب ارائه کامل جدول زمانی و بسیاری از مدارس دولتی ارائه برگه های آنلاین بدون معلم تعامل برای سه ماه و شمارش. حدود چهار میلیون دانش آموز داشته اند به طور منظم در تماس با معلمان خود را با توجه به یک مطالعه علمی است.

کسانی که از محروم زمینه شده اند سخت ترین ضربه با توجه به UCL پژوهش است. فقیرترین کودکان, تعریف شده به عنوان کسانی که واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه, آیا حداقل مدرسه در خانه; تنها در 10 صرف بیش از چهار ساعت در روز در مدرسه در مقایسه با تقریبا یک پنجم از آنها ثروتمند به همکلاسی.

دستیابی شکاف: در دراز مدت پیامدهای مستند

مستند آموزش گسترده تر نیل شکاف بین غنی و کودکان محروم و “بسیار زیاد” تعداد فرزندان با شکست مواجه خواهد شد برای رسیدن به پتانسیل خود را با توجه به کودکان کمیسر.

آن لنگفیلد گفت که بسته شدن مدارس تا به حال تاثیر خاصی در کودکان محروم از پس زمینه و می تواند منجر به آنها را رها کردن آموزش و پرورش برای همیشه لطفا برای.

هنگامی که دانش آموزان انجام و در نهایت بازگشت به مدرسه ثروتمند کودکان از مدارس ابتدایی را دریافت کرده اند هفت روز ارزش اضافی خانه آموزش با توجه به گزارش های اخیر از موسسه مطالعات مالی.

یادآوری این پدیده در آسمان, اخبار مایکل گوو گفت: دیگر کودکان نمی شد و در مدرسه “بیشتر شکاف میان آن دسته از کودکانی که در ممتاز شرایط و آن دسته از کودکانی که در کمتر ممتاز شرایطی رشد می کند”.

بلندی بهداشت روان در بحران

پدر و مادر ممکن است بر این باورند که تهدید Covid-19 دلیلی برای نگه داشتن فرزند خود را در خانه اما در انجام این کار به طوری که آنها ممکن است در معرض آنها را به یکی دیگر از مشکلات بهداشت: روان بهداشت ،

یک بررسی اخیر توسط دانشگاه حمام که افراد جوان بین سنین چهار و 21 که تجربه تنهایی در مستند هستند تا سه برابر بیشتر احتمال ابتلا به افسردگی و تاثیر می تواند برای حداقل نه سال.

به عنوان مثل دکتر گاوین مورگان گفت: ساندی تلگراف که مدارس باقی مانده بسته است “100 درصد بدتر” برای کودکان از coronavirus. “ما می دانیم چقدر مهم بازی است که برای رشد کودکان,” او گفت:. “اگر آنها نمی تواند بازی با دوستان خود سلامت روان خود را در حال رفتن به رنج می برند.”

این است که به ویژه مربوط به نوجوانان است. محروم کردن بچه از تماس با دوستان خود می تواند تاثیر در رشد مغز و رفتار و سلامت روان خود را نیز می تواند رنج می برند با توجه به مقاله اخیر در لانست بهداشت کودک و نوجوان.

  • ادامه مطلب: ما نیاز به نوجوانان بازگشت به مدرسه به نگه داشتن آنها را امن و محافظت از سلامت روان خود را

آیا شما یک معلم یا پدر و مادر خواهد شد که تحت تاثیر بازگشایی مدارس? آیا شما فکر می کنم سپتامبر خیلی دیر است ؟ و یا آیا شما احساس می کنید آن را بیش از حد به زودی ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را در پیشنهاد بازگشایی زیر و یا ارسال ایمیل به yourstory@telegraph.co.uk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraOmegleKartal Grup EscortMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü