زمانی که مغازه ها بازگشایی و چه جدید Covid-19 دستورالعمل?

بوریس جانسون اعلام کرده است که بالا خیابان و مغازه ها و فروشگاه ها و مراکز خرید را مجاز به بازگشایی در 15 ژوئن به عنوان بخشی از دولت در سه مرحله برنامه ریزی برای سهولت مستند اقدامات است.

نخست وزیر تاکید کرد که این را مشروط به پیشرفت در مبارزه با کروناویروس” و خرده فروشان را مجبور به نشان دادن محل خود هستند “Covid-امن” قبل از آنها مجاز به بازگشایی شده است.

ژوئن 15 بازگشایی تاریخ وابسته به دولت در ادامه به دیدار با “پنج آزمون” گذاشته برای کاهش مستند – نه طاقت بیمه خدمات درمانی پایدار و کاهش مرگ و میر, کاهش میزان عفونت حصول اطمینان از PPE و تست لوازم را می توان ملاقات کرد و با اعتماد به نفس است که تنظیمات را به خطر نمی دوم اوج.

بازار و نمایشگاه ماشین بودند مجاز به بازگشایی در ژوئن 1, با آقای جانسون گفت که “اجتماعی فاصله به طور کلی ساده تر” در این تنظیمات به دلیل بزرگ تر طبیعت است.

مغازه ها و برنامه ریزی برای بازگشایی مانند مارکس و اسپنسر و Ikea در حال حاضر گفت که آنها را به اعمال محدودیت در تعداد مشتریان ورود به فروشگاه خود و نزدیک-تماس با ما خدمات مانند لباس مناسب و آرایش به باقی می ماند به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی.

آرایشگری ناخن کافه ها و سالن های زیبایی, بارها و باشگاه ها و رستوران ها خواهد شد اما بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل ژوئیه چرا که دولت می گوید خطر انتقال بالاتر است چرا که بیشتر فرد-به-فرد تماس بیش از دوره های طولانی تر.

تلگراف گزارش شده در ژوئن 3 که در تلاش برای “آزاد کردن بزرگ, بریتیش, کوتاه کردن مو” بوریس جانسون است که با توجه به طرح های پیشنهادی برای سالن مو و آرایشگر مغازه ها برای بازگشایی بعد از این ماه است.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از خرده فروشان خواهد شد باز کردن درهای خود را در ماه ژوئن, اما این چیزی است که ما تا کنون می دانیم.
مردم با تصویب بسته فروشگاه در خیابان آکسفورد


اعتبار: شاتر

س: چه خرده فروشان در حال باز کردن در ژوئن?

یک: John Lewis فروشگاه در پول و کینگستون خواهد بود که برای اولین بار به بازگشایی در 15 ژوئن پس از یکی دیگر از سایت های 11 بعد از آن هفته است. این فروشگاه در Bluewater کمبریج چیدل چلتنهام, High Wycombe, Horsham ایپسوییچ نورویچ, ناتینگهام, سلیهولل و Welwyn به استقبال مشتریان در دوشنبه, ژوئن 18.

Debenhams خواهد بود بازگشایی 90 از فروشگاه های خود را در انگلستان در ژوئن 15. بیشتر از 40 رسانه ها در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی را در مجموعه ای برای باز کردن در تاریخ بعد.

Frasers گروه که شامل ورزش های مستقیم جک بخواهد بازی House of Fraser حاکی از آن است که برنامه ریزی برای بازگشایی در ژوئن 15 و آماده بازگشایی به عنوان بسیاری از 800 فروشگاه های انگلستان در تاریخ 1 ژوئن.

کاریز در حال حاضر افتتاح 19 از فروشگاه های خود را پس از 22 ماه مه در یک درایو-از طریق مجموعه تنها بر اساس. مشتریان خواسته به محل سفارش خود را آنلاین قبل از رانندگی و پارکینگ در یکی از باز کردن رسانه ها است. هنگامی که آنها را تایید کرده اند از طریق ایمیل خود, ورود, یک عضو هیات خواهد شد و سپس بار بوت شدن از ماشین با محصول خریداری شده.

Ikea بازگشایی 19 فروشگاه در تاریخ 1 ژوئن با رسانه ها در Croydon, گرینویچ, Lakeside, Wembley, تاتنهام, نوریچ, مجموعه, نقطه, Birmingham, ناتینگهام, Belfast, منچستر, Warrington, Gateshead, لیدز, Sheffield, Milton Keynes, مطالعه, ساوتهمپتون, بریستول و اکستر.

Halfords به طور کامل بازگشایی 53 از آن رسانه در 29 مه پس از موفقیت در trialling اجتماعی-فاصله اقدامات در آن طبقه فروشگاه.

Greggs اعلام کرده که امیدوار است برای باز کردن در اطراف 800 از فروشگاه های خود را در اواسط ماه ژوئن.

Waterstoneشده نشان می دهد که آیا آن خواهد شد پیوستن به دیگر خرده فروشان در ژوئن 15, اما گفت: آن را به جای هر کتاب که در حال لمس مرور مشتریان در 72 ساعت قرنطینه. آن انبار در حال حاضر با کاهش نیروی کار و کلیک کنید و جمع آوری خدمات به حالت تعلیق باقی می ماند برای هم بودن.

چکمه های خود را باز زیبایی شمارنده در ژوئن 15. داروخانه های زنجیره ای باقی مانده است باز در طول این مستند با توجه به موقعیت خود به عنوان یک کسب و کار ضروری ارائه دارو به مردم در طول بیماری همه گیر.
مشتریان در یک تازگی افتتاح B & Q در Chiswick پیوستن به مغازه اجتماعی فاصله مورد نیاز


اعتبار: Ming یونگ/گتی ایماژ

س: چه اجتماعی فاصله اقدامات می توان داشت ؟

یک: دولت صادر تازه ارشاد به کارکنان و صاحبان فروشگاه برای اقدامات پیشگیرانه است که باید در جای خود در فروشگاه ها به منظور کاهش انتقال ویروس است.

بوریس جانسون گفت که غیر ضروری خرده فروشی خواهد باز در ژوئن 15 “ارائه پنج آزمون هنوز در حال ملاقات و مغازه ها ساخته شده اند Covid-امن”.

خریداران باید به انتظار در صف های خارج از آنجا که بسیاری از فروشگاه ها خواهد بود محدود کردن تعداد ورودی آنها را باز و تحمیل محدودیت در تعداد مشتریان ورود در هر زمان.

John Lewis گفته است که اتصالات اتاق باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. بازگشت سهام خواهد بود جدا از موارد دیگر به مدت 72 ساعت – در خط با دولت و ارشاد و استفاده از پله برقی و آسانسور نیز محدود شده است.

Perspex محافظ صفحه نمایش وسیله را در محل در چکمه هایبا شمارنده و tills تحت پوشش به منظور کاهش انتقال ویروس. وجود خواهد داشت یک سیستم تریاژ در محل پاسخگویی به نیازهای مختلف مشتریان در حالی که تست و چهره به چهره زیبایی مشاوره عمل خواهد شد از طریق ویدئو برای forseeable آینده به پایبندی اجتماعی فاصله.

Ikea خواهد شد و در ابتدا عامل با کاهش ساعات کار و نگهبانان خواهد گشت زنی در راهروی Ikea و چکمه های به اطمینان حاصل شود که فاصله از دو متر در حال نگه داشته و به توسط مشتریان.

از دیگر مراحل است که می تواند گرفته شده شامل مجازی صف بازده رها کردن جعبه و فعال کردن مجموعه ای از سفارشات آنلاین از پارک ماشین. تعدادی از خرده فروشان تنها کار در یک کلیک-و-جمع آوری پایه ای برای شروع با.
محافظ صفحه نمایش در محل در یک Pret a Manger در اسکله قناری


اعتبار: نیوکمپ/

Q: آیا من می توانم را به فرزندان من به فروشگاه است ؟

یک: در تاریخ 1 ژوئن محدودیت تغییر و تجمعات عمومی به شش نفر مجاز اگر چه نخست وزیر تاکید کرد که “به حداقل رساندن تماس با دیگران است که هنوز هم بهترین راه برای جلوگیری از انتقال” ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im