هنگامی که شش پرچم بازگشایی? مدیر عامل شرکت اهداف سحر و جادو کوه و مکان های دیگر برای باز کردن در اواسط ماه مه

شش پرچم است که انتظار می رود برای باز کردن آن پارک در اواسط ماه مه با مدیر عامل شرکت مایکل Spanos با هدف قرار دادن شش مکان در گرجستان میسوری و اوکلاهما و تگزاس و مکزیک برای باز کردن برای اولین بار. پارک های زنجیره ای بسته شده است از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اقامت در خانه سفارشات در سراسر کشور.

در مارس 30, Six Flags اعلام کرد که تعطیلی خواهد بود تمدید حداقل تا اواسط ماه مه و گفت که پارک از جمله سحر و جادو کوه در سانتا کلاریتا کالیفرنیا خواهد باز “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است بعد از آن”.

اما در یک کنفرانس تلفنی در 30 آوریل Spanos اعلام کرد که شش محل انتظار می رود برای باز کردن برای اولین بار در تابستان امسال در حال Six Flags Over Georgia, Six Flags St. Louis Frontier شهرستان, Six Flags Over Texas, Six Flags Fiesta Texas, به علاوه شش پرچم مکزیک.

با توجه به لس آنجلس, اخبار روزانه Spanos گفت: در تماس با تحلیلگران: “هنگامی که شما نگاه کنید با آنچه در ایالات متحده این امر نشان می دهد که ما باید به ماندن نزدیک به تگزاس و اوکلاهما, گرجستان, میسوری و مکزیک است.

“کسانی که به نظر می رسد این مناطق در حال حاضر که در آن ما در حال تماشای دولت یا کشور پویایی است که نشان می دهد ایده آل ما می تواند در برخی از نقطه, امیدوارم در تابستان. اما دوباره زمان خواهد شد بگویید.”

گرجستان و اوکلاهما هر دو محل در حالی که در تگزاس چهار هر چند به نظر می رسد این کشورها را نیمه باز خود را پارک ،

Six Flags Magic Mountain
Six Flags Magic Mountain بسته است به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در 14 مارس سال 2020 در والنسیا, کالیفرنیا.
غنی خشم/گتی

پس از شش پرچم پارک بازگشایی دقیق اقدامات ایمنی را در محل از جمله ماسک صورت متوسط چک و کاهش حضور و غیاب. مهمانان در شش پرچم پارک را تجربه سفارش تلفن همراه و بدون پرداخت پول نقد در معاملات.

اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند, با مهمانان خواسته شده باقی می ماند شش فوت از یکدیگر است. مهمان کمتر خواهد بود بستری شده و وجود دارد خواهد بود طبقه نشانگر برای کمک به مردم خود را حفظ فاصله. شش پرچم گفته است که این آزمایش مجازی صف بندی که باید در دسترس در چند ماه آینده.

پارک خواهد بود بررسی بیشتر به طور منظم با سواری در حال پاک کردن در طول روز و شستن دست و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های نصب شده در طول شش پرچم.

با توجه به یک نظرسنجی رویترز و ایپسوس 59 درصد از آمریکایی ها گفت: پارک های تفریحی باید بازگشایی تا واکسن در دسترس است و تنها 20 درصد گفتند که بازدید از یک پارک زمانی که آنها بازگشایی شده است.

شش پرچم دارای 23 مکان در ایالات متحده با چهار مکان در کالیفرنیا سه پارک در نیویورک و دو پارک در نیوجرسی. نیز وجود دارد که پارک در آریزونا, و ایلینوی مریلند و ماساچوست با مکان های بین المللی در کانادا و مکزیک و عربستان سعودی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر