هنگامی که استخرهای شنا بازگشایی پس از مستند است و آن را امن برای شنا ؟

تلگراف | No comments

که می تواند عمومی استخرهای شنا بازگشایی?

کاهش مستند در بریتانیا در مارس 13 به اعضای عمومی نامحدود ورزش روزانه تا زمانی که آنها پایبند به اجتماعی-فاصله مقررات. تنیس و گلف و برخی از فضای باز-تجهیزات آب خواهد بود قادر به بازگشایی شده است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ برنامه ای اجازه می دهد تا امکانات داخلی – اعم از خشک و یا مبتنی بر آب – به بازگشایی شده است. دولت موجود دستورالعمل گسترش از طریق به پایان ممکن است پس از آن به نظر می رسد بسیار بعید است که هر استخرهای داده خواهد شد و چراغ سبز به بازگشایی تا ژوئن 1 در اولین. عمومی استخرهای شنا هستند به احتمال زیاد به جا به همان رده.

چه پتانسیل سکندری بلوک ؟

استخرهای شنا فقط می تواند روشن و خاموش. به این ترتیب هر زمان که دولت به ترخیص کالا از گمرک برای استخر برای بازگشایی وجود دارد به احتمال زیاد از یک دوره از زمان تا زمانی که بسیاری از آنها در واقع در دسترس ساخته شده به صورت عمومی برای شنا کردن در.

ریچارد Lamburn سر از امکانات ملی حاکم بر بدن شنا, انگلستان می گوید که او امیدوار است به توان با توجه به سه هفته اطلاع از دولت جلوتر از زمان به منظور دریافت استخر آماده برای استفاده دوباره.

تعدادی از مراحل باید انجام شود مانند گرمایش مجدد استخر که تنها می توان با افزایش 0.25 درجه یک ساعت و حصول اطمینان از آب گذشت یک میکرو بیولوژیکی آزمون.

“بسیاری از استخرهای هرگز بسته قبل از ما بوده است ارائه راهنمایی و پشتیبانی مورد نیاز برای مقامات محلی و اپراتورها برای اطمینان از آنها با خیال راحت تعطیل و نگهداری” گفت: Lamburn.

همانطور که با تمام رشته های ورزشی, یکی از نگرانی های عمده ای از آوردن شنا به عقب می آید و نه از عمل خود را اما عنصر اجتماعی در اطراف آن است. شنا شامل عمومی در حال تغییر اتاق دوش و تمایل طبیعی به چت, قبل و بعد از یک جلسه.

آن را امن برای شنا در طول coronavirus?

وجود شواهد قطعی در هر صورت اگر چه اجماع به نظر می رسد که آن را بی خطر است. اکثر کارشناسان معتقدند که خطر Covid-19 انتقال از طریق آب کم است یا ممکن است قادر به رخ می دهد.

Lamburn می گوید شنا انگلستان به طور منظم در تماس با ادارات دولتی بیش از مسائل ایمنی در مورد بازگشایی استخر شنا.

“علم و درک Covid-19 در استخر شنا در محیط در حال تحول است و هر روز و ما در ادامه به نظارت و حمایت از تحقیقات در این زمینه در همکاری با شرکای بین المللی,” او گفت:.

“ما خواهد شد و ما در حال توسعه هدایت در خط با تحقیقات علمی و در کنار اطلاعات از دولت ملی خروج از مستند.”

چگونه می تواند شنا بود اقتباس شده برای اطمینان از آن را می توانید با خیال راحت ؟

در هنگام شنا استخر را بازگشایی وجود دارد به احتمال زیاد تعدادی از مقررات اضافی برای اطمینان از ایمنی شناگران است. اعداد به احتمال زیاد دربسته در محیط اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله باقی می ماند در محل با کمتر شناگران مجاز در داخل یک مرکز در هر زمان.

شناگران می تواند اجازه به استخر برای یک زمان ثابت اسلات تنها و در حال تغییر اتاق دوش و دیگر بخش های عمومی ممکن است بسته یا repurposed برای جلوگیری از تجمع مردم در خارج از استخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>