که می تواند عمومی, تنیس بازگشایی?

به نظر می رسد محتمل است که سخنرانی آتی نخست وزیر در شب یکشنبه می تواند نوید بخش یک آرامش از محدودیت. فرانسه اجازه, عمومی, تفریحی, تنیس, از دوشنبه آینده در حالی که بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی در حال حاضر نقل مکان کرد به این موقعیت است. ایرلند است نسبت به بازگشایی, عمومی, تنیس باشگاه ها و پارک های عمومی از مارس 18.

چه پتانسیل سکندری بلوک ؟

سیاسی بسیاری نگران این هستند که آرامش مستند می تواند باعث موج دوم از عفونت و می تواند پایمال بیمه خدمات درمانی. در یک زمینه ورزشی, یکی از فرمانده نگرانی شامل ابعاد اجتماعی. واقعی ضربه از توپ تنیس است که کمتر مشکل از تمایل طبیعی به چت قبل و بعد از, و شاید حتی در طول جلسه.

آن را امن برای بازی ؟

ما شواهد کمی در این مورد در هر دو جهت. سرفه و عطسه باید neutralised توسط 60ft فاصله نگهداری در دمای تنیس. اما وجود حداقل یک امکان نظری که لمسی-انتقال از طریق یک توپ تنیس می تواند به عفونت منجر شود. اگر چه این به طور بالقوه می تواند محدود توسط مدیریت دقیق از توپ تنیس (پایین را ببینید) تهدید نمی تواند حذف شود در دسترس نباشد به خصوص که هر تماس با توپ در رشته فرستد میکروسکوپی ذرات پرواز را از طریق هوا.

چگونه می تواند تنیس توان به اطمینان حاصل شود می توان آن را با خیال راحت ؟

مجرد است که به وضوح بهتر از دو برابر از دیدگاه ایمنی. و بهترین راه برای کاهش احتمال لمسی-انتقال است که برای هر بازیکن به ارمغان بیاورد مختلف می توانید از توپ – که باید مشخص شده و در برخی از راه برای تشخیص آن از شریک زندگی خود را. ایده این است که هر بازیکن تنها در خدمت میدارد و مجموعه خود را در حالی که ضربه زدن شریک زندگی خود را با سر و صدا خود را. برخی از کارشناسان نیز مشاوره تغییر راکت گرفتن بعد از هر جلسه و حتی احتمالا ضد عفونی کل سر و صدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im