چرا باید بازی های المپیک به تاخیر افتاده است?

به عنوان coronavirus همه گیر در سراسر جهان در اوایل سال 2020 و فشار نصب شده در کمیته بین المللی المپیک تصمیم گیری شد و در نهایت ساخته شده در مارس 24, 2020, برای به تعویق انداختن توکیو بازی – اولین بار پس از جنگ جهانی دوم آنها منتقل شده و یا به تعویق افتاد.

در طول دوره از روز قبل و هفته آن را تبدیل به آشکار است که بازی های المپیک در توکیو اصلی خود ژوئیه/اوت سال 2020 خرما بود امکان پذیر نیست. نه تنها ورزش بود و سنگ زنی را متوقف کند اما اجتماعی فاصله اقدامات بود در حال کار در سراسر جهان و محدودیت های شدید در جنبش بین المللی به معنای تصمیم گیری به طور موثر صورت گرفته از کمیته بین المللی المپیک را از دست.

تعدادی از تاریخ های مختلف بودند غیررسمی پیشنهاد برای صفحاتی دوباره مرتب 2021 بازی اما برنامه های جدید تایید شد یک هفته پس از اولیه به تعویق افتادن: بازی های المپیک در جولای 23 اوت 8 و پارالمپیک در 24 آگوست تا 5 سپتامبر.

چه پیامدهای مالی?

ملاحظات مالی یک به تعویق افتاد المپیک نجومی هستند. کارشناسان پیشنهاد کرده اند که هزینه های به ژاپن خواهد بود در حدود £5billion اعلام کرد در حالی که کمیته بین المللی المپیک شناخته شده است به پوشش بیمه تحت لوید لندن است.

از یک منظر همه گیر و 12 ماه تاخیر به معنای دو بودجه عمده نگرانی: ورزش در معرض خطر جدی سقوط به دلیل عدم وجود کل از جریان درآمد و ادامه سیستم با کارایی بالا است که بودجه نخبگان المپیک مدال مدعی است.

صحبت کردن به دولت در اوایل ماه مه کاترین Grainger, صندلی, ورزش, زنان بریتانیا – که ظروف از بودجه المپیک و پارالمپیک ورزشی – گفت: این سازمان مورد نیاز اضافی £53m در تلاش برای دفع داشتن به طور بالقوه “کاملا فاجعه آمیز” تصمیم گیری پیش از صفحاتی دوباره مرتب توکیو بازی.

از فوری ترین نگرانی برای ورزشکاران نخبه است که سرمایه گذاری مستقیم در عملکرد بالا که در مجموع £345m و با این نسخهها کار بر روی یک چهار چرخه – در خط با المپیک/پارالمپیک چرخه. با توکیو چرخه در ابتدا برنامه ریزی شده به آخرین تنها تا مارس سال 2021, UK Sport ساخته شده اند “استثنایی” درخواست کمک مالی برای تمدید چرخه یک سال اضافی به کاهش کاهش سه چرخه به پاریس بازی در 2024.

“مگر ما می دانیم که [فاصله] در حال رفتن به خطرات افزایش برای همه” گفت: Grainger. “ورزش در حال حاضر گرفته شده به عنوان بسیاری از تصمیم گیری به عنوان آنها می توانند برای به حداقل رساندن از دست دادن. اگر ما می تواند به آنها اطمینان است که در دراز مدت بودجه در جایی است که آنها نمی خواهد تصمیم گیری است که واقعا می تواند بسیار فاجعه بار باشد. ما می خواهیم به برخی از برنامه ریزی بلند مدت یقین است.”
ورزشکاران هستند که مجبور به اقامت مناسب در رمان راه در طول مستند


اعتبار: گتی ایماژ

چه دیگر مسائل تدارکاتی آن را به ارمغان بیاورد ؟

به عنوان یکی از سازمان یافته ترین و سالم-بودجه ملی المپیک حاکمه بریتانیا المپیک ارتباط بوده و دقیق در جزئیات خود را در اطراف تدارکات برای سال 2020 بازی. یک تاخیر غیر منتظره را تهدید می کند به دور است که لبه بیش از کشورهای رقیب.

اما کمتر از یک ماه پس از به تعویق افتادن اعلام شد, BOA تایید آنها تا به حال موفق به resecure ‘جواهر’ در برنامه ریزی خود را با تایید دسترسی به اصلی توکیو محل برگزاری است که آنها قصد تبدیل به یک £1m نخبگان عملکرد مرکز در تابستان 2021.

این Odaiba مدرسه در خلیج توکیو دارای 200 متر دو و میدانی پیگیری, استخر سرپوشیده, دو, تهویه مطبوع سالن ها و نزدیک تر شدن به بسیاری از سالن المپیک از المپیک ایجاد کرد. بریتانیا بود در ابتدا رزرو آن در سال 2017.

بر خلاف المپیک ایجاد کرد که در آن وجود دارد را نمی خواهد کافی اعتبارنامه برای احتمال زیاد کارکنان پشتیبانی از 800 تیم گیگابایت را باید کلید به درب جلو در Odaiba مدرسه و بنابراین می تواند به ارائه یک پایگاه مرکزی برای ورزشکاران کارکنان و دعوت دوستان و خانواده به جمع.

آن نیز خواهد شد kitted با قرار دادی بدنسازی و بوکس حلقه و همچنین پزشکی و توانبخشی فضا و مناطق آرام برای استراحت و تجدید قوا از جمله پشت بام-بالکن بالا مشرف به خلیج توکیو.

چگونه آن را تحت تاثیر انتخاب?

هر المپیک و پارالمپیک ورزش – و هر کشور – معاملات متفاوت با انتخاب. برخی از مکان ها را تایید کرد و تنها در هفته های آخر قبل از این رویداد آغاز می شود که در آن دیگر مردم انتخاب می شوند و تقریبا یک سال پیش. پس چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم در حال حاضر شده است مطمئن باشید یک نقطه و بازی هستند و سپس منتقل به یک سال ؟

اولین گام برای پاسخ به این سوال رسید که کمیته بین المللی المپیک تایید همه ورزشکاران که در حال حاضر واجد شرایط برای اولیه 2020 تاریخ نمی خواهد نیاز به انجام این کار دوباره.

که پس از آن پرتاب توپ به مار بوا و فردی ورزشی’ بدن حاکم دادگاه به عنوان تصمیم در نهایت ذخیره کردن با آنها برای انتخاب تیم گیگابایت کنندگان است. آنها تصمیم گرفتند که 21 تیم گیگابایت ورزشکاران در حال حاضر انتخاب شده برای سال 2020 باقی خواهد ماند همان 2021.
Shauna Coxsey حفظ کرده است جای او در تیم


اعتبار: رکس

قهرمان المپیک هانا میلز و جایلز اسکات در میان 15 ملوانان که انتخاب خواهد شد و حمل بیش از یک سال دیگر با پنج canoeists و ورزش کوهنورد Shauna Coxsey نیز حفظ مکان خود را.

که تصمیم ثابت کرده بحث با برخی از افراد موثر در تامین امنیت خود در المپیک مکان تقریبا دو سال قبل از رقابت. حاکم المپیک, قایقرانی, قهرمان جهان و هیچ 2 Joe Clarke از دست رفته را انتخاب و پس از اتمام یک مکان پشت Bradley فوربس-Cryans در مسابقات قهرمانی جهان سال گذشته است.

او گفت: Telegraph Sport او را نگاه دنبال یک راه برای “چالش” را تکذیب کرد یک شانس دوم در صلاحیت.

“اگر این افراد انتخاب شده توسط شما هستند بهترین افراد برای این کار اگر شما فرار یکی دیگر از انتخاب های سری, آنها می خواهم هنوز هم افرادی که انتخاب دوباره” او گفت:. “اگر آنها هنوز هم افرادی هستند که در شکل و بهترین مردم پس از آن آنها باید در اصل برنده انتخاب سری دوباره.”

آن را رد برخی از مردم ؟

تمام المپیک sportspeople کار در چهار سال چرخه و علاوه بر این از یک سال اضافی دارای مفاهیم بسیاری است. سابق جهان 400m قهرمان دای گرین خواهد بود 35 در تابستان آینده گفت: Telegraph Sport: “هنگامی که شما در گذشته یک سن خاص شما در حال رفتن به شروع به رفتن به سمت پایین بکشید.

“وجود دارد یک چیز کوچک در پشت ذهن من است که من نمی دانم اگر من بدن خواهد داد تا بر من در برخی از نقطه.”

برخی از بریتانیا قابل تشخیص نام آنها در یک موقعیت مشابه. چهار بار قهرمان المپیک فرح اعلام کرد که بازگشت به مسیر توکیو را 38 تابستان آینده.

برای بوکسورهای وجود دارد افزود فریب ترک صفوف آماتور پشت و بدست آوردن پول به عنوان یک ورزشکار حرفه ای – اگر چه تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی پول است در تامین کوتاه مدت در پایان بالا از ورزش حرفه ای نیز هست.

تاخیر نیز اثرات کارکنان فراتر از فقط ورزشکاران است. فیل نویل بوده است با توجه به رهبری گیگابایت تیم زنان تیم فوتبال توکیو در سال 2020 اما او تایید کرده است او به پایان خواهد رسید و نقش خود را زمانی که قرارداد خود را منقضی می شود در ماه جولای 2021. به عنوان به آنچه که به معنی برای صفحاتی دوباره مرتب المپیک هیچ کس نمی داند – نویل گنجانده شده است. آن را می تواند به اثبات نهایی خود را در عمل نقش و یا او ممکن است ترک از قبل.

برعکس سال تاخیر کمک می کند تا افرادی که ممکن است نیاز به یک بیت دیگر به بازگشت به ورزش پس از آسیب و یا هم به دلیل دیگری. Eilidh دویل سه بار مشترک المنافع 400 متر با مانع به مدال نقره به هنگام تولد به پسر او در ژانویه و می گوید او از زمان اضافی برای آماده سازی.
فیل نویل نمی دانم اگر او می خواهد در توکیو یا نه


اعتبار: PA

اگر چه این بیماری همه گیر باقی مانده در سال آینده ؟

البته همه این ها بستگی به فرض که این امکان پذیر است برای بازی های المپیک و پارالمپیک واقع در توکیو در سال آینده – که به دور از خاص.

در حالی که کشورها را برای برنامه ریزی برای یک مسیر از مستند و بازگشت به چیزی شبیه نرمال محدودیت در حرکت – هر دو سطح ملی و بین المللی – به احتمال زیاد در محل باقی می ماند برای برخی از زمان.

برخی از کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که یک رویداد در چنین مقیاس بزرگ به عنوان بازی های المپیک تنها می توانید پیش بروید اگر یک coronavirus واکسن در دسترس است و گسترده. باید آن را ثابت کند مناسب برای بازی های المپیک در توکیو در تابستان آینده سازمان را تایید کرده اند وجود دارد هیچ طرح B.

وقتی پرسیده شد که اگر این رویداد می تواند نقل مکان کرد و دوباره به 2022, Yoshiri موری که سابق, ژاپنی, نخست وزیر و رئیس جمهور از توکیو 2020 سازماندهی کمیته گفت: “نه. که در مورد بازی های المپیک خواهد گیریم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im