در آخرین از ما, پرسش و همانطور که در هنگام ورزش ممکن است بازگشت تیم Wigmore ارزیابی مسائل عمده رو هر دو داخلی و بین المللی کریکت.

اگر شما یک سوال در کریکت بازگشت ترک آن را در بخش نظرات زیر.

که می تواند در این فصل کریکت سر ؟

این England & Wales, Cricket Board امیدوارم که کریکت بین المللی خواهد شد در جولای 8, زمانی که انگلستان میزبان غرب هند را در خود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب تست سری. اما سرنوشت کریکت داخلی در سال 2020 است که در مجموع کمتر روشن است. هر بازی که می توان در سال 2020 فصل تقریبا قطعی به نظر می رسد به توان پشت درهای بسته. بانک مرکزی اروپا نیز بحث در مورد چگونه زنان کریکت بین المللی می تواند ادامه با انگلیس با توجه به میزبانی هند و آفریقای جنوبی است.

چه اصلی سکندری بلوک ؟

به منظور بازی با خیال راحت این بانک برنامه ای برای بازی در biosecure زمینه – مکانهای آن است که هتل در سایت با ظرفیت کافی برای خانه همه بازیکنان مطابقت با مقامات و رسانههای در طول بازی. تنها دو زمینه در انگلستان با ظرفیت کافی در هتل ها در سایت هستند Ageas کاسه و امارات اولدترافورد.

این برنامه ها برای این دو زمینه را برای به اشتراک گذاشتن تمام شش آزمون در زبان انگلیسی صفحه اصلی تابستان – سه هر در برابر غرب هند و پاکستان بین آنها و همچنین انگلستان شش روز ارجاع و Twenty20 بین المللی. اما به عنوان وجود ندارد به دلایل دیگر که biosecure سرنوشت کل فصل داخلی است که در عمده شک تلگراف به عنوان ورزش اول نشان داد. با توجه به عدم biosecure سالن های خودی بر این باورند که این امر نیاز به دولت را به حرکت به یک مرحله متفاوت از مستند – امکان تجمع جمعی از تا 500 نفر – قبل از شهرستان کریکت می تواند از سر گرفت.
امارات, Old Trafford, Manchester


اعتبار: PA

چگونه خواهد کریکت بود اقتباس شده که این رزومه ؟

قابل توجه ترین تغییر در نحوه بازی خود را برگزار خواهد شد و نگرانی در این راه توپ در درمان است. کارشناسان هشدار داده اند که تف بر روی توپ می تواند راهی برای انتقال COVID-19 و همچنین بیماری های دیگر. بنابراین استفاده از بزاق به توپ مجموعه ممنوع می باشد. بین المللی کریکت شورا با توجه به legalising توپ-دستکاری در برخی از فرم اصلاح شده به اطمینان حاصل شود که پرتاب کنندگان هنوز هم می تواند با کمک گرفتن از توپ و حفظ تعادل بین بت و توپ است.

چقدر از شهرستان های نجومی هنوز هم می تواند بازی کرد ؟

بانک مرکزی اروپا اعلام کرد در حال حاضر که شروع به از صد خواهد بود به تعویق افتاد تا سال 2021 با بدن حاکم در حال حاضر با توجه به مسابقات مهم تر از همیشه برای ورزش سلامت طولانی مدت است. در نظریه کانتی فصل هنوز هم می تواند رزومه کاری در ماه جولای. اما این بانک آماده برای فصل داخلی – اگر آن را در همه – برای اجرا به مراتب زمان کمتری نسبت به فصل بین المللی.

نقطه نهایی که در این فصل می تواند شروع در نظر گرفته است که در آغاز ماه سپتامبر بازی Twenty20 انفجار – که از شهرستانهای کسب حدود 90 درصد از کریکت درآمد – تا پایان این ماه یا اوایل ماه اکتبر. در این مرحله گرفتن T20 انفجار در, همراه با تمام مردان بین المللی فصل می تواند به عنوان یک نتیجه خوب اگر چه وجود دارد همچنین می تواند برخی از کلاس اول مسابقات بین شهرستانهای استان است.
انگلستان مردان و زنان از بازیکنان است که تا کنون انتخاب شده هشت تیم در صد


اعتبار: pa

را طرفداران قادر به حضور در بازی ؟

به نظر می رسد بسیار بعید است که هر گونه طرفداران خواهد بود قادر به حضور در هر بازی در سال 2020 است. در حالی که این قابل تصور است که متوسط جمعیت می تواند اجازه داده می شود از گفتن سپتامبر اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم مشاهده می شود احتمال این است که همه کریکت است که می تواند بازی خواهد بود به طور کامل در پشت درهای بسته.

هنگامی که انگلستان با هدف به بازی دوباره و چگونه ؟

انگلستان در حال برنامه ریزی برای شروع آزمون خود را سری در برابر غرب هند در جولای 8 و سه سری تست در برابر پاکستان در آگوست 5. آنها همچنین برنامه ریزی برای بازی ایرلند در سه روز ارجاع در اواخر جولای و سه ODIs و سه T20 بین المللی در برابر استرالیا در ماه جولای. تمام مسابقات خواهد بود در پشت درهای بسته در biosecure سالن Ageas کاسه و امارات اولدترافورد مجموعه برای میزبانی بین المللی کریکت در این تابستان. در حالی که عوارض وجود دارد با اینکه قادر به بازی زنان بین المللی بانک مرکزی اروپا باقی می ماند و امیدوار است از انجام این کار است.

چه شده است پیامدهای مالی مستند در کریکت?

شده اند وجود دارد تعدادی از ناخواسته اثرات مالی که بانک مرکزی اروپا اقدام به کاهش از طریق اعلام £61million بسته امداد به شهرستان و تفریحی بازی. اگر هیچ کریکت در همه می تواند در این تابستان آن را هزینه این بانک در مجموع £380 میلیون اجرایی تام هریسون گفته است.

حتی اگر این بدترین سناریو را می توان از انشعابات COVID-19 احساس خواهد شد برای سال آینده با کاهش هزینه اقدامات نیاز به اجرا در تمام سطوح از این بازی. “ما نمی توانیم بگوییم هر قسمت از این بازی خواهد بود حلقه حصار. این امر می تواند کاملا غیر مسئولانه به انجام این کار” هریسون گفت: DCMS Covid-19 پانل در مارس 5. هریسون گفت که حتی اگر تمام مردان بین المللی تابستان را می توان در پشت درهای بسته بانک مرکزی اروپا هنوز به دنبال در یک £100m از دست دادن این تابستان.

هنگامی که ایجاد کرد کریکت قادر به سر ؟

وجود دارد و نگرانی ها که هیچ باشگاه کریکت در همه امکان پذیر خواهد بود در این تابستان. “اگر اجتماعی فاصله است نه آرامش توسط دولت آن را بسیار دشوار است برای دیدن چگونه کریکت در واقع می توان در هر قانع کننده مد” سیمون Prodger مدیر عامل ملی کریکت کنفرانس گفت: تلگراف ، نگرانی های گسترده تر برای این باشگاه بازی جلو می رویم شامل باشگاه های ادغام یا تاشو با توجه به عواقب مالی از COVID-19 کمبود داوران – به عنوان بسیاری از آنها بیش از 70 – و بازیکنان به طور دائم از دست رفته به این ورزش است.

در حالی که باشگاه هنوز در حال برنامه ریزی برای وجود دارد به برخی از کریکت در این تابستان – حتی تنها مسابقات جام پایدار چهار تا شش هفته آغاز در اواخر ماه اوت یا اوایل سپتامبر – آنها همچنین به بررسی اگر ممکن است راه های دیگر از بازی کریکت در بعضی از فرم. برای مثال باشگاه در حال بررسی است که آیا می تواند آن را ممکن است برای انجام junior مربیگری در گروه های کوچک در حالی که همه بازیکنان پایبند اجتماعی-فاصله دستورالعمل. از جمله مراحل در نظر گرفته شده بسیار مهم است زیرا ترس وجود دارد که اگر بازیکن قادر به بازی در تمام در سال 2020 آنها پس از آن ممکن است کمتر به احتمال زیاد به می خواهید به بازی در 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de