استادان مسابقات آخرین رویداد ورزشی به سقوط قربانی به شیوع کروناویروس شده است به تعویق افتاد هنوز مشخص نشده تاریخ.

گلف برای اولین بار عمده ای از فصل های کارشناسی ارشد و هرگز در خارج از بازی در ماه مارس یا آوریل و تا به حال برگزار شده است و بدون وقفه برای آخرین 74 سال در آن خانه سنتی آگوستا جورجیا است.

از زمان آغاز آن در سال 1936 این مسابقات تا به حال تنها نامیده شده است بین سال های 1943 و 1945 به علت جنگ جهانی دوم است.

پس از سال 1946 آن هرگز برگزار خارج دو هفته اول ماه مارس و برنامه ریزی شده بود به اجرا از آوریل 9 تا 12 در این سال, اما برگزارکنندگان مسابقات آن را احساس نمی تواند جلو بروید در پی شیوع کروناویروس.

“در نهایت سلامت و رفاه هر کس در ارتباط با این حوادث و شهروندان آگوستا جامعه ما منجر به این تصمیم” فرد ریدلی رئیس باشگاه گلف آگوستا ملی در بیانیه ای گفت: در صبح روز جمعه.

“ما امیدواریم که این تعویق افتادن ما را در بهترین موقعیت با خیال راحت به میزبان استادان مسابقات و ما تازه حوادث در تاریخ بعد.”

آن باقی مانده است دیده شود که آیا این تقویم را تغییر داده خواهد شد به جای کارشناسی ارشد قبل از دیگر رشته های این فصل است. PGA قهرمانی است برنامه ریزی شده برگزار می شود در TPC هاردینگ در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ممکن است بین 14 تا 17 مه با آمریکا باز به صحنه در بالدار باشگاه گلف در ممرنکک نیویورک بین ماه های ژوئن 18 و 21 ژوئن.

باز قهرمانی است گذشته از چهار رشته در تقویم و برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 16 را از طریق به جولای 19 در رویال سنت جورج باشگاه گلف در ساندویچ, انگلستان است.

تصمیم به تعویق انداختن کارشناسی ارشد می آید کمتر از یک روز پس از PGA Tour تصمیم به لغو سه دور باقی مانده از بازیکنان قهرمانی در TPC Sawgrass در پونته ودرا بیچ فلوریدا.

Tiger Woods, The Masters
تایگر وودز از ایالات متحده جشن با استادان تروفی در طول کت سبز مراسم پس از برنده شدن در کارشناسی ارشد در باشگاه گلف آگوستا ملی در 14 آوریل 2019 در آگوستا جورجیا است.
اندرو Redington/گتی

PGA Tour تا به حال در ابتدا اعلام کرد دور اول مسابقات قهرمانی بازیکنان خواهد شد به صورت عادی در حالی که باقی مانده سه دور از گل سرسبد آن رویداد می توان بدون فن. اواخر روز پنج شنبه شب این سازمان تصمیم به انصراف از این مسابقات در دسترس نباشد.

سه بعدی حوادث در تور PGA تقویم—این Valspar قهرمانی WGC-Dell فن آوری های مسابقه بازی و والرو تگزاس باز نیز نامیده شده است ،

“این است که با تاسف که ما اعلام لغو مسابقات قهرمانی بازیکنان” تور در بیانیه ای گفت. “ما نیز تصمیم به لغو تمام PGA Tour حوادث—در سراسر همه از تورهای ما—در هفته های آینده از طریق Valero تگزاس باز است.

“ما متعهد شده اند از شروع به مسئول متفکر و شفاف با ما فرایند تصمیم گیری. ما همه چیز ممکن است برای ایجاد یک محیط امن برای بازیکنان ما در جهت ادامه این رویداد در طول تعطیلات آخر هفته و ما نجابت به طرفداران ما یک مهلت بسیار مورد نیاز از آب و هوای فعلی.

“اما در این نقطه و به این وضعیت همچنان به سرعت در حال تغییر—درست به انجام این کار برای بازیکنان ما و طرفداران ما این است که برای مکث.”

گلف تنها یکی از بی شمار از رویدادهای ورزشی برای لغو شده است در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. NBA و NHL باید هر دو معلق فصل خود را در حالی که MLB به تعویق افتاد آغاز فصل آن توسط حداقل دو هفته.

NCAA را لغو کرده است March Madness و زمستان و بهار مسابقات در حالی که MLS به حالت تعلیق در رسیدگی به یک ماه است. در اروپا, لیگ برتر, لالیگا, لیگ 1 و لیگ فوتبال لیگ تمام شده است به تعویق افتاد که باید لیگ قهرمانان و لیگ اروپا.

بیش از 4,700 اند: پس از شیوع کروناویروس آغاز شد و در ووهان یک شهر واقع در مرکزی چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. وجود دارد بیش از 128,000 موارد در سطح جهانی با 68,000 بازیافت.

از صبح روز جمعه بیش از 1600 نفر گزارش شده در ایالات متحده با 40 کشته و 12 نفر بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع استفاده از ترکیب منابع داده.

این نمودار ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد گسترش این بیماری همه گیر در سراسر ایالات متحده

Confirmed COVID-19 cases in US
این نمودار نشان می دهد که تعداد تایید COVID-19 coronavirus موارد و مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا از دوشنبه در 6 p. m. ET.
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im