هنگامی که انگلستان, مستند پایان ؟ چهار استراتژی خروج

بریتانیا coronavirus بیماری همه گیر است که انتظار می رود به اوج خود در حدود سه هفته قبل ثابت کاهش در مرگ و میر. اما خواهد شد که به معنای پایان دادن به اجتماعی فاصله و یا می تواند ما را در مواجهه با یک مستند تا پایان سال ؟

در اینجا به احتمال زیاد سناریو:

1. متناوب اجتماعی فاصله

تمام حالات شامل انتظار تا زمانی که این ویروس به اوج خود رسید و تعداد مرگ و میر را آغاز کرده است به سقوط به طور چشمگیری قبل از هر گونه اقدام خواهد شد.

اگر ما گاهشمار آینه چین, دولت می تواند در یک موقعیت برای در نظر گرفتن محدودیت های بلند در اوایل تابستان.

در این استراتژی برخی اجتماعی فاصله و مستند اقدامات ادامه خواهد داد در سراسر بسیاری از سال, اما وجود خواهد داشت می شکند که در آن زندگی می کنید به حالت عادی بازگشت.

برای مثال اجتماعی فاصله می تواند جایگزین منطقه ای بر اساس به مردم یک استراحت از اژدهایی محدودیت.

علمی آنفلوانزای همه گیر در مدل سازی که تغذیه به علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری (مریم) پیشنهاد کرده است که بخش هایی از این کشور می تواند لذت بردن از آزادی بیشتری برای شش ماه در یک زمان قبل از بازگشت به مستند.

چندین برنامه به تازگی آنلاین, ردیابی علائم در سراسر کشور است که می تواند به مقامات بهداشت عمومی ایده ای در مورد که در آن نقاط هستند به طوری که آنها می تواند قفل کردن زود است. مستند نیز ممکن است دوباره برقرار همانطور که ما حرکت به سمت ماه های زمستان و بیمه خدمات درمانی می یابد خود را تحت فشار.

Paul Hunter, استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا گفت: “من شخصا شک دارم که این بیماری را دم در طول ماه های ژوئن و ژوئیه تا حدودی به دلیل اجتماعی فاصله تا حدودی به دلیل افزایش جمعیت (گله) ایمنی و تا حدودی به دلیل این نوع از عفونت تمایل به گسترش کمتر به راحتی در طول تابستان است.

“بنابراین من گمان می کنم وجود خواهد داشت برخی از آرامش در آن زمان. اما من فکر می کنم آن را هر چند کمتر تهاجمی در پاییز و انزوای اجتماعی ممکن است نیاز به تقویت شود در حالی که برای.”

ناقص منطقه ای مستند را بیمه خدمات درمانی یک سری از معافیت اجازه می دهد آن را به سطح شیب دار تا ظرفیت و سپس لذت بردن از ساکت تر از دوره های.

و آن را اجازه می دهد زمان برای واکسن یا درمان ایجاد می شود و برای ایمنی در جمعیت به ساخت تا به آرامی.

علامت Woolhouse استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ گفت: “این تقریبا قطعی به بخشی از آزادی است. هر چه اقدامات آرام اجرا می شود که در معرض خطر است که این بیماری همه گیر منحنی شروع به افزایش دوباره.

“گسترش مستند خرید شما زمان بیشتری برای بالا بردن ظرفیت در بیمه خدمات درمانی. که نمی خواهد حل اپیدمی مشکلات شما خواهد نیاز به در یکی دیگر از مستند نهایت – اما آن را به ما بدهد دیگر.”

2. اجازه می دهد تا سالم و ایمنی بدن بیرون

محافظ آسیب پذیر و اجازه می دهد که سالم و یا ایمنی بدن را برای ادامه زندگی خود و بازگشت به کار می تواند یک راه برای شکستن بن بست و اجازه می دهد بخش عمده ای از جامعه به حالت عادی بازگشت.

دولت وعده داده است که آنتی بادی آزمون که نشان می دهد که آیا کسی تا به حال این ویروس است و در حال حاضر ایمنی در دسترس خواهد بود در عرض چند هفته و انگلیسی ها به زودی می تواند با صدور “گواهی ایمنی” است که اجازه می دهد آنها را به ترک این مستند.

در هفته های آینده کارشناسان بهداشت عمومی نیز با توجه به شروع به جامعه نظارت برای پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم تا به حال به این ویروس است که می تواند در نهایت نیاز به یک مستند.

پروفسور شکارچی اضافه شده: “اگر بزرگی – حدود 60 درصد از جمعیت تبدیل به ایمنی این مستند را خدمت که بسیار بیشتر از هدف به عنوان گله ایمنی در یک سطح می شود که این بیماری مبارزه می به گسترش است. پس مستند بیش از.

“یکی از چیزهایی که ممکن است اتفاق می افتد این است که مردم چه کسی می تواند ثابت کند که آنها تا به حال عفونت و در حال حاضر در سیستم ایمنی بدن ممکن است اجازه دسترسی بیشتر به کار و غیره.

“اگر اجتماعی فاصله کار کرده و بیمه خدمات درمانی است جان سالم به در برد و سپس ما به احتمال زیاد برای دیدن بسیار کوچکتر نسبت جمعیت بودن ایمنی بدن. خطر از آرامش خیلی زود است که شما سپس دریافت یک دوم اوج.

“اما پس از آن قله معمولا کمتر چشمگیر و به طور بالقوه بیشتر قابل کنترل است.”
یک Coronavirus تست مرکز برای بیمه خدمات درمانی کارگران در چسینگتن جهان از ماجراهای پارک در حومه لندن

تحت این سناریو دولت همچنین می تواند در هفته های تست برای افرادی که بیشتر در معرض خطر گسترش این بیماری مانند پزشکان و پرستاران و سوپر مارکت کارگران و تحویل کارکنان.

پروفسور Woolhouse گفت: “ما می تواند تغییر رویه کمی. در حال حاضر تاکید بسیار زیادی بر کاهش انتقال در جامعه اما اگر محافظ های آسیب پذیر را می توان افزایش یافته است از جمله بسیار دقیق تست با افراد آلوده بودن جدا شده و پس از آن است که صرفه جویی در زندگی می کند.

“آن را نیز کاهش می دهد بار بر روی NHS و آن را نیز اجازه می دهد بقیه از ما منتشر خواهد شد از برخی از این اقدامات است.”

آلمان که انجام صدها نفر از هزاران نفر از آزمون ها در حال برنامه ریزی برای دادن گواهی به شهروندان است.

پروفسور کارول Sikora رئیس پزشکی در دانشگاه باکینگهام گفت: “آلمان رو تست نقطه.

“آنها برنامه ریزی برای آزمون صدها هزار نفر برای حضور آنتی بادی و مسئله ‘ایمنی گواهینامه’ به کسانی که تست مثبت اجازه می دهد کار خود را معاف از مستند. این اطلاعات خواهد شد یک سلاح در برابر ویروس.”

3. به دنبال و نابود کردن

این استراتژی شامل انتظار تا زمانی که این ویروس در سطح بسیار پایین بلند کردن محدودیت ها و مبارزه با باقی مانده موارد تهاجمی از طریق تماس با ردیابی تست انزوا و دقت قرنطینه مناطق.

این روش شده است به تصویب رسید و با موفقیت در سنگاپور و کره جنوبی که مقابله به مراتب بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر و انجام داده اند بدون عمده مستندات.

جرمی هانت سابق وزیر بهداشت و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان انتخاب کمیته گفت: چنین استراتژی می تواند صرفه جویی ماه از “غم و اندوه و اقتصادی نزاع”.

“اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در کره جنوبی و سنگاپور آنها موفق به نگه داشتن خود را در ادارات و مغازه ها و رستوران ها باز شود اما آنها این کار را با داشتن یک توده برنامه تست بنابراین هر کسی با علائم تست شده است و همه آنها در تماس با آزمایش شده است و شما می توانید نگه دارید در بالای ویروس.
سنگاپور اجتناب شود نیاز به تعطیل به طور کامل با تحریک توده تست و اجتماعی فاصله حتی در میان جوانترین شهروندان دیده می شود در اینجا پوشش خارج از مرکز پیش دبستانی


اعتبار: Suhaimi عبدالله/گتی ایماژ

“هنگامی که ما از این طریق دریافت کنید و ما می خواهیم برای جلوگیری از این نوع از مستندات دوباره و نگه داشتن اقتصاد رفتن توده تست راه برای انجام آن است.”

آقای هانت گفت: بریتانیا بود و در سمت دلخواهی که قادر به نگاه در سیاست های کشورهای دیگر برای دیدن چه کار می کند و گفت: دولت کلید قفل شد نگه داشتن چشم و نزدیک در ووهان چین شهر که در آن جهانی همه گیر شروع به دیدن اگر ویروس reemerges پس از بلند کردن اجسام اجتماعی-محدودیت فاصله.

پروفسور Woolhouse افزود: “سوم استراتژی است که در اصل به گسترش مستند تا تعداد بسیار کم هستند و در واقع سعی و پیاده سازی یک ‘به دنبال و نابود کردن ماموریت’ که در آن شما سعی می کنید و پیگیری کردن هر مورد تست بسیار گسترده و منزوی شده است. اما شما فقط می توانید انجام دهید که اگر این شماره ها که بالا نیست.”

دکتر مارک Lipsitch مدیر و استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد به چاپ یک مقاله در هفته گذشته نشان می دهد که یک بار آزمایش مدرج کردن در یک مقیاس بزرگتر محدودیت می تواند کاهش.

“اگر در مورد شماره ها واقعا پایین به اندازه کافی شما می توانید بیشتر سنگاپور-مانند استراتژی های زیر موارد فردی و نه فقط اجتماعی فاصله,” او گفت:.

“تهاجمی تماس با ردیابی و قرنطینه – غیر عملی در حال حاضر در بسیاری از مکان ها اما عملی تر یک بار مورد اعداد شده اند کاهش می یابد و آزمایش مدرج کردن – می تواند به کاهش نیاز به صورت دقیق اجتماعی فاصله برای حفظ کنترل این بیماری همه گیر.”

جدید منبع باز نرم افزار از موسسه تکنولوژی ماساچوست به نام خصوصی کیت: مسیرهای امن به اطلاع کاربران اگر کسی آنها را در تماس نزدیک با آزمایش مثبت به طوری که آنها می تواند خود را جدا کنند. برخی از کشورها با استفاده از دوربین مدار بسته به اثری که افراد آلوده شده اند نزدیک به طوری که آنها را می توان پیش بینی کرد.

4. صبر کنید برای واکسن یا درمان

گزینه نهایی برای آن صبر کنید تا زمانی که یک واکسن یا درمان در دسترس است و پس از آن ساخت تا گله ایمنی. بسیاری از دانشمندان فکر می کنند که تنها راه حل دراز مدت برای زندگی به حالت عادی بازگشت.

در اوایل این ماه, پروفسور نیل فرگوسن, کلید اپیدمیولوژی ارائه مشاوره به دولت گفت: “تنها استراتژی خروج از این مدت طولانی است که واکسیناسیون و یا نوعی دیگر از فن آوری های نوآورانه.”

دانشمندان پیش بینی کرده اند که برای اولین بار واکسن در دسترس نخواهد بود تا پایان سال در اولین و حتی پس از آن آنها خواهد بود این سایت متعلق به خط مقدم کارگران و آسیب پذیر ترین در وهله اول.

درمان می تواند سریعتر با ده ها تن از محاکمه در راه برای دیدن اگر ضد ویروس است که در حال حاضر استفاده می شود برای شرایط دیگر مانند مالاريا و HIV می تواند به اثبات موثر است. پلاسما از خون بهبود قربانیان نیز می تواند تزریق به بیماران است.

اگر یک کار درمان می شوند در هفته آینده یا ماه پس از آن مستند برداشته خواهد شد به مراتب زودتر.

پروفسور شکارچی اضافه شده: “در پاییز ممکن است ما برخی از مواد مخدر موثر ثابت کرده که درمان صورت گرفته در اوایل به اندازه کافی می تواند به کاهش شدت بیماری و نیاز به بستری شدن در بیمارستان مراقبت ويژه تخت و تهویه پشتیبانی می کند.

“در صورتی که مورد, که همچنین می تواند یک دلیل برای آرامش اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im