هنگامی که انگلستان ‘پیگیری’ برنامه آماده – و چگونه آن کار خواهد کرد ؟

با انگلیس در مستند دولت شده است مسابقه برای پیدا کردن راه هایی برای کاهش محدودیت های بدون قرار دادن امنیت عمومی در خطر است.

یک راه حل یک تماس-ردیابی نرم افزار که می توانید با فعال کردن دیجیتال تماس با ما-ردیابی در یک مقیاس بزرگ است.

در مارس 5, دولت خود را نشان داد اولین تلاش در یک تماس-ردیابی نرم افزار. اما در عمده u-نوبه خود در ژوئن 18, دولت بستری نرم افزار ناقص و آن را تبدیل به یک مدل توسعه یافته توسط فن آوری غول اپل و گوگل است.

مسائل فنی با بلوتوث تاخیر در این برنامه در حالی که آن را کشف شد این برنامه تنها با ورود یک در 25 مخاطبین بین مردم بود که آن را استفاده می شود در اپل.

مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت: “ما می دانستیم که از شروع است که ما نیاز به تست و یادگیری به عنوان ما توسعه این تکنولوژی جدید است.”

در حالی که این برنامه شده است با تاخیر انگلستان تا کنون شده است با استفاده از روت تیم تماس بگیرید تا افرادی که علائم کروناویروس برای پیگیری گسترش Covid-19 و از آنها بخواهید برای منزوی کردن.

در مه 27, انگلستان نشان داد جزئیات آن دستی پیگیری و ردیابی, سیستم, اما بدون تماس-ردیابی نرم افزار. انگلستان تست و ردیابی رئیس Dido هاردینگ حاضر به قرار دادن یک جدول زمانی در زمانی که برنامه راه اندازی می شود.

با انگلستان نیاز به تعویض برنامه خود را برای فن آوری ساخته شده توسط اپل و گوگل وجود دارد هنوز هم می تواند یک انتظار طولانی برای نسخه جدید می رسند. خداوند Bethell تاریخ وزیر بهداشت در این هفته گفت: بریتانیا با تاخیر تماس با ما-ردیابی برنامه آماده خواهد شد تا در زمستان و “نیست و اولویت در حال حاضر”.

بنابراین آنچه که دقیقا این است که قرارداد ردیابی آن را واقعا می تواند کمک به بلند کردن مستند اقدامات و هنگامی که آن را در دسترس خواهد بود ؟

چگونه می توانم تماس با ردیابی نرم افزار کار می کند ؟

یک تماس-ردیابی برنامه طراحی شده است به مردم اجازه می دانم که اگر آنها شده اند در تماس نزدیک با کسی که بعد از گزارش مثبت برای Covid-19.

آن را می تواند با دقت اشاره کردن دقیقا همان است که باید در قرنطینه و که نمی کند و آن را کلید, برای, کاهش, اجتماعی فاصله گرفته است. هدف از این تماس-ردیابی نرم افزار است که به تلاش و پیگیری مردم و هشدار به آنها از خود نیاز به جداسازی سریع تر از روش های سنتی.

کاربرانی که این برنامه را دانلود کنید به تلفن خود را به طور داوطلبانه می تواند انتخاب کردن در برای ضبط جزئیات علائم خود را زمانی که آنها شروع به احساس ناخوشی.

برنامه نگه می دارد ردیابی از دیگران شده اند که در تماس نزدیک از طریق بلوتوث سیگنال است که انتقال یک شناسه ناشناس. این انرژی پایین سیگنال های بلوتوث انجام دیجیتال “دست دادن” که کاربران را به تماس بگیرید, اما نگه داشتن که داده های ناشناس.

اگر فردی بعد از آن گزارش می دهد که آنها مثبت برای coronavirus آن خواهد شد و سپس پینگ یک پیام به افرادی که در تماس با آنها در آخرین روز 28 بر اساس ناشناس شناسه.

این نرم افزار را توصیه می کنیم کسانی که به مردم خود منزوی کردن در مورد آنها قرارداد این بیماری است. کسانی که تماس نمی خواهد می دانم که هویت فرد است که ممکن است در گذشته coronavirus.

اگر فرد پس از آن طول می کشد یک تست و آزمایش منفی, آنها ممکن است منتشر شود از خود-جداسازی توسط یک اطلاع رسانی از طریق برنامه.

چه بود این فن آوری در پشت قبلی NHS برنامه ؟

بیمه خدمات درمانی فناوری و پژوهش بازوی NHSX توسعه اولین نسخه از نرم افزار با محققان از دانشگاه آکسفورد و با استفاده از توسعه دهندگان از شرکت های فن آوری مانند VMWare.

فناوری بیمه خدمات درمانی ساخته شده است اجازه دهید گوشی های هوشمند برای ردیابی هر دستگاه دیگر آنها را به تماس در 28 روز با استفاده از سیگنال های بلوتوث.

سوابق تماس خواهد بود ذخیره شده بر روی گوشی. اگر یک کاربر پایین می آید با کروناویروس علائم آنها گزارش در این برنامه است. که داده است و سپس با یک خدمات سلامت در پایگاه داده و خود را ناشناس ID همسان با گوشی های دیگر آنها را در تماس با آمد.

افرادی که با آنها در تماس نزدیک خواهد شد و سپس با ارسال هشدار از طریق ترغیب آنها برای منزوی کردن.

این اطلاعات را نمی توان به نام مردم اما استفاده از ناشناس شناسه مربوط به یک دستگاه به طوری صاحبان تلفن را نمی خواهد می دانم که ممکن است منتقل می شود این ویروس.

چرا قبلی بود NHS برنامه اوراق?

برنامه فرستاده شده بود بازگشت به تخته رسم پس از آنکه دولت تصمیم گرفت رویکرد فعلی ارائه شده بیش از حد بسیاری از چالش های فنی.

مشکلات فنی شامل ممیزی در بر داشت که آن را می تواند تشخیص تنها در 25 مخاطبین در گوشی های اپل. این نرم افزار نیز کار نمی کند در گوشی های آندروید است که بیش از چهار سال است.

ریشه این مشکلات شد و با توجه به این واقعیت NHSX برنامه در تلاش بود به کار در اطراف حریم خصوصی محدودیت های قرار داده شده در گوشی های هوشمند توسط اپل است که باعث می شود اپل و گوگل که باعث آندروید.

این محدودیت بدان معنی است که زمانی که اپل رفت و بیکار آنها را متوقف خواهد کرد ثبت نام بلوتوث مسابقات, ساخت تکنولوژی بی اثر است.

ادامه مطلب: مشکل سابقه بیمه خدمات درمانی ردیابی نرم افزار که به مقصد به شکست

چگونه برنامه توسعه یافته توسط گوگل و اپل کار می کند ؟

این دو غول تکنولوژی باید تیمی را برای ارائه هر کشور قطعه ای از تکنولوژی است که کمک خواهد کرد که به نوبه خود همه اپل و تمام گوشی های آندروید (به غیر از جدیدتر Huawei دستگاه) تماس ردیابی دستگاه های.

برنامه های که با استفاده از API (که باید توسط بهداشت عمومی رسمی) ارسال کاربران “قرار گرفتن در معرض اطلاعیه” اگر آنها شده اند در تماس با کسی که قرارداد coronavirus.

تفاوت اصلی با چه NHSX شد تلاش برای ساخت است که داده ها را از تماس با ما-ردیابی برنامه هرگز برگ های تلفن. بنابراین در حالی که بیمه خدمات درمانی امیدوار به استفاده از این داده ها برای پژوهش های اپل و گوگل را به اصطلاح “غیر متمرکز” مدل نگه می دارد که اطلاعات به شدت در گوشی های.

سیستم ثبت تماس به عنوان زمانی که یک گوشی هوشمند است که در داخل یک زن و شوهر از پا دستگاه دیگر تا 10 دقیقه. فن آوری بی سیم Bluetooth می توانید دستگاه حس از تا 15 فوت دور.

حتی اگر مردم از کشورهای مختلف و یا کشورهای مختلف تماس با ردیابی برنامه های سیستم است که با هم در ارتباط باشند و قادر خواهد بود به هشدار آنها را به قرار گرفتن در معرض. مقامات که می خواهید به جمع آوری داده های مکان از مردم نمی خواهد اجازه استفاده از این تکنولوژی هستند اما باز به ساختمان خود را.

در ماه های آینده آنها را ادغام این فن آوری به طور مستقیم به سیستم عامل های خود را برای رسیدن به مردم بیشتر. ابزار خود را خواهد بود “غیر متمرکز” و ارسال داده ها به مرکز بهداشت مقامات, اما به جای آن تصویب آن را از تلفن به تلفن.

گوگل گفت که این ابزار می تواند اضافه شده به اندروید از طریق دانلود در فروشگاه Google Play. اپل ارائه خواهد شد آن را از طریق سیستم عامل iOS به روز رسانی نرم افزار. اپل گفت: هدف این است که آن را سازگار با بسیاری از اپل به عنوان امکان پذیر است از جمله مدل های قدیمی تر.

این قابلیت تنها در دسترس خواهد بود به بهداشت عمومی برنامه تا خارجی توسعه دهندگان نخواهد بود قادر به استفاده از آن داده است. آن را نیز بدان معنی است که کاربران را مجبور به دانلود یک برنامه رسمی به ورودی نتایج آزمون.

هنگامی که آن را راه اندازی ؟

آقای Hancock گفته بود NHSX برنامه خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان اواسط ماه مه اما در ژوئن 17 یک دولت وزیر بهداشت گفت که تماس-ردیابی برنامه آماده خواهد شد تا در زمستان و “نیست و اولویت در حال حاضر”.

خداوند Bethell تاریخ وزیر بهداشت گفت: نمایندگان مجلس از علم و فناوری کمیته را انتخاب کنید تماس با ما-ردیابی برنامه نبود تمرکز تست و ردیابی تلاش.

وقتی پرسیده شد که برای یک تاریخ دقیق او اضافه کرد: او “مدیریت انتظارات” گفت: زمستان گفت: هر چند دولت به کار نمی گیریم برنامه و هنوز هم برنامه ریزی شده به آن را راه اندازی.

او در پارلمان گفت: “ما به دنبال چیزی رفتن برای زمستان اما اولویت در حال حاضر است.”

آیا برنامه ردیابی GPS و یا نیاز به اطلاعات تلفن همراه?

این برنامه با استفاده از بلوتوث سیگنال برای بررسی تماس با ما. این به این معنی آن را نمی نیاز به اتصال به داده های تلفن همراه هنگامی که شما در خارج و در مورد. در حال حاضر این برنامه از مسیر سیگنال های GPS.

وجود نگرانی های حریم خصوصی ؟

برخی از حریم خصوصی کارشناسان نگرانی که بیمار محرمانه خطر بیافتد.

دکتر ایو-Alexandre de Montjoye سر محاسباتی حریم خصوصی در امپریال کالج لندن هشدار داده است که چنین برنامه های می تواند “جمع آوری اطلاعات حساس مانند اطلاعات محل سکونت”.

“ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به کاهش سرعت شیوع. تماس با ردیابی نیاز به دست زدن به بسیار حساس اطلاعات در مقیاس و جامد و تکنیک های اثبات شده وجود دارد به ما کمک کند آن را انجام دهد در حالی که حفاظت از اساسی ما حق حفظ حریم خصوصی. ما نمی توانیم از آنها استفاده نمی,” او گفت:.

آقای Hancock تحت فشار قرار دادند تا در برابر نگرانی های حریم خصوصی این ادعا که داده بود برگزار شد به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز بود و این که “همه داده خواهد شد به کار گرفته شده با توجه به بالاترین اخلاقی و استانداردهای امنیتی”.

“اگر شما را تبدیل به ناخوشی ایمن شما می توانید بگویید این جدید بیمه خدمات درمانی, برنامه و نرم افزار خواهد شد و سپس ارسال هشدار به صورت ناشناس به دیگر کاربران برنامه است که شما بوده ام در داری تماس با:” این وزیر بهداشت گفت.

باید کشورهای دیگر ساخته شده چیزی شبیه ؟

در سنگاپور یک تماس-ردیابی برنامه به نام TraceTogether نورد شده توسط دولت برای ردیابی کسانی که ممکن است آلوده به ویروس coronavirus.

پس مارس 20 دانلود شده است بیش از 800,000 بار در امید ایجاد یک “جامعه محور” در پاسخ به این ویروس.

اما تماس با ما-برنامه ردیابی در سراسر جهان شده اند آمار با ویژگی های حفظ حریم خصوصی و چالش های. نروژ اعلام کرد این امر می تواند حذف برنامه اطلاعات جمع آوری شده توسط خود تماس-ردیابی برنامه در میان نگرانی های حریم خصوصی. استرالیا برنامه در ضمن داشت یک اشکال که به معنای آن متوقف کار در اپل زمانی که آنها قفل شده بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im