هنگامی که انگلستان, مستند پایان ؟ دولت خروج طرح توضیح داد

تلگراف | No comments

بوریس جانسون تحویل کامل خود را نقشه راه به سهولت بریتانیا از مستند به مجلس.

نمایندگان مجلس به مسابقه نخست وزیر در 51 صفحه سند که هدف آن به تدریج کاهش coronavirus مستند و این کشور را به آزادی در سراسر سه عبارات.

نخست وزیر می گوید که آن را خیلی زود به سهولت مستند اقدامات به دلیل خطر دوم اوج اما گام های کوچک را می توان به عنوان بخشی از یک “طرح مشروط” وابسته به پایدار می افتد در عفونت و مرگ و میر.

جریمه برای نقض قوانین شده اند افزایش یافته و هر لحظه اوج عفونت – در یک محلی و یا در سطح ملی – منجر به ترمز قرار داده در بازگشایی اقدامات است.

نقشه راه جزئیات چگونه دولت خواهد حرکت بین سه فاز با استفاده از یک سری از مراحل است.

فاز یک: وضعیت فعلی

انگلستان شده است بر روی یک سخت مستند از مارس 23. در این مرحله دولت با هدف شامل تاخیر, تحقیق و کاهش virus.

اما انگلستان در حال حاضر شروع به خروج از فاز یک. “دیگر این ویروس بر اقتصاد بیشتر خطرات طولانی مدت زخم و به طور دائم کاهش فعالیت های اقتصادی با کسب و کار شکست مداوم بالاتر از بیکاری و کاهش درآمد” نقشه راه متحده است.

باقی مانده در فاز یک را “آسیب های پایداری مالی” و توانایی به صندوق بیمه خدمات درمانی آن می افزاید.

فاز دو – کنترل هوشمند

برای حرکت از مرحله یک, برنامه های دولت برای تغییر اجتماعی محدودیت با “دقیق اقدامات” آن را “بزرگترین اثر را در کنترل این بیماری همه گیر اما کمترین سلامت اقتصادی و هزینه های اجتماعی”.

این جدید “دقیق اقدامات” اعلام خواهد شد در مراحل طی هفته های آینده و ماه و آنها را با هدف “افزایش سرعت که در آن محدودیت ها برداشته”.

محدودیت می تواند reimposed اگر افزایش انتقال سند می گوید و محلی اقدامات می تواند به معرفی بیش از زمان است که اجازه خواهد داد که بیشتر محدودیت برداشته شود برای بیشتر مردم در سرعت سریع تر.

بلند کردن اجسام از محدودیت برگزار خواهد شد به شرح زیر است در طول فاز دو.

نقشه راه را برای لغو محدودیت

گام اول: از May 13

اولین تغییر در دولت نقشه راه آغاز خواهد شد از شنبه مارس 13, اما اخطار می دهد که ارشاد باید در نظر گرفته شود و در کنار محلی مشاوره “به عنوان نرخ عفونت ممکن است متفاوت در نقاط مختلف انگلستان”.

کار

مردم باید همچنان به کار از خانه “برای آینده قابل پیش بینی” به جای عادی خود را “فیزیکی محل کار” اگر ممکن است نقشه راه می گوید.
سه گام برای لغو مستند

سند ستایش کسانی که همچنان به کار از خانه به عنوان آن را قادر می سازد کارگران ضروری برای انجام نقش خود را در امن ظرفیت.

“افرادی که قادر به کار در خانه آن را ممکن است برای افرادی که برای حضور در محل کار در فرد برای انجام این کار در حالی که به حداقل رساندن خطر از ازدحام بیش از حد در حمل و نقل و در اماکن عمومی” آن را می گوید.

اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند, شما باید با سفر به محل کار خود را اگر آن را باز طرح می گوید. این شامل buisnesses مانند; تولید مواد غذایی, ساخت و ساز, تولید و تدارکات و توزیع و تحقیقات علمی در آزمایشگاه.

اما مهمان نوازی و غیر ضروری مغازه های خرده فروشی را شامل می شوند نیست در این مرحله اول است و آنها باید بسته باقی می ماند.

این طرح خواستار محل کار به دنبال Covid-19 امن دستورالعمل به “اطمینان از خطر عفونت است به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است در حالی که اجازه می دهد به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به از سرگیری معیشت خود را”.

مدارس

مدارس نخواهد بود بازگشایی شد در گام اول به عنوان خطر باقی می ماند بیش از حد بالا برای تمام دانش آموزان در این سند می خواند.

اما کودکان آسیب پذیر و کسانی که از کلید کارگران باید همچنان به حضور در مدرسه.

آن می گوید: “بزرگ وجود دارد اجتماعی بهره مندی از کودکان آسیب پذیر و یا فرزندان بحرانی کارگران حضور در مدرسه: مقامات محلی و مدارس بنابراین باید اصرار بیشتر کودکانی که بهره مند از حضور در شخص برای انجام این کار است.”

سفر

دولت مردم را به ادامه برای جلوگیری از گرفتن حمل و نقل عمومی در هر کجا که ممکن است.

به منظور کمک به تعداد زیادی از مردم دوچرخه سواری و یا پیاده روی به کار دولت افزایش بودجه و ارائه راهنمایی برای تشویق مقامات محلی به “گسترش پیاده رو ایجاد پاپ آپ چرخه خطوط و برخی از جاده ها در شهرستانها به ترافیک (به غیر از اتوبوس)”.

راهنمایی از اپراتور حمل و نقل خواهد شد در این هفته منتشر خواهد شد که جزئیات چگونه اجتماعی فاصله خواهد شد و پس از حمل و نقل عمومی آن می افزاید.
دولت جدید مستند شعار

نخست وزیر اعلام کرد روز یکشنبه در بازدید کنندگان از آمدن به بریتانیا خواهد بود قرنطینه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از موج دوم coronavirus.

او گفت: “برای جلوگیری از عفونت مجدد از خارج از کشور, من در خدمت هستم متوجه است که آن را به زودی خواهد شد زمان – با انتقال به طور قابل توجهی پایین تر برای تحمیل شده بر مردم از آمدن به این کشور است.”

این سند می افزاید که هر گونه ورود بین المللی نیاز به تامین اطلاعات تماس خود را و محل اقامت و “به شدت توصیه می شود” برای دانلود NHS تماس با ردیابی نرم افزار.

اگر آنها ثابت محل اقامت این می تواند ارائه شده توسط دولت است.

پوشش صورت

نقشه راه متحده مردم باید پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در فضاهای محصور که در آن اجتماعی فاصله است که همیشه ممکن نیست مانند حمل و نقل عمومی.

اما آن مردم را با ارزش PPE منابع از خط مقدم کارگران مانند فولاد ماسک و به جای آن نشان می دهد ساخت “خانه پارچه رو پوشش”.

“خانه پارچه رو پوشش می تواند کمک به کاهش خطر انتقال در برخی شرایط” آن را می گوید.

“چهره-پوشش در نظر گرفته شده برای کمک به پوشنده لباس اما برای محافظت در برابر ناخواسته انتقال این بیماری به دیگران اگر شما آن را asymptomatically.”

آن را اضافه می کند که پوشش صورت استفاده باید توسط کودکان با سن کمتر از دو و یا “کسانی که ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای مدیریت آنها را به درستی” مانند اولیه سن کودکان و کسانی که با شرایط تنفسی.

شما همچنین باید دستهای خود را قبل از قرار دادن ماسک بر روی و خاموش کردن آن را می گوید.
اجتماعی-حقوقی صف – شبیه به این در یک B&Q انبار در لافبورو – می تواند به احتمال زیاد تبدیل به طبیعی جدید در رسانه های خرده فروشی


اعتبار: جو Giddons/PA

فضاهای عمومی

مردم هم اکنون می توانید صرف زمان خارج از منزل اما نه ملاقات با هر یک بیش از یک نفر از خارج از خانواده خود باقی می ماند و 2 متر دورتر از دیگران است.

“شما می توانید نشستن در آفتاب در پارک محلی خود شما می توانید درایو را به مقصد دیگر شما حتی می توانید بازی های ورزشی, اما تنها با اعضای خود و خانواده” نخست وزیر بوریس جانسون ” روز دوشنبه با اعلام افزایش جریمه برای “اقلیت کوچک” که شکستن اجتماعی فاصله قوانین

زمین های بازی, در بیرون ورزشگاه و ticketed اوقات فراغت مراکز نیز بسته باقی می ماند در حالی که تیم های ورزشی نیز باقی می ماند ممنوع است.

“شما فقط می توانید ورزش را به یک فرد خارج از خانواده خود – این به این معنی شما باید در بازی تیم های ورزشی به جز با اعضای خود و خانواده” آن را می گوید.

آقای جانسون اعلام کرد روز یکشنبه شما ممکن است درایو به درایو دیگر منطقه به ورزش اما کامل طرح دولت متحده شما نباید سفر به نقاط مختلف بریتانیا “که می توان آن را مغایر با هدایت و یا مقررات صادر شده مربوط به تفویض حکومت”.

مردم آسیب پذیر

راهنمایی برای کسانی که در حال بالینی آسیب پذیر من.e کسانی که سن بیش از 70 کسانی که با خاص و مزمن از قبل موجود شرایط و زنان باردار می گوید که آنها باید همچنان به مراقبت برای به حداقل رساندن تماس با دیگران, اما آنها دیگر نیاز به محافظت می شود.

اما کسانی که در “بالینی بسیار آسیب پذیر” گروه “به شدت توصیه به ماندن در خانه در همه زمان ها و جلوگیری از هر گونه چهره به چهره”.

طرح دولت متحده آن را ادامه خواهد داد به ارائه مواد غذایی ضروری برای این گروه و تسهیل داوطلبان.

گام دوم: از ژوئن 1

مدارس

پذیرش سال 1 و 6 سال کودکان در حال تنظیم برای رفتن به مدرسه ابتدایی پس از half-term – “در اولین ژوئن 1” با توجه به نخست وزیر – با بقیه مدارس ابتدایی بازگشت به عنوان و هنگامی که این تلقی معقول.

او همچنین مجموعه ای از قصد برای دبیرستان دانش آموزان خواهد شد که امتحانات در سال آینده به حداقل برخی از زمان با معلمان خود را قبل از شروع مدرسه تعطیلات تابستانی است.

دولت کامل طرح توجیهی متحده آنها امید برای همه دانش آموزان مدارس ابتدایی به بازگشت به مدرسه قبل از تابستان به مدت یک ماه “اگر امکان پذیر بود اما نگه داشته شود تحت بررسی است.

غیر ضروری مغازه

دولت همچنین اعلام کرد که مرحله به مرحله بازگشت غیر ضروری در فروشگاه ها خواهد شد و بخشی از مرحله دو. این بستگی به اندازه از استقرار در علاوه بر این به فضای باز است.

کامل نقشه راه متحده دولت به موضوع راهنمایی و نزدیک به زمان در مورد آن کسب و کار خواهد بود پوشش داده شده در این بخش با این حال تاکید می کند که این شامل سالن های مهمان نوازی.
دولت پنج coronavirus هشدار سطوح

رویدادهای ورزشی و فرهنگی

ورزشی و فرهنگی می تواند دوباره از ژوئن 1, پشت درهای بسته, جاده, نقشه متحده است.

این وقایع می تواند پخش و جلوگیری از “خطر بزرگ مقیاس ارتباط اجتماعی” اگر نگه داشته و در پشت درهای بسته.

دوستان و خانواده

نقشه راه متحده از دولت خواسته است گلی به بررسی امکان اجازه دادن به مردم برای ایجاد “حباب” از تماس های اجتماعی اجازه می دهد تا مخلوط کردن خانواده ها.

“هدف از این تغییر می تواند اجازه می دهد تا کسانی که جدا شده بیشتر از تماس های اجتماعی و برای کاهش بیشتر اثرات مضر فعلی محدودیت های اجتماعی در حالی که در ادامه به محدود کردن خطر از زنجیره انتقال” آن را می گوید.

“این می تواند بر اساس نیوزیلند مدل از خانواده “حباب” که در آن یک “حباب” است که مردم زندگی می کنند.”

نقشه راه نیز می گوید که آنها در حال بررسی چگونه اجازه می دهد تا “کمی بزرگتر” گردهمایی که ممکن است اجازه می دهد کوچک عروسی به جلو بروید.

گام سوم: از 4 جولای

موضوع به شرایط عفونت نرخ سقوط و “بیشتر مشاوره علمی” امید آن است که حداقل در برخی از صنعت مهمان نوازی خواهد بود بازگشایی شد, همراه با دیگر مکان های عمومی, ژوئیه 4.

این خواهد بود به شرط این که این مکان “امن و اجرا اجتماعی فاصله”.
مت را در حمل و نقل عمومی در یک جامعه-جهان دور

نقشه راه کشورهای هدف این است که برای بازگشایی حداقل برخی از کسب و کار مانند; “مراقبت شخصی (مانند آرایشگری و سالن های زیبایی) مهمان نوازی (مانند مواد غذایی ارائه دهندگان خدمات بارها و مسکن) مکان (مانند مکان عبادت) و امکانات تفریحی (مثل سینما)”.

برخی از مکانهای است که “با طراحی شلوغ” نمی خواهد بود قادر به بازگشایی در این مرحله سند می گوید.

سه مرحله طرح تایید می کند که بارها و رستوران ها خواهد شد در میان فضاهای آخرین به بازگشایی شده است. اقدامات محدود کننده در بازگشایی به احتمال زیاد شامل کمتر جداول محدودیت در تعداد مشتری کوتاه ساعات بیشتر تولید محلی و محدود منوها.

فاز سه – درمان قابل اعتماد

مرحله سوم از طرح دولت به نظر می رسد در دراز مدت اقدامات که مورد نیاز خواهد بود به ویروس “کنترل” در جامعه است.

نقشه راه می گوید ریشه کنی Covid-19 از انگلستان و جهان “بسیار بعید” است و ممکن است امن و موثر واکسن ممکن است هرگز توان توسعه یافته است.

آن را می خواند: “ممکن است امن و موثر واکسن خواهد شد برای مدت زمان طولانی (و یا حتی تا کنون) بنابراین در حالی که به حداکثر رساندن شانس این اتفاق خواهد افتاد به سرعت که در آن دولت می تواند آن را نباید با تکیه بر این دوره از عمل اتفاق می افتد.”

اما حتی اگر یک واکسن است نه کشف مواد مخدر و درمان آن در کاهش اثرات این ویروس ممکن است آن را می گوید. اگر چه این زمان می برد و موفقیت تضمین شده نیست, آن می افزاید.

برای رسیدن به این مرحله سوم از مدیریت این ویروس با درمان های دولت می گوید آن است که سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه مشارکت های بین المللی و همچنین توسعه زیرساخت ها به “تولید و توزیع و درمان و/یا واکسن در مقیاس”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>