هنگامی که خواهد وگاس بازگشایی? اجتماعی فاصله دستورالعمل برای قمار, Drive-Ins و رستوران

نیوزویک | No comments

برخی از غیر ضروری کسب و کار را بازگشایی در لاس وگاس امروز به عنوان نوادا وارد فاز یکی از بازگشایی برنامه. کسب و کار از جمله رستوران مو و ناخن سالن کسب و کار خرده فروشی باز هوایی مراکز و نمایندگی خودرو اجازه خواهد داشت برای باز کردن در مارس 9.

اما کسب و کارهای دیگر مانند کاباره ها بارها و بارها این نیست که در خدمت مواد غذایی و چشمه های معدنی ورزشگاه سینما و سالن های ورزشی و بسته باقی خواهد ماند.

در حالی که قمار نمی خواهد بازگشایی فاز اول دستورالعمل های منتشر شده در هفته گذشته آموزش قمار در مورد چگونه به کار یک بار آنها را بازگشایی شده است.

کسب و کار خواهد شد که امروز باز خواهد شد که به دنبال سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل و بسیاری از کسب و کار تنها مجوز 50 درصد از occupancies.

فرماندار نوادا استیو Sisolack توییتی گفت: “من را تشویق Nevadans به ماندن هوشیار و محافظت از خود در برابر این ویروس که ما وارد فاز 1. ما باید ایمن ماندن بنابراین ما می تواند باز بماند.”

رانندگی در سینما دستورالعمل

اگر چه آن را به طور موقت اجازه بازگشایی به صورت یک روز در ماه گذشته قبل از بسته شدن دوباره, باد غرب درایو را بازگشایی در مارس 9. اما رانندگی در مهمانان خواهد بود انتظار می رود به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

غرب وزش درایو مشخص شده در آن قوانین جدید در Facebook پست که شامل ترک یک ماشین فضایی بین هر وسیله نقلیه و ماندن در داخل وسیله نقلیه خود را. مهمانان خواهد بود و مجاز به نشستن در پشت یک کامیون یا ماشین اما نمی نشستن و یا ایستادن در خارج.

درایو علاقمندان به سینما تنها می تواند به ترک خودرو خود را به استفاده از دستشویی که باید ظرفیت محدود و هر کسی خارج از وسیله نقلیه خود را باید عمل اجتماعی فاصله. مهمان را تشویق به خود را تنقلات به عنوان میان وعده نوار بسته است و هر کسی که زیر قوانین خواسته خواهد شد که به ترک.

Las Vegas Nevada
“خوش آمدید به لاس وگاس” ثبت شده است دیده می شود در یک آرام لاس وگاس در میان رمان coronavirus همه گیر در 8 مه سال 2020 در لاس وگاس نوادا
بریجت بنت/گتی

لاس وگاس رستوران باز, مارس 9

رستوران در لاس وگاس خواهد بود و مجاز به بازگشایی با شام خوردن در خدمات در مارس 9, اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل. علاوه بر این بارها و بارها که در خدمت مواد غذایی را مجاز به بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان نوار منطقه باقی می ماند بسته شده است.

رستوران ها می توانید انتخاب کنید برای باز کردن با 50 درصد گنجایش و بدون نوار صندلی ها و رستوران ها باید تشویق مهمانان به رزرو. کارکنان را مجبور به پوشیدن ماسک و مشتریان را تشویق به انجام همان.

هنگامی که قمار باز ؟

قمار را شامل نمی شود و در مرحله لاس وگاس بازگشایی اما برخی از استراحتگاه به امید باز با روز یادبود, مارس 25. هنگامی که قمار بازگشایی آنها را به دنبال سخت اجتماعی فاصله دستورالعمل آن صادر شده توسط نوادا بازی کمیسیون در هفته گذشته.

دستورالعمل عبارتند از: occupancies کاهش به 50 درصد سه بازیکن در هر جدول بزور و با تهدید, شش بازیکن در هر جدول نوعی قمار چهار بازیکن در هر جدول رولت و چهار بازیکن در هر جدول پوکر. قمار نیز برای ضد عفونی کردن کارت و تاس.

علاوه بر این کنوانسیون باید محدود به 250 نفر و ناهار خوردن در رستوران را محدود صندلی و باشگاه های شبانه بسته باقی خواهد ماند.

این Las Vegas Review-Journal گزارش داد که بازی کنترل هیئت مدیره رئیس ساندرا مورگان گفت: “این بی سابقه بار است که نیاز به اقدامات بی سابقه است. ما مطمئن هستیم که این سیاست صدا هستند نه تنها برای ما وجود نداشت اما برای کارکنان و مهمانان است.”

نوادا در حال حاضر 5,920 موارد تایید شده در coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با 294 کشته و 205 بهبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>