هنگامی که ‘اجتماعی فاصله گلچین آینده به Netflix بکشد ؟

Jenji کهن خالق پشت چنین تحسین سریال Orange Is The New Black و علف های هرز, معرفی, جدید Netflix گلچین سری, عنوان, فاصله اجتماعی. هر چند بازیگران و برتر تاریخ شده اند پرده برداری کرد و در عین حال تولید از این نیز مدرن روز نشان می دهد در حال حاضر در حال وقوع است.

جلسات تولید برای آینده Netflix درام در حال مدیریت از راه دور از طریق کانال های. در حالی که تحت مستند های اجتماعی فاصله کاتبان ندارد به حضور نویسنده و می تواند کار بر روی اسکریپت خود را از خانه. Showrunner هیلاری Weisman گراهام را حمل بر تولید خود را از او خانواده است. در حالی که نگه داشتن یک فاصله امن دیگو ولاسکو را مستقیم بازیگران با کنترل از راه دور نیز هست.

به نظر من این برای تلفن های موبایل مانند یک پیچیده و به چالش کشیدن رویکرد به ساخت یک تلویزیون نشان می دهد. اما این واقعیت که ما در زندگی پس از coronavirus همه چیز تغییر کرده است ما در نظر گرفته شود. این بهترین راه برای بازیگران و خدمه به امن باقی می ماند از این بیماری همه گیر.

نشان می دهد تیم از تولید کنندگان که شامل تارا هرمان و بلیک McCormick, با انتشار بیانیه ای به سی ان ان گفت: “کار ما به عنوان قصه است برای منعکس کردن واقعیت و در این عجیب و غریب, سردرگم واقعیت همه ما تجربه ما احساس پرشور در مورد پیدا کردن اتصال به همه ما باقی می ماند در یک فاصله است.”

Jenji Kohan
بورلی هیلز – فوریه 17: Jenji کهن به نظر می رسد از طریق ویدئو در طول سال 2019 Writers Guild Awards L. A. مراسم در بورلی هیلتون هتل در 17 فوریه 2019 در بورلی هیلز کالیفرنیا.
غنی خشم/گتی ایماژ برای WGAw

“ما الهام گرفته شده است برای ایجاد یک مجموعه سری است که می گوید داستان در مورد زمان حاضر ما در حال زندگی می کنند از طریق — منحصر به فرد شخصی عمیقا انسانی داستان است که نشان می دهد چگونه ما در زندگی از هم جدا با هم” تولید اضافه شده است.

“ما در حال به چالش کشیدن خودمان را به انجام چیزی جدید: برای ایجاد و تولید تقریبا به طوری که ما بازیگران و خدمه باقی می ماند سالم و امن است.”

این عنوان اشاره به عمل اجتماعی فاصله که شامل یک فرد نگه داشتن شش پا از فضا از سایر افراد است. با محدود کردن تماس نزدیک با یک دیگر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در تنظیم این راهنما برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. در طول شیوع مردم تبدیل شده اند عادت کرده اند به ویدئو چت در زوم برای کسب و کار مدرسه.

این نویسنده درباره تماشای خود را قرنطینه زندگی منعکس شده در تلویزیون نشان می دهد. اما اگر این داستان گفت: در راه من فکر می کنم نشان می دهد می تواند کار کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de