کجا می توانم یک coronavirus آزمون در نزدیکی من است ؟

در حالی که مستند هنوز هم ممکن است در نوسان کامل وجود دارد نشانه های کوچک در حال ظهور است که می تواند آماده سازی برای بازگشت به حالت عادی دوباره. در هفته های اخیر, Nicola Sturgeon صحبت کرده است درباره انتخاب ‘حباب’ ده دوستان به معاشرت با, در حالی که افزایش سطح ترافیک خال خال شده است در جاده ها در سراسر بریتانیا است.

یک مسیر از مستند است که از طریق افزایش تست برای Covid-19. در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس دومینیک Raab گذاشته پنج آزمون است که باید رعایت شود اگر دولت به بالابر اجتماعی فاصله گرفته است. یکی از این اعتماد به نفس که لوازم تست و PPE هستند قادر به پاسخگویی به تقاضا است.

به عنوان این هفته coronavirus تست شد در دسترس برای میلیون ها نفر بیشتر مردم در انگلستان پس از دولت سست قوانین است که می تواند اعمال می شود. هیچ 10 هدف به آمار هدف خود را از 100,000 آزمون در روز شنبه با بیش از 43,000 محل مصرف از دوشنبه.

در سخنرانی خود در آخرین coronavirus جلسه وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “از کارگران ساختمانی به اورژانس لوله کش از تحقیقات دانشمندان به کسانی که در تولید و گسترش دسترسی به تست را محافظت می کند آسیب پذیر و کمک به نگه داشتن مردم امن است.”

نیز وجود دارد افزایش علاقه در توسعه یک تست آنتی بادی که قرار است قادر به تشخیص اینکه آیا یک فرد در حال حاضر coronavirus قبل و پس از بهبود.

اما چه کسی است که واجد شرایط برای تست و که در آن شما می توانید یکی است ؟ ما پاسخ این پرسش ها و بیشتر در زیر…

چه کسی واجد شرایط برای یک coronavirus آزمون ؟

کلید کارگران از جمله بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان حمل و نقل کارگران و کسبه معلمان و کسانی که کار در خدمات عمومی کلیدی مانند پستی و کارگران و روزنامه نگاران همه واجد شرایط به آزمایش می شود.

بیمارستان بیماران مشکوک به داشتن coronavirus می تواند آزمایش می شود بیش از حد.

از این هفته این واجد شرایط بودن گسترش یافته است که شامل مراقبت در منزل ساکنان و کارکنان بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید علائم و مردم بیش از سن 65 که باید ترک خانه به کار می کنند. کسانی که زندگی می کنند با همچنین قادر خواهد بود برای آزمایش تحت دستورالعمل های جدید دولت.

این گسترش می آید پس از یک افزایش در خانه مراقبت مرگ و میر در سراسر کشور است. به گزارش دفتر ملی آمار یک سوم از تمام coronavirus مرگ و میر در انگلستان و ولز در حال حاضر اتفاق می افتد در مراقبت از خانه.

به درخواست برای تست شما می توانید از وب سایت دولت بازدید اینجا.

کجا هستند coronavirus تست مراکز?

با توجه به بخش سلامت و مراقبت اجتماعی وجود دارد 43 منطقه ای مراکز تست در دسترس عموم که از 28 آوریل تا 15 که باز در هفته گذشته است.

آنهایی که برای اولین بار از این واقع شد در خارج از شهر سایت های مانند IKEA پارک ماشین در ومبلی و چسینگتن پارک در نزدیکی M25. اما محل سکونت خود مورد انتقاد قرار گرفته توسط کارکنان بیمه خدمات درمانی که گفت: آنها در واقع بیش از حد دور از پایتخت.

دولت نیز برنامه ریزی برای 11 موبایل تست مراکز مستقر در ناتینگهام, Wembley, Gateshead, لیدز, Manchester گاتویک, Plymouth, Edgbaston, فرودگاه استانستد, Preston و بریستول – بیشتر به ارائه پوشش همراه با صفحه اصلی-تست کیت.

تلگراف تجزیه و تحلیل نشان داد که بیش از یک میلیون نفر در بریتانیا زندگی می کنند بیش از یک ساعت از نزدیکترین coronavirus مرکز آزمون.

بدترین مناطق برای اتصال در حال کرن و نوریچ که بیش از یک ساعت رانندگی از مرکز آزمون.

شما می توانید پیدا کردن نزدیکترین coronavirus مرکز آزمون در لیست زیر:

چگونه می توانم برای آزمون ؟

شما می توانید درخواست برای تست در یکی از این مراکز منطقه ای با ارسال یک درخواست از طریق وب سایت دولت.

زیر درخواست خود را, شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد و یا یک متن را در همان روز دعوت از شما به کتاب test در درایو محلی خود را از طریق سایت.

اگر شما قادر به دسترسی به یکی از این مراکز شما می توانید یک آزمون را به خانه خود را کامل با سواب و دستورالعمل.

هنوز هم وجود دارد مشکلات دندان درآوردن به علت تقاضای بالا برای تست. صفحه اصلی آزمون رزرو شده اند را در عرض چند دقیقه تبدیل شدن به در دسترس آنلاین در حالی که درایو-از طریق مراکز آزمون را تجربه کرده اند صف های طولانی.

می توانم خصوصی آزمون ؟

در حالی که وزیر بهداشت مت Hancock وعده داده است به سطح شیب دار تا تست به 100,000 یک ماه بسیاری از مردم به دنبال جایگزین پس از نا امید شدن با تاخیر.

خصوصی تست کیت یک گزینه برای کسانی که می خواهند به آزمایش می شود به سرعت از ذهن نیست پرداخت. آنها می تواند سفارش آنلاین از طریق تعدادی از کلینیک های خصوصی و آزمایشگاه.

سومرفیلد بهداشت و درمان ارائه شده است یکی از ارزان ترین تست با قیمت اعم از £199 به £299. خصوصی هارلی خیابان درمانگاه فروش خانه کیت تست برای £395 آن نیز پوشش می دهد نه دیگر ویروس های تنفسی از جمله آنفولانزا.

نتایج وعده داده شده ظرف چند روز از دریافت یک فرد نمونه هر چند در برخی موارد مشتریان هستند توصیه می شود که با توجه به “حجم بالایی از درخواست” ممکن است دیگر منتظر است.

چگونه تست کار می کند ؟

روند واقعی در حال آزمایش برای coronavirus نسبتا ساده است. این شامل گرفتن یک نمونه با فشار دادن یک سواب عمیق در داخل بینی و یا به پشت گلو.

تمام کسانی که تست شده تحت بیمه خدمات درمانی طرح را دریافت نتایج خود را از طریق متن و ظرف 48 ساعت خود را گرد و خاک گرفته.

چه آنتی بادی آزمون ؟

بر خلاف متعارف coronavirus سواب یک آزمایش پادتن به نظر می رسد برای دیدن اینکه آیا سیستم ایمنی بدن در پاسخ به عفونت است. آن طول می کشد حدود 15 دقیقه برای تعیین نتیجه.

آزمون های انجام شده توسط یک دستگاه که گاه انگشت خود را به خون ، آن را با این نسخهها کار از طریق آزمایش خون برای آنتی بادی برای دیدن اگر آنها در حال حاضر مورد ضرب و شتم این ویروس به دست آورد و به برخی از ایمنی آن است.

دولت امیدوار به رول کردن میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمون در هفته آینده, اما منابع از چین تا کنون موفق به عبور از حساسيت و ويژگی آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر