ماسک صورت اجباری خواهد بود در تمام حمل و نقل عمومی در انگلستان از امروز 15 ژوئن.

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت که استفاده از پوشش صورت خواهد “ارائه برخی البته محدود حفاظت” در برابر گسترش coronavirus به عنوان تعداد مسافر افزایش با کاهش بیشتر از مستند اقدامات است.

اپراتورهای سفر می تواند امتناع از اجازه دهید به مسافران در هیئت مدیره اگر آنها پوشش چهره خود را – و کسانی که حاضر به پیروی از پروتکل جدید می تواند خوب است. استثنا اعمال خواهد شد برای کودکان بسیار جوان افراد معلول و کسانی که دارای مشکلات تنفسی است.

Uber نیز اعلام کرد دستورالعمل جدید برای مسافران و رانندگان است. ماسک صورت نیز خواهد بود برای همه اجباری در خودرو از امروز 15 ژوئن.

قبلا دولت مشاوره خواست عمومی برای پوشیدن چهره و پوشش در شلوغ و اماکن محصور اما از آن ساخته شده بود و نه اجباری.

مقاله منتشر شده توسط تونی بلر موسسه برای تغییر جهانی در 12 ژوئن گفت که شفاف صورت سپر از نوع مورد استفاده توسط پزشکان بیمارستان و پرستاران باید مورد استفاده توسط معلمان و کارگران حمل و نقل و خرده فروشی کارگران است.

آن را توصیه می کند که غشاء و فرآیندهای غشایی مانند ماسک صورت استفاده شود به کاهش خطر عفونت که در آن دو متری اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

در ژوئن 5, مت, Hancock, به وزیر بهداشت اعلام کرد که بیمارستان بازدید و از بیماران سرپایی که نیاز به پوشیدن پوشش صورت و تمام کارکنان بیمارستان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک های جراحی در انگلستان از ماه ژوئن 15.

او گفت: روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی گفت: “این را به کارکنان مشغول به کار در بیمارستان آن را اعمال می شود در همه زمان ها – و نه فقط زمانی که آنها در حال انجام کار صرفه جویی در زندگی در مقابل خط و آن اعمال خواهد شد در تمام مناطق به جز کسانی که در مناطق تعیین شده به عنوان Covid-امن محل کار.”

آن را نیز پدید آمده است که وزیران می تواند استراحت دو متر مقررات اگر مردم عادت به پوشیدن آنها را در تمام اماکن عمومی.

دولت منابع اذعان پوشش صورت ممکن است لازم باشد در مغازه ها در پاییز حداقل به این دلیل که مکان نمی خواهد قرار داده تا با صف خارج سوپر مارکت ها برای مدت طولانی در باران و برف و یا دمای انجماد. به جای آنها می تواند اجازه داده می شود در داخل خانه در تعداد بیشتر اگر آنها با پوشیدن ماسک.

آنچه در کشورهای دیگر انجام می دهند

ماسک ها به طور معمول فرسوده در چین, کره جنوبی و کشورهای دیگر در شرق دور که در برخورد با قبلی coronaviruses در حافظه اخیر است. در ابتدای این شیوع بسیاری از بحث در غرب بود چگونه ماسک-با پوشیدن یک مسئله فرهنگی و شواهد علمی اندک بود.

مراکز کنترل بیماری ها در آمریکا که قبلا به دنبال بریتانیا رویکرد در حال حاضر توصیه آمریکایی ها پوشیدن “پارچه-پوشش صورت” زمانی که آنها را در ملاء عام. در اروپا از آلمان و اسپانیا هستند و همه از جمله ماسک صورت و انواع دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در مستند استراتژی خروج با مسافران در مادرید دست ماسک به عنوان محدودیت در حرکت به آرامی شروع به برداشته شود.

با توجه به Trisha Greenhalgh استاد در مراقبت های بهداشتی اولیه در دانشگاه آکسفورد شواهد تا کنون متمرکز شده که آیا این ماسک می تواند به توقف پوشنده لباس از آلوده بودن که در واقع تحقق است که به تدریج سپیده که اگر همه ما می پوشند حتی ابتدایی ماسک های زیادی وجود خواهد داشت کمتر میکروب های شناور در اطراف در وهله اول. در اینجا چگونه کار می کند:

“این نیست که به ایده آل” پروفسور Greenhalgh می گوید. “اگر شما با پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خودتان را از دیگران قطرات آن نیاز خواهد بود برای دیدار رسمی استاندارد. اما ما در حال صحبت کردن در مورد همه به عنوان شهروندان خوب پوشیدن آنها برای محافظت از افراد دیگر است.”

بیشتر بخوانید: چگونه به یک ماسک صورت در خانه

گزینه های خود را

پس از خانه ساخته شده و نسخه های دستکاری شده از هوور کیف و آستر (بله واقعا) به bandanas که تبدیل به حتی بیشتر نجیبانه شهرستان خریداران به کنار جاده ای راهزن به شهری چرخه ماسک محبوب Gwyneth Paltrow است که بقیه از ما شبیه یک ضعیف مجهز به قدرت رنجر. این سوال به طور طبیعی این است که چه نوع از ماسک صورت شما را مجبور به دست و چگونه شما می توانید پوشیدن شما بهتر است ؟

شایع ترین طراحی که هر کس clambered برای خرید از آمازون در روزهای اول مستند. موثر به یک نقطه حفاظت از پوشنده لباس در برابر قطرات بزرگ اگر چه نه خیلی با ذرات هوابرد با توجه به سست مناسب است. آنها نیز تنها برای یک دوره محدود از زمان به عنوان هنگامی که تبدیل شدن آنها به مرطوب از طریق یک فرد نفس است که می تواند اتفاق می افتد در عنوان کمی تا 15 دقیقه – تبدیل شدن آنها نفوذ پذیر.

این ماسک نیز نمی تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد و باید دور انداخته شوند پس از پوشیدن. که احتمالا خبر بد برای تمام کسانی که شما نقطه پوشیدن آنها در زیر چانه خود را به عنوان آنها پاسخ تلفن خود را/جرعه قهوه/رفتن برای یک حیله گر سیگار: پس از حذف از دهان آنها می تواند قرار داده می شود به عقب دوباره.

توجه به بیمه خدمات درمانی و مراقبت در منزل کارکنان: دستورالعمل های جاری دولت این ماسک می تواند به ارائه برخی از حفاظت اگر ایستاده بیش از یک متر از بیماران آلوده.

موثر ترین ماسک در گردش (اگر چه هنوز هم در انتقادی تامین کوتاه مدت). ماسک نام خود را از توانایی خود را به روی صفحه نمایش از 95 درصد از ذرات هوابرد. کارشناسان توصیه عمومی استفاده از این ماسک به عنوان آنها در نظر گرفته شده برای بهداشت و درمان کارگران در تماس نزدیک با کروناویروس بیماران و نیاز به اتصالات دقیق در اطراف صورت. این ماسک تنها به درستی موثر اگر فرسوده با PPE.

بالای محدوده به اصطلاح “شهری هوایی ماسک” طراحی و توسعه توسط شرکت سوئدی Airinum که پس از فروخته Gwyneth Paltrow کشف شد مدل سازی یک و در حال حاضر میفروخت برای صدها پوند در سایت های حراج آنلاین. فردریک کمپ های بنیانگذار شرکت سوئدی با نام تجاری لوکس می گوید: روزانه فروش پرورشی فراتر از 10 برابر آنچه طبیعی است.

بقیه از ما باید خود را با این نوع نئوپرن ضد آلودگی, ماسک صورت برای اولین بار مدل توسط Hannibal Lecter و بعد از آن گرفته overzealous دوچرخه سواران در یک رز-رنگی قبل از Covid سن زمانی که همه ما مجبور به نگرانی در مورد در حال مرگ بود اوایل از آلودگی هوا.

ماسک تست نشده باقی می ماند با توجه به کروناویروس و مجبور به رعایت استانداردهای مشابه تجهیزات پزشکی پس از بررسی فیلتر N95 درجه (یا معادل آن).

آنها همچنین نیاز به شستشو و یا خود را فیلتر تغییر به طور منظم بسته به طراحی.

یک مطالعه 2013 توسط بهداشت عمومی انگلستان (PHE) نگاه های مختلف مناسب از مواد خانگی برای فیلتر باکتریایی و ویروسی ذرات معلق در هوا استفاده می شود که به عنوان ماسک. کیسه جارو به نظر می رسید به خصوص خوب است; کمتر تنفس مواد مانند 100 درصد پنبه و کتان و ابریشم.

اما هیچ شواهدی وجود ندارد که ماسک شما نیاز به توان با هر تخصص خاص و یا مراقبت های موثر برای کنترل گسترش میکروب ها. استاد Trisha Greenhalgh ایجاد کرده است او ماسک خود را از یک پیاده روی bandana با یک تنکه پوش بوش خورده در داخل است که او در حال حاضر می پوشد که او خانه را ترک می کند. “ضد آب استریل و نازک آنها تنها چیزی که” او می گوید.

جدید مشاوره از مریم گلی می تواند توصیه های عمومی پوشیدن چهره و پوشش به جای پزشکی ماسک به منظور جلوگیری از کمبود برای کارگران خط مقدم در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

یک مطالعه اخیر انجام شده در کره جنوبی یافت می شود که اگر شما Covid-19 و سرفه کسی از هشت اینچ دور با پوشیدن یک ماسک پنبه را کاهش می دهد مقدار ویروس شما انتقال به آن شخص 36 بار. در یک نشست خبری در اوایل این ماه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی ادعا روسری بودند و غالبا “بهتر” از ماسک. در واقع مراکز کنترل بیماری ارشاد متحده که روسری و bandanas (که به طور گسترده ای تلقی می شود به همین ترتیب موثر) باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان آخرین چاره هنگامی که ماسک در دسترس نیست.

در حال حاضر توصیه می شود برای استفاده عمومی توسط آمریکا, مقامات بهداشت و درمان bandanas نیز در ابتلا به در بریتانیا است.

جوآن Millburn آغاز شده جدید بیرمنگام مبتنی بر کسب و کار, Millie, ماسک, طراحی پنبه bandanas با الهام از 10-year-old daughter. جوآن که در زمان عادی یک لباس عروسی ساز می گوید او دریافت کرده است 100 سفارشات پس از راه اندازی. نگران کننده جمجمه الگوی است که تا کنون محبوب ترین هر چند او می گوید دیگر طرح های در دسترس هستند. “ماسک نمی خواهید برای متوقف کردن مردم از گرفتن این ویروس اما قطعا آنها کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش آن” او می گوید.

که در آن یک بار شما را به یک عایق زیرزمین خود را به طور ناگهانی فروتن ساز ماسک گرد و غبار ایجاد کرده است مرتب کردن بر اساس سطح تقاضا که منجر به ساعت-صف های طولانی و حتی برای دسترسی به, B&Q سایت.

آنها ارائه یک جا تنگ است که دانشمندان می گویند ضروری است برای مسدود کردن ذرات هوابرد. به عنوان با دیگر موقت Covid ماسک های مردم گرفته اند به پاشش آنها را با درصد الکل اسپری به منظور جماهير بین آنها استفاده کنید. اما این کار را با مراقبت به عنوان مطالعات در چین پیشنهاد کرده اند این می تواند به کاهش فیلترینگ بهره وری.

شما چه فکر میکنید در مورد جدید ماسک صورت دستورالعمل? شما پوشیدن یک هفته آینده ؟ به ما بگویید در بخش نظرات زیر

در طی چه تنها می تواند به عنوان یک زمان فوق العاده ای برای جهان تلگراف می خواهد به خوانندگان این فرصت را به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه است. Join our Facebook Group.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im