از کجا به ماندن در اسلوونی برای آرام اروپایی ‘air bridge,’ تعطیلات

لطفا توجه داشته باشید نویسندگان ما بازدید اسلوونی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس

Often تبلیغ به عنوان ” اروپا و آرامش بخش ترین کشور اسلوونی را رسم غیر قابل انکار است جذب می کند. باور نکردنی مخلوطی از آب و هوای اینجا به ارمغان می آورد گرم مدیترانه نسیم تا کوهپایه های رشته کوه های آلپ که در آن می توانید با اینحال برف حتی در تابستان و بیش از نیمی از این کشور در کل منطقه تحت پوشش در جنگل. هر چند اسلاوی به هسته آن, غذاهای, فرهنگ و معماری شده اند تا حد زیادی تحت تاثیر همسایگان خود و ایتالیا و اتریش و مجارستان.

اسلوونی نیز به تازگی تایید شده است به عنوان یک پل هوایی مقصد برای بریتانیا به این معنی که یک گریز به صلح آمیز به آن مناظر دیدنی و جذاب (و هتل ها است که بسیاری از تنظیمات خود را) به علاوه فروشگاه از جاذبه ها و فعالیت ها – از ونیزی شهرهای ساحلی به سفید آب قایق سواری – ممکن است بدون قرنطینه در هر دو پایان و با هیچ محدودیت دیگر در محل. دفعات بازدید در تاریخ برای ما پنج هتل ها وجود دارد در مکان های شگفت انگیز از جمله سرمایه لیوبلیانا و دریاچه بلد.

Vila Planinka

ویلا Planinka

زگرنج جزرسکو اسلوونی

8
تلگراف کارشناس امتیاز

مهمانان cosseted با طبیعت در این است که با مخفی گاه عاشقانه. این مجموعه در یک روستایی از راه دور کوه دره در شمال غرب اسلوونی در روستای کوچک جزرسکو. هتل سبک است که در همراهی با آن را احاطه کرده است; فراوانی خشن به پایان رسید محلی جنگل منعکس قنداق کردن از جنگل خارج لهجه دار در معرض lightbulbs سرسبز می اندازد و چوب سوز آتش سوزی که به من قرض بدهید دنج کوه الج پرنیان. پیاده روی و دوچرخه سواری در انتظار فقط در خارج به عنوان نشانی از زمان زمانه-اتصالات روح تایید فعالیت جنگل حمام کردن. وجود دارد یک آبگرم کوچک است که به یک سونا است که نگاه کردن به یک جنگل که در آن شما ممکن است فقط گرفتن چشم از آهو و ماساژ در دسترس هستند. رستوران نیز ارائه زرق و برق دار دره انداز آن از کف به سقف پنجره.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
219

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین هتل ها در اسلوونی

Grad Otočec hotel, Otočec, Slovenia

گراد Otočec

Otočec اسلوونی

9
تلگراف کارشناس امتیاز

هتل گراد Otočec اشغال دلربا قلعه در جزایر کوچک در Krka رودخانه. جادوگر-کلاه برج و میدان بارو از 13-قلعه قرن افزایش رقیق مانند یک شناور سراب در طول روز در حالی که آهسته سر و صدا از آب را فراهم می کند کامل لالایی در شب. داخلی بودند سپرده به اسلوونیایی ‘starchitect’ جانی Voselj که توجه ویژه به حفظ و ارتقاء ویژگی های اصلی با استفاده از سنگ های محلی و کاج و بلوط است. همه چیز – از تخت به تلویزیون های پلاسما – در سمت بزرگ, تبدیل, حتی اتاق استاندارد به نما آپارتمان. بعلاوه گراد Otočec به مسلما بهترین – قطعا اتمسفر – رستوران در نوو مستو مرز منطقه و اتحاد گسترده انبار شراب.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
231

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین کرواتی جزیره هتل ها

InterContinental Ljubljana, Slovenia

بین قاره ای لیوبلیانا

لیوبلیانا, اسلوونی

8
تلگراف کارشناس امتیاز

لیوبلیانا بلندترین هتل پنج ستاره مدرن و پیچیده با تعداد زیادی از تیره چوب و سنگ مرمر و آسانسور به علاوه مشاهدات گسترده از قلعه های آلپ از طبقه فوقانی است. کف به سقف پنجره ها و خوشه هایی از مجسمه لامپ نگه داشتن چیزهای روشن و در حالی که مبلمان مخمل خواب دار و بالشتک در غنی ای آبی سیر و خردل اضافه کردن بیشتر میآید از رنگ. 18-طبقه Saruna آبگرم برجسته واقعی با یک استخر سرپوشیده, وان داغ, اتاق بخار و دو سونا. 20-طبقه B-رستوران (به نام بعد از اسلوونی Carniolan زنبور عسل) بدون شک برخی از بهترین مواد غذایی و نمایش ها در شهرستان. آن است که مدیریت توسط Michelin آشپز آلفردو روسیه و به ریاست Komnen Bakić با خوب ناهار خوری منو که ترکیبی از سنتی و دستور العمل های ایتالیایی و اسلوونی تشکیل دهنده.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
84

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• بهترین بوتیک هتل ها در اروپا

hotel piran, slovenia

هتل پيران

پيران اسلوونی

8
تلگراف کارشناس امتیاز

این استثنایی چهار ستاره ملک یکی از پيران بهترین مشرف به خلیج تریست در یک تفرجگاه عابر پیاده با دسترسی به دریا در آستان آن. دریا کافه خط ساحلی تفرجگاه با یک دوجین بیشتر جمع همراه دنج کوچه. هر چند پارکینگ مجاز نیست در این شهر آن را جمع و جور و در اطراف بر پا بینهایت لذت بخش به همراه دوچرخه برای استخدام آن را بسیار آسان است. رستوران این هتل ارائه می دهد مجلل مدیترانه و اسلوونی آشپزی, اما قطعا, سر, بهشت, باغ, تراس پشت بام, بار, برای قبل یا بعد از شام نوشیدنی ایده آل به عنوان خورشید مجموعه بیش از خلیج. وجود آبگرم که دارای تخصص در نمک و لجن درمانی و عطر درمان و اتاق pleasingly مینیمالیستی با مبلمان چوب و به رنگ زرد روشن لهجه.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
72

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

• یک راهنمای خودی به Dubrovnik

Vila Bled, Bled

ویلا بلد

بلد اسلوونی

8
تلگراف کارشناس امتیاز

اقامت در اینجا این است که یک گام به عقب در زمان. نوسان باز اتاق شما پنجره های بزرگ و گوش به زنگ از سبک باروک کلیسای در این جزیره در دریاچه مرکز به شما زل زل نگاه کردن در آب و قلعه مخالف است. نگاهی به صندلی در رستوران تراس و تصور ناهار خوری با رهبران جهان از گذشته به عنوان شما پهلو به روزانه چهار دوره منو. در زیر این هتل در سواحل دریاچه است خصوصی boathouse, یک شاعرانه جایی که از آن به مجموعه ای از در یک قایق قایقرانی در سراسر آب است. قایق کرایه رایگان به مهمانان هتل برای یک ساعت در هر روز است. خصوصی تنیس نیز به رایگان برای یک ساعت در روز و کوچک وجود دارد منطقه آبگرم با سونا, اتاق بخار و جکوزی. آن را نمی شود بهتر از ویلا بلد برای رویایی تنظیم در اسلوونی کوه.


جزئیات بررسی کارشناس


از


£
111

هر شب

بررسی در دسترس بودن
نرخ های ارائه شده توسط
Booking.com

Contributions جان Malathronas رابین McKelvie, Victoria, راهب, سیمون و سوزان Veness

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net