از کجا به ماندن در زمانی که این است که بیش از همه توسط تلگراف سفر هتل ویرایشگر

Wدر اینجا شما خواهد بود و نه در حال حاضر ؟ این سوال بسیاری از درخواست خودمان را دوستان ما و خانواده های ما در حلقه. من در حال حاضر زندگی در یک جایگزین جهان: این آخر هفته من قرار بود scooting در اطراف خیابان های سان فرانسیسکو با یک دوست قبل از رانندگی به دره نپا. زمانی که من نیستم lamenting است که سفر من خیال بافی در مورد خاطرات گذشته مانند آفتاب در راز coves در منورکا یا یونان و یا رانندگی, ویندوز, کردن, در اطراف پشت خطوط کرن در یک شب تابستان. واقعیت من است هر کس را در حال حاضر بسیار متفاوت است.

بنابراین در یک پیشنهاد به انتخاب خودم من تصمیم به نوشتن یک لیست از مقصد من می خواهم برای رفتن در زمانی که این است بیش از, اما, به جای هتل ها. آن را به سختی تعجب آور با توجه نقش من برای این روزنامه است که من دوست دارم همه چیز را در مورد هتل ها. من اغلب در انتخاب هتل ها قبل از من انتخاب یک مقصد. این مراسم از ورود به استخر-سمت فرهنگ مردم و داستان های بسیاری – از آن همه سحر و جادو به من.

برخی در زیر لیست جدید دهانه دیده می شود در Instagram و یا در جای دیگر; برخی از مکان من کاملا به اطراف کردم به دیدن. دیگران مکان من تا به حال به تعویق انداختن. چند واقعا ” لیست سطل مقصد و من هیچ ایده زمانی که من قادر به گرفتن وجود دارد. یا اگر بعضی از نقاط هنوز هم وجود دارد در زمان برداشت. اما ساده از عمل ساخت یک لیست برای آینده نامعلوم کمک می کند با حرف بی ربط و ترس از زندگی روزانه در حال حاضر – و من شما را تشویق به انجام همان.

Hotel Les Cabanettes فرانسه

من نمی توانم به یاد داشته باشید که چگونه این هتل به دست می آمد در رادار من اما در برخی از نقطه من به دنبال آنها را در Instagram. این در اواسط قرن متل, طراحی شده توسط آرماند Pellier در سال 1967 احساس اواسط قرن پالم اسپرینگز در مورد آن, اما در واقع در جنوب فرانسه در لبه Camargue نزدیکی ارل. آن را گرفته در تابستان گذشته توسط یک خانواده از New York – خود را قرنطینه محتوا (از یک خانواده در یک هتل خالی) باعث می شود برای تفریح و تماشای بیش از حد (نگاه کنید به آخرین تفریح و سرگرمی درخشان).

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Hotel Les Cabanettes (@hotellescabanettes) در

هتل Amour, زیبا

نقطه دیگری در جنوب فرانسه. تیری Costes Emmanuel Delavenne و هنرمند آندره Saraiva به مدیران هتل ها در پشت هتل محبوب Grand عزت و هتل عزت در پاریس خود را باز برای اولین بار در خارج از شهرستان در سال گذشته خوب. من می خواهم برای یک آدامس بادکنکی صورتی اتاق. وجود یک آب نبات-راه راه, چتر-آراسته, ساحل, باشگاه, بیش از حد – به یک بلیط در این شهرستان است.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط هتل Amour خوب (@hotelamournice) در

• تلگراف هتل ویراستاران در مکانهای مورد علاقه خود را به اقامت در سراسر جهان

هتل Tresanton کرن

هتل Endsleigh در دوون مورد علاقه من است هتل در بریتانیا. این یک کشور خانه شیک تر از chintzy با زیبا ترین باغ (به خصوص در فصل بهار) و صلح آمیز نمایش از تپه پایین به تامار رودخانه. من اغلب به آنجا با پدر و مادرم پس از آن مرا به یاد آنها. من شده اند با معنی برای بازدید Endsleigh خواهر ملک, هتل, Tresanton بیش مرز در Cornwall, برای برخی از زمان. این beachside تراس و خود را در قایق.

• دفعات بازدید: بررسی کامل: هتل Tresanton

هتل Tresanton اولگا Polizzi هتل در کرن

Dá Licença, Alentejo, پرتغال

من رفتم به Alentejo برای اولین بار در سال گذشته و آن را دوست داشت – آرام, حومه شهر و احساس زمان به حالت تعلیق درآمد. طراحی این هتل ظهور در رادار من از یکی از نویسندگان سفر و به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم این عکس از آن من می دانستم که من تا به حال به آن اضافه کنید به لیست.

• دفعات بازدید: بررسی کامل: Dá Licença

Dá Licença, یک بازسازی خانه رعیتی در Alentejo

اعتبار:
فرانسیسکو Nogueira/فرانسیسکو Nogueira

Coombeshead مزرعه کرن

کرن دوباره اما این بار داخلی. این واقعا هیجان انگیز بود باز پشت در 2016. تام آدامز از لندن پیت نشانه Co. رستوران تصمیم گرفت تا چوب و باز این مزرعه به جدول هتل با همسر خود Lottie (و در رابطه با مارس بلومفیلد از نیویورک کشف خوک شهرت). در سال گذشته من سعی میکرد به کتاب آخر هفته اما هر بار که من سعی کردم آن را کامل (تمام عهد به آنها). از آن خواهد شد یکی از اولین مکان من قصد دارم برای رفتن به زمانی که این بیش از همه.

• دفعات بازدید: بررسی کامل: Coombeshead مزرعه

Foodie کانون Coombeshead مزرعه در کرن

هتل سان کریستوبال تدس سانتوس مکزیک

1970s به سبک بوتیک هتل در بهشت surfer از تدس سانتوس در باخا کالیفرنیا توسط مشهور ما وابسته لیز لمبرت. من تقریبا می تواند طعم margaritas فقط با نگاه کردن به خود Instagram خوراک.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط هتل سن کریستبل (@hotelsancristobal) در

• جهان بهترین هتل views

هتل Mezzatorre Ischia در ایتالیا

اوه به خوردن یک بشقاب اسپاگتی لا vongole در کنار استخر و تراس این هتل رویایی در جزیره Ischia. اوه به نزولی نردبان مستقیم به دریای تیرنی.

• دفعات بازدید: بررسی کامل: هتل Mezzatorre

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Mezzatorre هتل & آبگرم حرارتی (@mezzatorrehotel) در

بلكه Palad, Siargao, فیلیپین

من برنامه ریزی یک سفر به فیلیپین در این سال برای دیدن خانواده. این جزیره خصوصی عقب نشینی قبلا به Dedon تولید کنندگان مبلمان شده است در لیست من بیش از من می توانم به یاد داشته باشید.

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط بلكه PALAD (@naypalad) در

Il Palazzo تجربی, ونیز, ایتالیا

این یکی از هیجان انگیز ترین هتل بوتیک گروه در اطراف در حال حاضر توسط فرانسه نوار کوکتل ها و هتل ها و برگ. من عشق خود را به هتل پاسگاه در هر دو منورکا و لندن است. خود را باز اخیر در ونیز به نظر می رسد به طور مشابه های دیدنی و جذاب. Dorothee Meilichzon داخلی, طراح داخلی, گروه دارای استعداد برای روند تنظیم و طراحی شده است که باعث می شود شما می خواهید به دوباره ارزیابی داخلی انتخاب کرده اید ساخته شده در خانه خود را. چیزی وجود دارد به خصوص وس اندرسون-esque در مورد ونیزی اموال ،

• دفعات بازدید: بررسی کامل: Il Palazzo تجربی

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Il Palazzo تجربی (@ilpalazzoexperimental) در

• راهنمای نهایی برای تعطیلات در خانه

هتل Puntagrande, El Hierro, جزایر قناری,

همیشه از من ویرایش در این نقد و بررسی از این کوچک هتل در El Hierro کمتر شناخته شده از جزایر قناری, من می خواستم به بازدید. به نظر می رسد مانند آن است که در انتهای زمین است. César Manrique نیز ساخته شده است شهرداری استخر در همان روستا که من دوست دارم برای دیدن.

• دفعات بازدید: بررسی کامل: هتل Puntagrande

هتل Puntagrande کوچک جزیره قناری El Hierro

غروب برج لس آنجلس

من تا به حال به قطع یک سفر کوتاه در لس آنجلس به دلیل Covid-19 و در نتیجه مجبور به لغو یک شب رزرو در زمان غروب آفتاب به برج. از لحاظ فنی من می گویند لغو, اما من واقعا معنی به تعویق انداختن, به عنوان من به عقب خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان من فرصتی برای بازدید از این زیبایی صورتی.

• دفعات بازدید: بررسی کامل: غروب آفتاب برج

طبقه صورتی کاخ غروب برج

اعتبار:
2018 کپی رایت PIXELLAB Photography & Design, LLC هارون LYLES
PIXELLAB
عکاسی و طراحی

SUJÁN Rajmahal کاخ جیپور هند

این کاخ هنوز هم متعلق به جیپور خانواده سلطنتی. رنگ الگوهای تاریخچه – آن را مانند به نظر می رسد چیزی از داستان است.

• دفعات بازدید: بررسی کامل: SUJÁN Rajmahal کاخ

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط SUJÁN (@thesujanlife) در

• 30 مکان باور نکردنی به ماندن با ستاره با کیفیت

نیک یارو مارین کانتی کالیفرنیا

دیگر باید-have-been سفر این ماه: که شامل اقامت در نیک یارو مجموعه در بزرگراه 1 در مارین کانتی در شمال سان فرانسیسکو. یک همکار رفت و به تازگی و آن را به صدا مانند صلح بر روی زمین: آب و تاب کلبه در آب تازه صدف و خروش آتش سوزی.

• دفعات بازدید: بررسی کامل: نیک یارو

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط نیک یارو (@nickscove) در

رائه در Wategos, Byron Bay, استرالیا

این مکان های رویایی قدم از Wategos ساحل (شما می توانید نقطه دلفین ها و نهنگ ها زمانی که آنها هستند و در مورد) و باغ شده است طراحی شده توسط Salvador Dalí. اگر بود که کافی نیست, استرالیا طراح لوسی عامیانه مراقبت گرفته در داخل طراحی همه چیز از پارچه و حوله به لباس کارکنان. من یک دوست در سیدنی که دوست دارد آن را در اینجا و من نمی دانم وقتی که من او را دوباره ببینم.

• دفعات بازدید: بررسی کامل: Rae در Wategos

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط RAES در WATEGOS (@raesonwategos) در

Riad El Fenn, مراکش

من فقط به حال نوشیدنی های بر روی پشت بام این بوتیک جعبه جواهر از یک riad در مراكش مدینه. برنامه های در حال جریان به گسترش این هتل به دو همسایه خواص درب بعدی بنابراین وقتی اتفاق می افتد که من به عقب (به ماندن در این زمان).

• دفعات بازدید: بررسی کامل: Riad El Fenn

مشاهده این پست در Instagram

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط ال Fenn هتل مراكش (@elfennmarrakech) در

Which هتل در سفر خود را در لیست علاقه مندی که این همه بیش از ؟ به اشتراک گذاری شما در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im