دولت ایالات متحده توزیع شده است حدود 130 میلیون تاثیر اقتصادی پرداخت به مالیات دهندگان در کمتر از 30 روز. IRS پیش بینی اعزام بیش از 150 میلیون پرداخت به عنوان بخشی از یک بسته نجات برای کمک به مصرف کنندگان آب و هوا تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

توزیع تا به حال برخی از سکسکه از جمله ضعف وب سایت پرداخت به مرحوم مالیات دهندگان و ارسال پول به حساب های غیر فعال. برخی از مالیات دهندگان مشتاقانه در انتظار خود را چک شده اند اشتباه گرفته توسط “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” پیام از IRS سایت راه اندازی برای کمک به مصرف کنندگان خود را پیگیری پرداخت.

برخی از مالیات دهندگان که هنوز در انتظار بررسی خود را ممکن است نامشخص در مورد چه چیزی باعث نگه دارید تا. در همان زمان کمک گرفتن از IRS اثبات بی ثمر چرا که آژانس کمک های تلفن تعطیل است با توجه به همه گیر.

IRS و خزانه داری ایجاد وب سایت های ردیابی و شروع disbursing که “اقتصادی” پرداخت های کمتر از سه هفته پس از 2 تریلیون دلار محرک لایحه به قانون امضا شده بود توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال در آن زمان 30 میلیون کارگران باید زمینه برای مزایای بیکاری تشدید نیاز به پرداخت.

برای کسانی که هنوز در انتظار و یا با سوال دیگر در اینجا چند پاسخ:

من است که در آن پرداخت ؟

دولت نمی تواند لجستیکی و یا جسمی را به همه پرداخت ها در یک بار و پس از آن انجام این کار در مراحل.

برای کسانی که با پرداخت مستقیم اطلاعات در فایل با IRS بر اساس 2019 یا 2018 اظهارنامه مالیاتی, پرداخت شروع به بیرون رفتن در مارس 10.

پرداخت شروع به بیرون رفتن در هفته گذشته به تامین اجتماعی بهره مند راه آهن بازنشستگان و جانبازان که نیست نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی; این طریق ادامه خواهد داد ممکن است. افراد در این گروه خود را دریافت کنید امداد با همان روش آنها خود را دریافت مزایای دیگر بود که پرداخت مستقیم و یا ایمیل.

دیگران که نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی مانند افراد کم درآمد بودند تشویق به فایل اطلاعات پایه در سایت IRS. بدون این اطلاعات دولت نمی تواند موضوع پرداخت.

هر کسی که واجد شرایط است اما آیا پرداخت مستقیم اطلاعات بر روی فایل از طریق پست خواهد شد را بررسی کنید. کسانی که شروع به بیرون رفتن در اواخر مارس, اما این روند ممکن است چند ماه به دلیل توزیع محدودیت.

تمام پرداخت ها شد و به ترتیب اولویت به ترتیب از کمترین درآمد به بالاترین درآمد.

پس اول مطمئن شوید که شما واجد شرایط برای پرداخت. هر شهروند ایالات متحده با یک شماره امنیت اجتماعی است که باعث می شود تا $75,000 خواهد پرداخت $1,200; زوج های ازدواج کرده که فایل به طور مشترک و با کسب کمتر از 150.000 دلار را دریافت خواهد کرد $2,400. پرداخت به طور پیوسته کاهش می یابد برای کسانی که بیشتر مراحل را برای کسانی که به کسب بیش از $99,000; یا $198,000 برای زوج های متاهل. در آستانه متفاوت برای کسانی که فایل را به عنوان سرپرست خانوار.

اگر شما واجد شرایط مطمئن شوید که IRS است که زمان و اطلاعات لازم است. IRS است من ابزار پرداخت در وب سایت خود را برای مردم به اضافه کردن خود را پرداخت مستقیم اطلاعات و یا پیگیری وضعیت پرداخت خود را.

چرا نمی خواهد “دریافت و پرداخت” کار برای من ؟

IRS به ثابت برخی از اشکالات با من پرداخت پس از اجرای. این تجربه ممکن است هنوز کامل نمی شود.

برخی از مالیات دهندگان می گویند که آنها هنوز هم نمی توانید گذشته اولین مرحله از وارد کردن اطلاعات اولیه — نام و آدرس و تنظیم درآمد ناخالص. اطلاعات وارد شده باید دقیقا همان بازی است که در اظهارنامه مالیاتی. نگاه از نزدیک برای تفاوت های جزئی مانند هجی کردن خیابان به جای abbreviating آن است.

چند کاربر و گفت: آنها تا به حال موفقیت با قرار دادن آدرس در همه کلاه به عنوان پیشنهاد شده توسط LA بار. IRS می گوید که ورود خط و بزرگ حساس نمی باشد. آن را می گویند از بین بردن تمام نقطه گذاری ممکن است کمک کند.

اگر این شکست را در نظر بگیرید با استفاده از 2018 اظهارنامه مالیاتی داده است.

یک کلمه از اخطار: سه تلاش ناموفق برای ورود به سیستم در یک روز را به کاربر قفل شده است و برای 24 ساعت به عنوان امنیت ندارد ،

چرا من پیغام خطا بر روی “دریافت و پرداخت”?

این “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” پاسخ به احسان بسیاری از کاربران است.

به این معنی IRS نمی تواند تعیین واجد شرایط بودن شما در حال حاضر. چند دلیل وجود دارد برای این است. شما نمی یک فایل 2018 یا 2019 بازگشت و یا آن نشده است به طور کامل پردازش شده است. یا سایت به سادگی نمی باید این اطلاعات هنوز در دسترس; این آژانس اضافه کردن اطلاعات بیشتر برای استفاده از هر روز. این به روز رسانی اطلاعات در شبانه روز است.

من از بستگان مرحوم رو پرداخت. آیا من مجبور به بازپرداخت آن است ؟

آن نامشخص است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin باید گفت که این پرداخت باید بازگشت به دولت است. اما نمایندگان هنوز به موضوع رسمی ارشاد گفت: آن را از مشکل آگاه و تلاش برای حل آن است. کارشناسان می گویند به دلیل تاخیر در گزارش داده است که مرحوم خطا تقریبا اجتناب ناپذیر رخ داده است با گذشته محرک پرداخت نیز هست.

من نمی پرداخت برای کودک من. چرا ؟

والدین همچنین می توانید یک پرداخت $500 برای هر کودک است, اما این پول تنها برای کودکان واجد شرایط به طور کلی کسانی که 16 و تحت. شما ممکن است پرداخت اگر کسی دیگری می تواند ادعا می کنند آنها را به عنوان یک وابسته و یا اگر آنها منعکس شده در روز های اخیر خود اظهارنامه مالیاتی مانند یک کودک تازه متولد شده.

افرادی که دریافت مکمل امنیتی درآمد و یا Department of Veterans Affairs, مزایای نیز نمی به طور خودکار دریافت پرداخت برای وابستگان. آنها باید اضافه کنید که اطلاعات در IRS سایت سه شنبه برای دریافت پرداخت.

اگر شما نمی دریافت مبلغ که به شما اعتقاد دارند و شما حق برای یک کودک و یا در غیر این صورت شما قادر خواهید بود به ادعای مقدار اضافی خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی.

من استفاده نمی کند (و یا به رسمیت نمی شناسد) بانک حساب من پرداخت ميشد. چه در حال حاضر ؟

اگر حساب بسته شده است و یا دیگر فعال این بانک را رد سپرده و ایمیل چک به جای. از آن خواهد شد یا به آدرس ذکر شده در اظهارنامه مالیاتی خود را و یا یک فایل با ایالات متحده خدمات پستی هر کدام که بیشتر در حال حاضر.

این یک مشکل شایع در افرادی که یک پیش بینی بازپرداخت وام بازپرداخت پیش بینی را بررسی کنید و یا تا به حال خود را بازپرداخت لود شده بر روی کارت اعتباری بدهی. در این موارد امداد پرداخت شده اند ممکن است به کارگردانی واقعی یا مجازی حساب مرتبط با محصول. اما باز هم اگر حساب بسته است و یا غیر فعال آن رد خواهد شد و یک بررسی از طریق پست خواهد شد.

IRS به اصلاح زودتر آنلاین, خطا, که گفت که برخی از کاربران را رد کرد و پرداخت شد و در حال ارسال به همان حساب برای بار دوم; آنها نیست و از طریق پست خواهد شد.

اگر چه من باید مسائل را با پرداخت ؟

IRS را ارسال نامه ای به مالیات دهندگان حدود 15 روز پس از پرداخت ارسال شده است اجازه آنها را می دانیم چگونه از آن ساخته شده بود و چگونه به مسائل مربوط به گزارش.

این شهر همچنین دارای بسیاری از پاسخ های آنلاین و به روز رسانی سایت خود را به طور منظم.

اگر شما هنوز هم نیاز به یک فرد واقعی, شما باید صبر کنید. IRS به حال شده است قادر به کارکنان آن خطوط تلفن به دلیل بیماری همه گیر. کارکنان تنها شروع به بازگشت به آژانس هفته گذشته و معلوم نیست که بسیاری از خدمات خواهد بود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im