که خطوط کروز را به حالت تعلیق در عملیات با توجه به کروناویروس و چه برای تعطیلات ؟

تلگراف | No comments

منt شده است زمین لرزه 36 ساعت برای صنعت کروز با اولین وایکینگ سپس شاهزاده خانم تصمیم به تعلیق تمام عملیات به طور موقت. پس از آن دولت انگلستان مشاوره است که کسانی که در سن 70 و بیش و کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی باید از تعطیلات کروز برای هم بودن در حالی که coronavirus بسیار مهمی است و موضوع سلامت. این به دنبال یک شبیه اطلاعیه از دولت آمریکا پیش از آن در هفته.

چنین توصیه این است که یک ضربه ویرانگر برای کروز صنعت که جذب تمام سنین و به خصوص تعطیلات محبوب انتخاب برای مسافران است. اما در سراسر این صنعت که به خود می بالد در بالا سطح خدمات و مراقبت از مشتری های مطلوب بسیاری از خطوط کروز به سادگی احساس آنها نمی توانند ارائه تجارب آنها وعده به مهمانان در این زمان با پورت تعطیلی و محدودیت های مسافرتی در حال رشد روز به روز.

اندی Harmer, انگلستان و ایرلند مدیر کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن (Clia) امروز گفت: “همانطور که ما به چشم انداز صورت محدودیت های جدید تأثیر در زندگی روزمره ما, همه ما در حال آزمایش است و من افتخار می کنم که ما cruising جامعه شده است پله تا به چالش. من می دانم که همه در حال کار در سراسر ساعت برای انطباق با چشم انداز جدید پیدا کنیم و خودمان را در و در حال ساخت هر تلاش برای حفظ مشتریان آگاه با اطلاعات به روز و حتی به عنوان تحولات ظاهری رخ می دهد تا به سرعت. مشتریان باید احساس اطمینان داد که صنعت ما همچنان متمرکز بر خود ایمنی, بهداشت و رفاه است.”

در اینجا خلاصه ای از این خطوط که به حالت تعلیق تمام کشتی تا کنون و جبران ارائه شده به مهمانان.

AmaWaterways – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 26 (اروپا)

شروع از رودخانه های اروپا کروز فصل شده است تا با تاخیر مارس 26 و کشتی رودخانه مکونگ به حالت تعلیق تا مارس 23. مهمانان بودند که رزرو کروز که در حال لغو شدن باید گزینه دریافت یک آینده کروز اعتباری معادل 115 درصد از ارزش تمام خدمات خریداری شده را از طریق AmaWaterways و یا دریافت کامل پول بازپرداخت را انجام دهید. آینده کروز اعتباری قابل استفاده در تمام اروپا و یا رودخانه مکونگ کروز دریایی در هر زمان قبل از 31 دسامبر 2022.

Avalon آبراه – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 1

Avalon آبراه همراه با شرکت های بغض در گلو و کیهان است به حالت تعلیق سفر در سراسر مقصد از طریق به مارس 30 سال 2020 است. مسافران تحت تاثیر تعلیق آزادی به reschedule تعطیلات خود را در سال 2020 2021 یا 2022 به هر مقصد در هر نام تجاری بدون تحمیل هزینه های لغو. مسافران نیز ارائه خواهد شد به یک اعتبار تا £150pp زمانی که آنها برنامه ریزی مجدد برنامه های خود را.

AmaWaterways است و تاخیر در شروع آن رودخانه های اروپا کروز فصل

Celestyal – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 1

تیاو یونانی و پزشکی متخصص به طرح recommence سفر دریایی از مه 1 با آن سه شب یاد اژه در Celestyal المپیا و ممکن است 2 با هفت شب التقاطی اژه در Celestyal کریستال به عنوان برنامه ریزی شده. تحت تاثیر سفر دریایی هفت شب سه قاره خروج 4 مارس 21 و 28; هفت شب التقاطی اژه خروج مارس 4, 11, 18 و 25 و سه و چهار شب یاد اژه خروج از 16 مارس طریق به مارس 30. مهمانان رزرو تحت تاثیر قرار cruises ارائه خواهد شد انتخاب هر کدام از آینده کروز اعتباری به ارزش 120 درصد اصلی رزرو ارزش و یا بازپرداخت اصل مبلغ پرداخت شده است. مهمانان خواهد شد که تا پایان دسامبر سال 2021 به استفاده از آنها در آینده کروز اعتباری در برابر هر یک از Celestyal را از برنامه های سفر. اگر آنها با استفاده از اعتبار خود را در دوره مشخص آنها را به طور خودکار دریافت بازپرداخت برابر با اصل مبلغ پرداخت شده به Celestyal.

کروز و دریانوردی سفرهای برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد تاریخ مارس 24

CMV است تعلیق در سراسر جهان voyages تا آوریل 24, پس از بازگشت تمام کشتی های خود را تخلیه بنادر. همه تحت تاثیر مسافران ارائه خواهد شد به بازپرداخت کامل و یا در آینده کروز اعتبار 125 درصد از ارزش خود را کروز. این اعتبار می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل بهترین معامله از روز از جمله زمان 2021 خرید یکی از دریافت یک رایگان ارائه می دهد و 2020 اواخر بهینه ساز می پردازد. مسافران که انتخاب کردن برای انتقال را نیز دریافت 20% تخفیف در برابر CMV پردازنده ها آشامیدنی بسته به علاوه 10% ساحل گشت تخفیف و یک کابین دسته ارتقاء (در صورت موجود بودن). آینده کروز اعتباری می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید هر یک منتشر گشت ویژه در CMV را در سال 2020 و 2021 کروز برنامه ها و باید رزرو با 31 ژوئیه سال 2020 است.

Disney Cruise Line – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 1

Disney است به حالت تعلیق همه پروازهای بین 14 مارس و 31. دیزنی رویای ترک در سه شب کروز از بندر کاناورال به عنوان برنامه ریزی شده در جمعه, مارس 13 و بازگشت به بندر کاناورال در دوشنبه, مارس 16. دیزنی و دیزنی سحر و جادو را به بازگشت به بندر در شنبه 14 مارس ، دیزنی تعجب می کنم که در حال حاضر در میان westbound کانال پاناما کروز در ادامه آن برنامه ریزی سفر با مهمانان پیاده در سن دیگو در جمعه 20 مارس. Disney Cruise Line ارائه خواهد شد مهمانان تحت تاثیر این تصمیم در آینده کروز اعتباری و یا بازپرداخت کامل.

فرد اولسن خطوط کروز – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ May 23

فرد متوقف ماند آن اقیانوس کروز عملیات تا مارس 23. خط می گوید اولویت خود را در حال حاضر است برای به دست آوردن تمام موجود مهمانان و خدمه خانه به عنوان با خیال راحت و به راحتی به عنوان ممکن است. هر پس از آن برنامه نمی خواهد بروید هنگامی که زمان کشتی به پایان رسید. برای هم بودن رودخانه کشتی Brabant است تحت تاثیر این وقفه در عملیات و فصل آغاز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 6

فرد اولسن به از سرگیری برنامه های اقیانوس, کشتی, on May 23

نروژی کروز خط Regent Seven Seas و اقیانوسیه کشتی – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 12

یکll مهمانان نهفته در سفرهای سراسر سه خواهر مارک’ 28 کشتی را دریافت 125 درصد بازپرداخت کرایه پرداخت می شود در قالب یک آینده کروز اعتباری است که می تواند نسبت به هر آینده کروز از طریق 31 دسامبر 2022. برای مهمانان که مایل به خود سود 125% آینده کروز اعتبار بازپرداخت 100 ٪ از کرایه پرداخت می شود و بازپرداخت خواهد شد به شکل اصلی از پرداخت ظرف 90 روز از مهمانان درخواست.

شاهزاده Cruises – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 11

Princess کشتی توقف عملیات جهانی آن 18 کروز کشتی برای سفرهای خروج مارس 12 آوریل 10. کسانی که در حال حاضر پردازنده های کروز که به پایان خواهد رسید و در پنج روز آینده ادامه خواهد داد به بادبان به عنوان انتظار می رود از طریق به پایان سفرنامه به طوری که بعد مقدمات سفر در حال مختل نمی. زمان سفرهای که در راه هستند و فراتر از مارس 17 خواهد بود به پایان رسید و در مناسب ترین مکان برای مهمانان, مقاطعه در شرایط عملیاتی است. برای کسانی که تحت تاثیر شاهزاده خانم است ارائه مهمانان این فرصت برای انتقال 100 ٪ از پول خود را لغو کروز به آینده کروز خود را انتخاب. برای اضافه کردن یک جایزه تشویقی برای مهمانان به قبول این پیشنهاد این شرکت اضافه خواهد شد اضافی در آینده کروز اعتباری بهره مند است که می توان به کروز کرایه یا پردازنده هزینه. علاوه بر این شاهزاده خانم را افتخار این پیشنهاد برای کسانی که به مهمانان که تا به حال ساخته شده پرداخت نهایی و لغو رزرو خود را و یا پس از 4 فوریه سال 2020 است. آینده کروز اعتباری می تواند مورد استفاده قرار گیرد در هر سفر خروج را از طریق مه 1 2022. اگر آینده کروز اعتباری گزینه کار نمی کند برای برخی از مهمانان آنها خواهد بود قادر به تکمیل فرم الکترونیکی در Princess.com به درخواست بازپرداخت وجه نقد.

Royal Caribbean Cruises Ltd – 30 روز توقف

Royal کارائیب برندها – رویال کارائیب, Celebrity Cruises و Azamara – در حال توقف خود را به ما cruises برای 30 روز.

حماسه – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 1

بیش از 50s متخصص خواهد بود به خصوص با به روز رسانی توصیه های سفر از دولت توصیه می کند که افراد 70 ساله و بیش و کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی در برابر کشتی کروز سفر در این زمان. کروز مشتریان بودند که با توجه به سفر در شش هفته آینده ارائه خواهد شد یا هزینه کامل و یا اعتباری برای آینده خروج.

باکره سفرهای است به تعویق افتاد maiden voyage of Scarlet بانو

منظره گروه river cruises – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 1

تیاو منظره گروه (منظره لوکس Cruises & Tours و زمرد کشتی) به حالت تعلیق در تمام رودخانه کروز عملیات تا مارس 30. مهمانان که رودخانه کروز خروج در این دوره به حالت تعلیق عملیات در حال ارائه انتخاب هر کدام از سفر آینده اعتباری به ارزش 125% رزرو و یا گزینه بازپرداخت به ارزش مبلغ پرداخت شده است. مهمانان انتخاب آینده اعتباری سفر باید تا 24 ماه به سفر در یک منظره گروه کروز رودخانه.

Uniworld – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ – آوریل 23

Uniworld بوتیک رودخانه کروز مجموعه به حالت تعلیق در تمام اروپا برنامه های سفر تا آوریل 23, ارائه مهمانان این فرصت را به rebook تاریخ سفر به هر 2020 یا 2021 کروز و یا دریافت یک آینده کروز اعتباری واجد شرایط برای استفاده در طول 24 ماه. برای رزرو پس از آوریل 23, مهمان می تواند در حال حاضر لغو تا 14 روز قبل از کروز خود و rebook در هر سال 2020 یا 2021 کروز بدون مجازات و یا باید این گزینه به rebook, با, سفر, شرکت, خواهر مارک خواهر برندها – از ترافالگار به بینش تعطیلات – برای 2020 2021.

وایکینگ ها – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 1

Viking برای اولین بار اعلام تکمیل تعلیق موقت از تمام کشتی های رادیکال حرکت سریع به دنبال دیگران است. عملیات تعلیق در هر دو وایکینگ کشتی رودخانه و وایکینگ اقیانوس, کشتی, بین 12 مارس و آوریل 30. برای آن دسته از مهمانان که کروز می افتد در این پنجره به حالت تعلیق عملیات وایکینگ ارائه شده است انتخاب یک آینده کروز کوپن به ارزش 125 درصد از تمام پول های پرداخت شده به وایکینگ یا بازپرداخت برابر با مقدار پرداخت می شود. مهمانان باید 24 ماه برای استفاده آینده خود را کروز کوپن به یک هتل در هر رودخانه و اقیانوس و یا سفر کروز. اگر آنها قادر به استفاده از کوپن خود را وایکینگ را به طور خودکار به موضوع بازپرداخت برابر با اصل مبلغ پرداخت شده به وایکینگ بعد از کوپن منقضی می شود. این کوپن را نیز به طور کامل قابل انتقال است.

Windstar شش کشتی خواهد بود از خدمت به مدت شش هفته

باکره سفرهای برنامه ریزی شده راه اندازی مجدد تاریخ آگوست 7

Tخود را با نام تجاری جدید کروز, خط, خواب تا سر ریچارد برانسون است به تعویق افتاد, ویترین, تور برنامه ریزی شده برای اولین بار کشتی, Scarlet, بانو و دوشیزه سفر. افتتاحیه فصل شروع خواهد شد در 15 ژوئیه و maiden voyage برگزار خواهد شد در تاریخ 7 اوت. تحت تاثیر قرار مهمانان را دریافت 200 درصد آینده سفر اعتباری و نیز دریافت تا $500 در هیئت مدیره اعتباری اگر آنها rebook قبل از 30 ژوئن. آن را نیز ممکن است به 100 درصد بازپرداخت سفر کرایه به صورت نهفته قایقرانی به علاوه 25 درصد آینده سفر اعتباری. خط برنامه ای برای راه اندازی یکی دیگر از سه کشتی پس از قرمز مایل به زرد ،

Windstar کشتی – برنامه ریزی راه اندازی مجدد تاریخ مارس 1

Windstar شش قایق های کوچک حمل 148-342 مسافران را تعلیق عملیات طریق به مارس 30. مهمانان در لغو کشتی را دریافت خواهد کرد انتخاب یک آینده کروز اعتباری به ارزش 125 درصد از تمام پول های پرداخت شده به Windstar کشتی و یا بازپرداخت برابر مبلغ پرداخت شده در Windstar رزرو. مهمانان باید 24 ماه به کتاب و سوار بر هر موجود Windstar کروز با استفاده از اعتبار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>