دولت به طور موثر لغو بریتانیا زندگی فرهنگی فراتر از خانه برای آینده قابل پیش بینی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

تئاتر و گالری های فرفره سالن در حال بسته شدن درهای خود را به عنوان دولت می پرسد انگلیسی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و تماس های اجتماعی و برای جلوگیری از بارها و مجامع عمومی.

همه در همه, آن را بسیار غم انگیز برای دوستداران فرهنگ.

خوشبختانه کند به عنوان هنر جهان ممکن است, آن را هنوز زمین به توقف کامل. از کنسرت بصورت زنده توسط ارکستر سمفونیک لندن به Damien Hirst مجسمه در قلب لندن تلگراف هنر نويسندگان و منتقدان قرار دادن با هم یک راهنمای برای اجرای برنامه ها و رویدادهای هنوز هم پیش رفتن دیجیتالی اگر نه جسمی.

آنلاین جشنواره

کیهانی قتلگاه شبکه ماندن در خانه جشنواره

کمدی و علمی متمرکز آنلاین هنرمندان کیهانی قتلگاه شبکه راه اندازی کرده است یک اقامت رایگان در آنلاین جشنواره های بین المللی مشهور کمیک و دانشمندان است. حوادث صف تا کنون عبارتند از:

مارس 23: Mark Gatiss, جورج تخم مرغ و فضل پتری در 10am می باشد.

آوریل 24: Brian Cox, David McAlmont و Bec هیل در 10am می باشد.

آوریل 25: جو نام تجاری در 10am می باشد.

مارس 26: سارا Pascoe و ناتالی Haynes در 10; کریس هدفیلد با JB موریسون (که قبلا جیم باب از کارتر USM) در 6pm.

Housetrap تئاتر و هنر جشنواره

پایان غرب محل همهجانبه LDN مجازی ویترین کوتاه اجراهای برگزار خواهد شد در مارس 3 از 6.30 بعد از ظهر تا نیمه شب. هنرمندان می توانند برای شرکت در اینجا.

بزرگ سیاه و سفید دیک فرهنگ در قرنطینه

صورتحساب به عنوان یک “مجازی جشنواره هنر” بی بی سی را راه اندازی جدید در حال انجام خدمات به انگلیسی, ترویج فرهنگ و هنر با هدف “ارائه یک مخاطب است که نمی توان وجود دارد در فرد”. خدمات اجرا خواهد شد در سراسر تعدادی از سیستم عامل ها از جمله رادیو 3 رادیو 4 بی بی سی دو سی, چهار, برای تلفن های موبایل و iPlayer.

فرهنگ در قرنطینه تمرکز خواهد کرد در غیر سنتی پخش رسانه ای با راهنماهای به بسته نمایشگاه ها و مجموعه های موزه, پخش بازی های جدید از جمله مایک Bartlett انگلیس که تا به حال اجرا شده است و در Almeida, تئاتر, آرشیو فیلم های کلاسیک تئاتر و اجرای رقص و “تجربه از کتاب جشنواره” با دسترسی ویژه به نویسندگان و ناشران.

تئاتر ملی اسکاتلند در صحنه برای بقا

در ارتباط با بی بی سی اسکاتلند و فرهنگ در قرنطینه NT اسکاتلند است و ارائه یک جایگزین تئاتر آنلاین برنامه به ارائه برای هنرمندان و سرگرم کردن مخاطبان در طول شیوع بیماری است. نویسندگان و مدیران درگیر خواهد شد و پرداخت به ایجاد قطعه کوتاه از دیجیتال تئاتر از راه دور از فضاهای شخصی از انزوا.

هنرمندان و نویسندگان که تا کنون عبارتند از کورا Bissett علامت Bonnar Alan Cumming, برایان کاکس, Jenni Fagan,Val McDermid و ایان رنکین. پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

موسیقی

کلاسیک, کنسرت, پخش زنده
خانه اپرای متروپولیتن در نیویورک در مرکز لینکلن زندگی می کنند جریان کنسرت


اعتبار: جان Minchillo

به عنوان کنسرت سالن های بسته و کنسرت ها به تعویق افتاد و در سراسر جهان بسیاری از عمده کلاسیک, کنسرت ها و مراسم بدون مخاطبان و جریان زندگی می کنند. در اینجا برخی بیشتر در آینده کنسرت رایگان:

27 مارس

در 7بعد از ظهر در خانه اپرا رویال پخش خواهد شد پیتر و گرگ انجام شده توسط باله سلطنتی در سال 2010. اینجا را کلیک کنید به زندگی می کنند جریان.

4 مارس

در 2pm باربارا Hannigan بود و گوتنبرگ ارکستر سمفونیک انجام Alban Berg را Violin Concerto با ویولن Veronika Eberle. اینجا را کلیک کنید به زندگی می کنند جریان.

در 6pm در رویال اپرا هاوس پخش خواهد شد Acis و Galatea از سال 2010. اینجا را کلیک کنید به زندگی می کنند جریان.

6 مارس

در 7.30 pm لئون McCawley (پیانو) انجام شوبرت شومان, Grieg و Janáček در Wigmore Hall در لندن است. اینجا را کلیک کنید به زندگی می کنند جریان.

10 مارس

در 6ساعت در رویال اپرا هاوس پخش خواهد شد Così fan tutte, از سال 2010. اینجا را کلیک کنید به زندگی می کنند جریان.

17 مارس

در 6pm رویال اپرا هاوس پخش خواهد شد دگردیسی انجام شده توسط باله سلطنتی در سال 2013. اینجا را کلیک کنید به زندگی می کنند جریان.

20 مارس

در 7pm به ارکستر ملی جوانان آلمان & Christoph Altstaedt اجرای موسیقی توسط بتهوون و برت دین. اینجا را کلیک کنید به زندگی می کنند جریان.

در اینجا برخی از موسیقی کلاسیک سازمان را ساخته اند که خود را جریان کنسرت بایگانی در دسترس به صورت رایگان

ارکستر سمفونیک لندن – ‘همیشه’ (جزئیات بیشتر به زودی) بازدید: lso.co.انگلستان

اپرای متروپولیتن – ‘شبانه ملاقات Opera جریان’ (رایگان) بازدید: metopera.org

فیلارمونیک برلین – ‘سالن کنسرت دیجیتال’ (رایگان) بازدید: digitalconcerthall.com

Wigmore Hall – زندگی می کنند جریان’ (رایگان) بازدید: wigmore-سالن.org.انگلستان

باواریا دولت Opera – ‘Staatsopera تلویزیون’ (رایگان) بازدید: staatsoper.de/en/tv

سیاتل سمفونی – ‘پخش زنده’ هر پنج شنبه و جمعه (رایگان) بازدید: youtube.com یا facebook.com

وین دولت Opera – ‘همچنان روزانه آنلاین’ (رایگان) بازدید: وینر-staatsoper.در

ارکستر سمفونیک دیترویت – ‘DAY پخش’ (رایگان) بازدید: livefromorchestrahall.vhx.tv

Gothenberg ارکستر سمفونیک – ‘GSO بازی’ (رایگان) بازدید: www.gso.se/en/gsoplay/

بوداپست جشنواره ارکستر – ‘قرنطینه Soirées’ (رایگان) بازدید: bfz.هو

پیانیست بوریس Giltburg – ناهار کنسرت’ (رایگان) بازدید: facebook.com یا twitter.com

Opera شمالی – ‘سازمان دیده بان حلقه چرخه کامل آنلاین’ (رایگان) بازدید: operanorth.co.انگلستان

پاپ کنسرت بصورت زنده
John Legend


اعتبار: مت Winkelmeyer

به همین ترتیب بیش در صحنه موسیقی به عنوان تاریخ های تور و کنسرت در حال لغو هنرمندان ابداع راه های جدید برای بازی و موسیقی زنده به طرفداران خود را. ستاره پاپ John Legend, انگلستان, خواننده Yungblud, Coldplay کریس مارتین و بونو در میان کسانی که در حال حاضر زندگی می کنند جریان کنسرتهایی در یوتیوب و یا Instagram. بازیگران Olivier-برنده بداهه موسیقی darren gould زندگی جریان خود را نشان می دهد از شعر در مارس 16 و شما هنوز هم می تواند دیده بان آن را در اینجا.

در اینجا برخی از آینده آنلاین رایگان مباحث:

L Devine: انگلیسی خواننده پاپ زندگی می کنند جریان یک کنسرت برای هر تاریخ از او لغو تور در مارس 23, 26 و 30.

کریستین و ملکه: این خواننده در حال انجام شبانه (18.00 ET) نشان می دهد زنده از Ferber ضبط استودیو در پاریس و جریان آنها را به او Instagram.

برخی از سالن نیز در ادامه خود را زنده برنامه های موسیقی در دنیای مجازی:

این آثار پیانو: پیانو میله را زنده جریان موسیقی زنده از طریق Facebook صفحه از 8 تا نیمه شب هر جمعه و شنبه آغاز و در مارس 20 و 21.

بخوان پابه

مبل خوانندگان آنلاین رایگان گروه کر تنظیم در پاسخ به شیوع کروناویروس که به ارمغان می آورد مردم با هم در زمان واقعی برای 45 دقیقه گروه کر, تمرینات برای یادگیری آهنگ های کلاسیک با برخی از اختیاری هارمونی/پشتیبانی قطعات و به دنبال آن مجازی چای شکستن. بعد از تمرین است که در آوریل 24 در 7.30 pm.

به بزرگ, بریتانیایی, صفحه اصلی گروه کراجرا شده توسط گروه کر تلویزیون استاد گرت مالون راه اندازی خواهد شد در آوریل 28. ثبت نام در اینجا.

جشنواره

در حالی که بسیاری از حوادث تابستان هستند لغو و یا به تعویق انداختن, خانواده, مورد علاقه اردوگاه Bestival در حال حاضر در حال پیش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده در Marden, Dorset, از جولای 30. عمدتا جاز فانک و روح است و همچنین برنامه ریزی برای رفتن جلوتر از Moseley پارک بیرمنگام از جولای 10.

هنر

در حالی که بسیاری از گالری های هنری باید بسته درهای خود را برای زمان حال وجود دارد هنوز هم هنر به برد هر دو آنلاین و در فرد.

نمایشگاه آنلاین
جاش اسمیت سرنوشت در کف دست (2019)


اعتبار: کری McFate; David Zwirner

معاصر لندن گالری David Zwirner قرار دادن بر روی نقاشی: هنر بازل آنلاینآنلاین-تنها نمایشگاه از مارس 18-25. با الهام از لئون باتیستا البرتی است 1435 رساله در نقاشی این نمایشگاه خواهد شد از ویژگی های شانزده آثار از David Zwirner هنرمندان و املاک که بسیاری از آنها هرگز در انظار عمومی و به طور مستقیم آمده از هنرمندان استودیو. هنرمندان شامل جف Koons نوح دیویس و لوکاس اررودا.

مجموعه ای از خانه

تحت Instagram hashtag #MuseumFromHome موزه ها و گالری های سراسر جهان در حال توضیح میدهد که چگونه شما می توانید لذت بردن از مجموعه های خود را از صفحه اصلی.

واتیکان موزه, موزه بریتانیا, پرادو, گالری ملی, کاخ ورسای, موزه Musée d’orsay, موزه لوور و اسمیتسونیان همه عالی امکانات آنلاین.

گتی اعلام کرده است قرار داده است با هم یک مجموعه از منابع آنلاین از جمله یک سری از میکل آنژ نقاشی.

هنر, خارج از منزل

در اینجا برخی از فضای باز در آثار هنوز هم باز به بازدید کنندگان در لندن و بیشتر در صحرا:

معاصر هنرمند انگلیسی کنراد شاوکراس’s سه دائمی آکورد های راه اندازی شده در سال 2015 به افتخار پارک اصلی مجسمه سازی توسط Barbara Hepworth دیده می شود در Dulwich پارکدر Southwark.

دو قطعه توسط Damien Hirst – Hydra & Kali و پری دریایی – آیا بر روی صفحه نمایش دائم در شبه جزیره گرینویچکه در آن هنرمند انگلیسی یک بار زندگی می کردند.

قدیمی ترین مجسمه دایناسور در جهان یک بار مورد علاقه ملکه ویکتوریا دیده می شود در دایناسور دادگاه در کریستال پالاس پارکدر جنوب لندن.

در یورکشایر پارک مجسمه سازی شما می توانید ببینید دائمی قطعات از سطح بین المللی تحسین هنرمندان از جمله Ai Weiwei, Barbara Hepworth و هنری مور. چهار عمده مجسمه توسط Damien Hirst با توجه به رفتن بر روی صفحه نمایش از مارس 12.

فیلم

سینما ممکن است بسته اما وجود خواهد داشت مقدار زیادی از راه هایی برای دسترسی به نسخه های جدید در هفته های آینده از خانه.

صفحه اصلی منتشر شدهAnya Taylor-Joy اما Woodhouse در اما


اعتبار: تمرکز امکانات

جهانی تصاویر اولین استودیو اعلام کرد که آن زمان سینما منتشر شده – از جمله Emma, مرد نامرئی و شکار – در دسترس خواهد بود به اجاره از 20 مارسدر آمریکا و در برخی از بازارهای بین المللی دیگر از جمله انگلستان است. این فیلم در دسترس خواهد بود برای 48 ساعت اجاره در پیشنهاد قیمت $19.99.

دیزنی ساخته شده است که پیکسار به بعد برای خرید آنلاین در دسترس قبل از آن می رسد در دیزنی+ در آوریل 3.

Warner Bros برنامه ریزی شده دربارهی فیلم پرندگان شکاری و بن افلک را باز گشت راه برگشت به صورت آنلاین انتشار در مارس 24; ما توزیع کننده STX سرگرمی اعلام کرد که گای ریچی اکشن-کمدی آقایانمنتشر شده در سینماها در ماه ژانویه نیز در دسترس خواهد بود از مارس 24.

کرزن خانه سینما را انتشار Hirokazu Kore-eda است حقیقتبا بازی ژولیت بینوش و کاترین Deneuve, آتش خواهد آمدو سگ نمی پوشیدن شلوار در مارس 20است که خود را در تئاتر تاریخ انتشار.

این BFI بازیکن آزاد خواهد زد نلسون شرق لندن مستند خیابان در مارس 23.

تلویزیون

جریان

چندین سیستم عامل را منتشر کرده اند و یا رو به جلو آورده کلاچ از عناوین جدید هیجان انگیز برای دیدار با افزایش تقاضا برای خانه سرگرمی.
این Mandalorian


اعتبار: دیزنی+

دیزنی اختصاصی جریان پلت فرم دیزنی+ راه اندازی خواهد شد در بریتانیا در مارس 24, آوردن با آن بیش از 1000 فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و اصل. بیشتر به شدت مورد پیش بینی هستند که Mandalorian (ستارگان spin-off) یک عمل زندگی می کنند بازگویی 1955 کلاسیک بانو و ولگردو جدید داستان اسباب بازی سری Forky می پرسد یک سوال در محور چهارم فیلم ستاره برک آوت.

تلویزیون اپل+ (همچنین در دسترس در سیستم عامل های دیگر از جمله آمازون آتش تلویزیون و Roku) منتشر زرق و برق دار, نیویورک, دوره, درام, بانک بازیگران Samuel L. Jackson و آنتونی مکی در مارس 20, و, راز, درام, خانه قبل از تاریکتولید شده توسط Jon M. Chu دیوانه غنی سکس با ظاهر خواهد شد در آوریل 3.

و یک بیت از اخبار خوب از Netflix بکشد… سفت لب فوقانی در آماده تاج به پایان رسید نهایی آن هفته از فیلمبرداری در فصل چهار با وجود Netflix تعلیق تولید در بسیاری دیگر خود را نشان می دهد. اگر اجتماعی فاصله اقدامات کشیدن به پایان سال حداقل ما باید یک عروسی سلطنتی به نگاه به جلو به.

BBC

بی بی سی پرده برداری از برنامه های بلند پروازانه برای ارائه سرگرمی و خنده و فرار از واقعیات است. Boxsets مدت کوتاهی به نظر می رسد در iPlayer عبارتند از ام آی فایو از دست رفته بیداری مرده و ساندرز Wallander و محترم زن.

آنها خواهد شد به زودی نیز راه اندازی یک جدید iPlayer تجربه برای کودکان.

Late Night Talk shows, home edition

اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان در حال ساخت بسیار DIY-به دنبال خانه تک گویی و جریان آنها را به صورت رایگان در weeknights به جای خود نشان می دهد.
جیمی فالون home edition

جیمی فالون ارسال 10 دقیقه قسمت از امشب نشان می دهد: در نسخه خانگی فیلم برداری با هر weeknight در حمایت از بانک مواد غذایی تغذیه امریکا است.

جیمی کیمل نیز ارسال وب کم “minilogues” هر weeknight.

رادیو

BBC
Simon Russell Beale است جورج اسمایلی


اعتبار: اندرو کراولی

رادیو 4 است که حفاری آن به بایگانی درام با چنین well-loved عناوین به عنوان کامل شکلکهمه از این رمان توسط برونته خواهر, فیلم نوآر کلاسیک توسط Raymond Chandler, و چنین اطمینان بخش مورد علاقه های شما به عنوان Rumpole و Wodehouse.

یک ابتکار جدید فرهنگ در قرنطینهبا تمرکز بیشتر به شدت در سراسر 3 رادیو رادیو 4 بی بی سی دو سی, چهار, برای تلفن های موبایل به iPlayer را با شورای هنر انگلستان و دیگر بودجه ملی و تولید بدن برای حفظ این هنر زنده در صفحه اصلی. برنامه شامل راهنماهای به توقیف نمایشگاه اجرای برنامه از نوازندگان در سطح جهانی و باشگاه های کمدی جدید, پخش ایجاد شده به ویژه برای پخش این برنامه شامل استعداد استثنایی, شعر و کتاب خوانش.

تئاتر

نگارش جدید

چندین تئاتر شرکت ها از جمله Papatango و تازه شکل گرفته Coronavirus تئاتر باشگاه در حال راه اندازی قطعه کوتاه جدید و نوشتن انجام شود فیلم برداری و جریان آنلاین.

اجرای آنلاین

اصلی تئاتر شرکت تولید آلن بنت عادت هنر انجام یک بسته عملکرد در 18 مارس و در دسترس خواهد بود برای دانلود به زودی.

Hampstead تئاتر است دوباره انتشار آن ضربه 2018 تولید لورن Gunderson من و شما را به جریان از طریق Instagram. سازمان دیده بان تولید در اینجا از 23 تا 29 مارس.

کتاب

قرائت آنلاین
Oliver Jeffers


اعتبار: کلارا Molden

کودکان نویسنده Oliver Jeffers (چگونه به گرفتن یک ستاره از دست داده و یافت می شود) در حال انجام است شبانه خوانش کار خود را در زندگی خود Instagram در 6pm.

آنلاین باشگاه کتاب

نویسنده رابرت مك فارلين را راه اندازی کرده مجازی باشگاه کتاب از طریق توییتر. این هفته انتخاب: نان چوپان را بلند و باریک شاهکار زندگی در کوه.

شعر آنلاین

Eastsideیک هنر سازمان کمک به توسعه خلاق از افراد جوان است و لغو آن 25 دقیقه شعر رویداد “من می دانم که من آرزو می کنم من را” برنامه ریزی شده برای جهان شعر روز در معیار تئاتر در پایان غرب و جایگزین کردن آن با یک دیجیتال, رویداد, پخش 25 دکلمه اشعار از افراد جوان آنلاین. این broadcas tbegan در ساعت 11 صبح روز 21 مارس ،

بارد از بارنزلی ایان مک میلانپیدا کرده الهام در اجتماعی فاصله گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im