که تیم های لیگ برتر هنوز هم می تواند واجد شرایط برای اروپا و چه زمانی جدید فصل فوتبال شروع کنم ؟

چگونه می توانم همه چیز ایستاده در مسابقه برای لیگ قهرمانان?

اگر چلسی از دست دادن و یا قرعه کشی در لیورپول:

تنها دو نفر از منچستر یونایتد چلسی و لستر سیتی می تواند در پایان چهار (پشت لیورپول و منچستر سیتی). چلسی خواهد بود مطمئن باشید از یک چهار نقطه اگر آنها را ضرب و شتم گرگ ها در استمفورد بریج در روز پایانی اگر چه آنها می تواند استطاعت به منظور جلب و یا حتی از دست دادن و هنوز هم پایان چهارمین اگر منچستر یونایتد در پیروزی لستر.

منچستر یونایتد نیاز به چهار امتیاز از وستهام در خانه و لستر دور در دو بازی آخر به مطمئن شوید که از یک چهار محل.

لستر قفل شده با ایران در 62 امتیاز و یک هدف یکسان تفاوت. اگر ایالات ضرب و شتم وستهام در اولدترافورد لستر خواهد نیاز به ضرب و شتم متحد به اندازه کافی از حاشیه تا بهتر به هدف خود تفاوت دارد. اگر ایالات رها کردن امتیاز در برابر وست هام, هر نوع از خانه برنده شدن در قدرت پادشاه را ببینید لستر ضرب و شتم ایران به فینال لیگ قهرمانان گیرد.

گرگ تاتنهام و شفیلد یونایتد در حال حاضر ریاضی خارج از مشاجره برای لیگ قهرمانان.

اگر چلسی برنده شدن در لیورپول:

چلسی خواهد بود مطمئن باشید از مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا محل با پیروزی در آنفیلد. تنها چیزی که سمت چپ برای آنها را به بازی خواهد بود سوم جایی است که می تواند نیاز آنها را برای مطابقت با منچستر یونایتد را نهایی بعد نتیجه در لستر.

جایگشت بین ایران و لستر باقی خواهد ماند همان. چهار نقطه از ایالات و آنها پیوستن به چلسی در چهار صفحه.

بعید بازی کردن سناریو…

اگر لستر و ایالات پایان چهارم و پنجم سطح در نقاط تفاضل گل و گل به ثمر رساند (ایران را به ثمر رساند 63 به لستر را 67) سپس آن را پایین می رود به سر-به-سر ضبط (از جمله اهداف دور). ایران برنده 1-0 در اولدترافورد در ماه سپتامبر. اگر لستر تکرار که دقیق scoreline سپس آنها را نیاز بازی کردن برای تصمیم گیری چهارم.

که هنوز هم می تواند واجد شرایط برای لیگ اروپا?

اگر چلسی برنده جام حذفی
چلسی مطمئن باشید از یک-یک به پایان برسد بنابراین اگر آنها واجد شرایط برای اروپا در ردیف دوم رقابت ها با پیروزی در جام حذفی, لیگ اروپا صلاحیت خواهد شد را به هفتم در لیگ برتر است.

آرسنال کاهش امتیاز در ویلا پارک در سه شنبه شب معنی گرگ و تاتنهام در حال حاضر مطمئن از بالا هفت به پایان برسد. هر دو می خواهند برای پایان ششمین اما به طوری که آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد نتیجه نهایی جام حذفی. اسپرز سفر به کریستال پالاس در روز پایانی و باید بهتر از گرگ’ نتیجه در چلسی به رسیدن به آنها.

اگر آرسنال برنده جام حذفی
با پیروزی در جام حذفی, آرسنال می تواند انکار لیگ اروپا جایی برای این تیم که در پایان هفتم. اگر آرسنال پیروزی در ومبلی و اسپرز پایان هفتمین آنها را به اروپا در تاتنهام را هزینه. چگونه آنها می خواهم از آن لذت ببرید.

  • لیگ برتر وسایل: مسابقه, تاریخ, kick-off times و کانال تلویزیون برنامه

آنچه در مورد باشگاه انگلیسی در رقابت های اروپایی?

چلسی و منچستر سیتی هنوز هم در لیگ قهرمانان در حالی که گرگ و ایران هنوز هم در لیگ اروپا. برنده هر مسابقه به شما واجد شرایط برای فصل آینده لیگ قهرمانان.

اگر چلسی به نحوی سرنگونی خود را 3-0 اولین پا کسری به بایرن مونیخ و رفتن به برنده لیگ قهرمانان و پایان خارج از چهار صفحه و سپس پنج English طرف خواهد شد رقابت در اروپا را برتر رقابت های فصل آینده با ششم و هفتم از ورود به لیگ اروپا. مرد شهرستان هستند و مطمئن باشید در لیگ برتر فوتبال تا عملکرد خود را در رقابت های بی ربط در این رابطه است.

اگر ایران یا گرگ برنده لیگ اروپا اما پایان در داخل چهار پس از آن تنها چهار طرف خواهد شد واجد شرایط برای لیگ قهرمانان. اما باید به آنها پایان خارج از بالای چهار پنج تیم وارد خواهد شد.

در فوق العاده سناریو بعید است که چلسی برنده لیگ قهرمانان اروپا و ایالات و یا گرگ برنده لیگ اروپا — و نه در پایان چهار — پس از آن تنها سه خواهد شد واجد شرایط برای لیگ قهرمانان.

وقتی که آیا فصل آینده شروع کنم ؟

رسمی تاریخ شروع برای آینده لیگ برتر فصل تنظیم شده بود تصمیم گرفت در یک جلسه سهامداران این هفته اما باشگاه اعتقاد به نفع شنبه 12 سپتامبر.

2020 FA Community Shield برگزار شد در ومبلی در روز یکشنبه, اوت 30. لیگ برتر را تایید کرده اند یک توافق در 10 هفته تابستان انتقال پنجره ای که باز خواهد شد در جولای 27 و در اکتبر 5, اگر چه وجود خواهد داشت یک دوره اضافی برای تکمیل معاملات داخلی اجرا می شود که به اکتبر 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de