یک “ناشناس” نرم افزار شبکه های اجتماعی است که اجازه می دهد تا کاربران به اشتراک گذاشتن اسرار و صمیمی اعترافات گزارش چپ صدها میلیون کاربر سوابق در معرض آنلاین.

کارشناسان امنیت سایبر قادر به دسترسی به 900 میلیون پرونده های مرتبط با نرم افزار به نام زمزمه شد که ذخیره شده در یک پایگاه داده بدون کافی حفاظت از رمز عبور. که با توجه به واشنگتن پستکه گزارش گنجینه ای از اطلاعات حساس مورخ به سال 2012 است.

زمزمه که در دسترس است در هر دو سیستم عامل iOS و آندروید است که در اطراف مفهوم کاربران آپلود مطالب و عکس ها بدون نیاز به آشکار خود را در دنیای واقعی هویت.

اما محققان از دوازده امنیتی که فایل ها هشدار داد, داده, در معرض چپ احتمالا می تواند انجام دهد که فقط خروج کاربران به خطر نشان داد.

آسیب پذیر زمزمه سوابق شامل همیار سنین جنس زادگاه و اطلاعات در مورد عضویت در گروه—که بسیاری از آنها بودند جنسی در طبیعت است.

در کنار “صمیمی پیام” این مقاله گزارش پست می تواند به محل داده و برخی از آنها با موفقیت ترسیم به مدارس و محل های کار است.

یکی در معرض حساب گزارش مربوط به ارتش آمریکا موشک تسهیلات در حالی که دیگری تا به حال اقرار: “پسر من تصور می شد در یک زمان وقتی که من فریب خورده پدرش است.” یک جستجوی فایل ها برای کاربران که به سن آنها به 15 منجر به 1.3 میلیون نتیجه در این پست گزارش شده است.

زمزمه منتشر شده در سال 2012 متعلق به کالیفرنیا مبتنی بر برگزاری شرکت به نام MediaLab. از آن شده است تماس, نظر توسط رادیو فردا در مورد اتهام cybersecurity حادثه است.

لورن Jamar معاون رئیس جمهور از محتوا و ایمنی در MediaLab گفت: پست داده بود از “یک مصرف کننده رو از ویژگی های این نرم افزار است که کاربران می توانید انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن و یا به اشتراک بگذارند.” این شرکت در گزارش گفت: مقاله پایگاه داده بود “طراحی نشده بود query به طور مستقیم.”

پایگاه داده بود و بنا به گزارش ها قفل شده در روز دوشنبه پس از اینکه پرچم ایالات متحده در اجرای قانون با حفظ محققان این حادثه می توانست با قرار دادن حریم خصوصی کاربران در معرض خطر است. آن را بلافاصله روشن نیست اگر هر کسی دیگر از کارشناسان از دوازده امنیت دسترسی به سوابق.

نرم افزار توضیحات در فروشگاه بازی گوگل ادعا می کند که آن را هنوز هم دارای 30 میلیون ماهانه کاربران است. آن ذکر شده است در #102 در فروشگاه App های iOS را در شبکه های اجتماعی رتبه بندی.

این نه اولین بار زمزمه کرده تا در یک حریم خصوصی است ، در سال 2014 نگهبان گزارش آن را ثبت محل از کاربران از جمله برخی از کسانی که تصمیم گرفتند از ردیابی.

این شرکت در ابتدا با رد این اتهام اما بعد از به روز رسانی آن شرایط با یک خط است که گفت: این برنامه می تواند رکورد “گسترده محل از افرادی که غیر فعال برنامه منطقه جغرافیایی از ویژگی های.”

زمزمه در آن زمان گفت: “زمزمه می کند درخواست و یا ذخیره هر گونه اطلاعات شخصی از کاربران وجود دارد بنابراین هرگز نقض گمنامی. از زمان به زمان هنگامی که یک کاربر باعث می شود ادعای یک آیتم طبیعت ما بررسی کاربر از گذشته فعالیت برای کمک به تعیین صحت.”

Apple iPhone
گوشی 6 در طول یک رویداد ویژه اپل در فلینت مرکز هنرهای نمایشی در سپتامبر 9, 2014 در کوپرتینو کالیفرنیا. یک برنامه در فروشگاه به نام زمزمه بنا به گزارش ها در معرض میلیون ها کاربر ثبت.
جاستین سالیوان/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im