سفید, زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در تظاهرات مقصر می داند “angry mob”

یک زن و شوهر که بیرون ایستاده بود خود را St. Louis عمارت اشاره کرد و اسلحه در تظاهرات گفت: آنها در زمان عمل از آنجا که دروازه خود را نابود شده بود و آنها ترس برای زندگی خود را. تصویری ارسال آنلاین نشان داد علامت McCloskey, 63 و 61 ساله و همسر پاتریشیا ایستاده خارج از رنسانس ساختمان-سبک صفحه اصلی یکشنبه شب در این شهر به خوبی به انجام Central West End محله به عنوان تظاهرات و راهپیمایی به سمت شهردار را به تقاضای استعفای او.

او می تواند صدای فریاد و در حالی که برگزاری یک خمرهای شکل تفنگ است. همسر او ایستاده بود در کنار او با یک تفنگ دستی.

علامت McCloskey CBS گفت: St. Louis وابسته KMOV-تلویزیون که او و همسر که وکلای صدمه شخصی بودند رو به “angry mob” در خصوصی خود را در خیابان و ترس برای زندگی خود را.

“آن را مانند یورش به باستیل دروازه پایین آمد و جمعیت زیادی از عصبانی و پرخاشگر مردم ریخت و از طریق” علامت McCloskey گفت. “من وحشت زده شد که ما می خواهم به قتل در عرض چند ثانیه. خانه ما خواهد بود سوزانده ما حیوانات کشته خواهد شد.”

مارک گفت: آنها به نام 911 برداشت و اسلحه های خود را به عنوان آنها شنیده جمعیت نزدیک شدن به خود را خصوصی جامعه دردار در پورتلند محل.

“اراذل و اوباش از حداقل 100 شکست طریق تاریخی فرفورژه از پورتلند جای از بین بردن آنها با عجله به سمت خانه من جایی که خانواده من با داشتن شام را بیرون از خانه قرار داده و ما را در ترس برای زندگی ما” را علامت McCloskey گفت.

با وجود ادعای تصویری گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد معترضان باز کردن و راه رفتن را از طریق ناگسستنی دروازه. معلوم نیست که در واقع از آن بود که آسیب دیده و یا تخریب آن KMOV می گوید.

این زوج همچنین ادعا می کند آنها را تهدید به مرگ دریافت از جمعیت است.

“یک شخص ایستاده درست در مقابل من جیبش دو تپانچه مجلات کلیک آنها را با هم و گفت:” شما در آینده.’ این اولین تهدید به مرگ ما رو که شب” علامت McCloskey گفت.

Nasheeli Aldridge کمک کرده و منجر به اعتراض شد که سازمان یافته توسط یک گروه به نام “انتظار ما است.” او گفت: معترضان مسالمت آمیز و بدون تهدید شد تا کنون ساخته شده است.

وقتی پرسیده شد که چرا این گروه در راهپیمایی مالکیت خصوصی Aldridge گفت: “فقط می خواهم در بسیاری نافرمان تظاهرات حتی در ’60s شما شکستن قوانین مردم احساس ناراحت کننده است. ما در حال انجام هر کاری که در آن ما در حال صدمه زدن به هر کسی و یا قرار دادن هر کسی در خطر است.”

این McCloskeys’ وکیل آلبرت واتکینز در بیانیه ای گفت: به ایسنا جمعه شب که “هر دو خانم و آقای McCloskey وکلا که مشاغل حرفه ای باید مربوط توسط خود تعهد طولانی مدت برای حفاظت از حقوق مدنی از مشتریان قربانی در دست اجرای قانون است.

“… این اعتراض صلح آمیز نمی شد این موضوع از تمسخر یا تحقیر توسط McCloskeys. به خلاف انتظار آنها و حمایت از این پیام از معترضان.

واتکینز آسوشیتدپرس گفت آنها برداشت اسلحه های خود را هنگامی که دو یا سه معترضان – که سفید به شدت در معرض تهدید و اموال خود را که از همسایگان خود است.

“مهم ترین چیز برای آنها این است که تصاویر خود را (برگزاری اسلحه) همین حالا تبدیل به پایه و اساس وحدت گریه برای افرادی که در مخالفت با سیاه زندگی موضوع پیام” واتکینز گفت. “آنها می خواهند به آن را واقعا روشن است که آنها بر این باورند سیاه و سفید زندگی می کند توجه به پیام مهم است.”

واتکینز گفت: CBS اخبار “سیاه و سفید زندگی مسائل جنبش است که در اینجا به ماندن در آن است که پیام حق است و آن را در مورد زمان. این McCloskeys می خواهید مطمئن شوید که هیچ کس فکر می کند کمتر از BLM آن پیام و معنی آن این است که به کارگیری برای دریافت پیام خود را به دلیل اقدامات چند افراد سفید که لکه دار یک تظاهرات مسالمت آمیز.”

اتهامات آورده بودند در برابر McCloskeys و واتکینز در بیانیه ای گفت: “من نه تحت هیچ شرایطی انتظار اتهامات به ارمغان آورد در برابر هر دو یا هر دو از مشتریان من.”

پلیس گفت: آنها هنوز در حال بررسی است اما آن را با برچسب مورد تعرض و حمله با تهدید و ارعاب علیه زن و شوهر توسط معترضان در نژادی متنوع جمعیت.

اما مدار وکیل کیمبرلی گاردنر با صدور بیانیه ای بعد دوشنبه توصیف آنچه رخ داده متفاوت است و گفت: دفتر او مشغول به کار بود با پلیس به بررسی تقابل.

“من احساس خطر در حوادث رخ داده است که بیش از آخر هفته که در آن معترضان مسالمت آمیز بودند ملاقات با اسلحه و خشونت آمیز حمله به,” او گفت:. “ما باید حفاظت از حق اعتراض مسالمت آمیز و هر گونه تلاش برای خنک آن را از طریق ارعاب یا تهدید از نیروی مرگبار تحمل نخواهد شد.”

راهپیمایان خشمگین شدند در شهردار Lyda Krewson برای خواندن با صدای بلند نام و آدرس تعدادی از ساکنان که نامه نوشت و خواستار defunding اداره پلیس. این گروه از حداقل 500 نفر شعار, “استعفا Lyda! نگاهی پلیس با شما!” رسانه های خبری گزارش شده است.

این McCloskeys که برجسته بود در محلی St. Louis مجله پس از تحت نوسازی شد درازي در 1.15 میلیون دلار.

رئیس جمهور تهمت را بازتوییت کرد یک ABC News حساب از رویارویی بدون نظر.

Krewson مواجه شده است و تقاضا برای استعفای او پس از یک Facebook Live جلسه روز جمعه که در آن سفید شهردار خواندن اسامی کسانی که نامه نوشت و در مورد تمایل پال خواستار قطع بودجه دولت نیروی پلیس است. این ویدئو حذف شد و Krewson عذرخواهی کرد و در همان روز گفت: او قصد ندارد باعث پریشانی.

برگرد. Darryl خاکستری یک سازمان با ExpectUs که با استفاده از یک بلند گو حرف زدن به اصرار معترضان به نگه داشتن در حال حرکت پس از زن و شوهر خود سلاح گرم متهم Krewson گفته او “انداخت بنزین در حال حاضر آتش” با آزاد کردن مردم آدرس منزل.

نام و حروف در نظر گرفته سوابق اما Krewson اعمال باعث سنگین میکند.

“به عنوان یک رهبر شما انجام نمی, چیزهای شبیه به آن. … این تنها حق است که ما به دیدار او در خانه اش گفت:” دولت تشکر. Nasheeli Aldridge, یک سنت لوئیس دموکرات صحبت کردن به یک بلند گو حرف زدن در مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im