کاخ سفید اجازه بودجه فدرال برای گارد ملی بسیج در میشیگان به کمک Coronavirus

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز بودجه فدرال دوشنبه برای ایالت میشیگان به بسیج 3,000 اعضای گارد ملی برای کمک به کروناویروس فعالیت های مربوط به گفته فرماندار میشیگان گرچن Whitmer.

Whitmer را حفظ فرماندهی و کنترل واحد که انتظار می رود برای کمک به کروناویروس تست و توزیع مواد غذایی و دارو و کمک به مقامات در امور امنیت عمومی.

“این خبر خوبی است برای Michiganders در همه جا که نگران COVID-19 تاثیر خود را در جامعه گفت: Whitmer در بیانیه ای ارسال به رادیو فردا دوشنبه. “در حال حاضر ما اختصاص داده شده ملی Guardsmen و زنان می تواند کمک به اطمینان از دسترسی به غذا برای خانواده هایی که به آنها نیاز دارید و یا تجهیزات پزشکی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی. آنها به ما کمک کنید Michiganders تست شده و حفظ اماکن عمومی تمیز…. من خوشحال هستم که دولت فدرال اعطا شده این درخواست و ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با آنها را به عنوان ما به سرعت گسترش COVID-19 با هم.”

“میشیگان گارد ملی آماده و مشتاق برای کمک به فرماندار Whitmer به عنوان او کار می کند به سرعت گسترش COVID-19 در دولت ما” گفت: عمده کلی پل راجرز یاور کل و مدیر میشیگان بخش نظامی و امور جانبازان در بیانیه ای ارسال به نیوزویک روز دوشنبه.. “اولویت شماره یک ما است و حفاظت از میشیگان خانواده ها از آسیب و دولت فدرال اقدام امروز به ما کمک خواهد کرد انجام درست آن. ما مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با فرماندار برای اطمینان خانواده های ما محافظت می شود در طول این بحران است.”

gretchen whitmer
فرماندار میشیگان گرچن Whitmer درخواست برای بودجه فدرال برای فعال کردن گارد ملی واحد در دولت تصویب شد کاخ سفید در روز دوشنبه.
جف Kowalsky/خبرگزاری فرانسه/گتی

Whitmer اولین درخواست بودجه فدرال تحت عنوان 32 از ایالات متحده کد برای اجازه استفاده از گارد ملی از طریق نامه ای به کاخ سفید در ماه مارس است.

“با وجود چالش های بسیاری که COVID-19 همه گیر شده ارائه شده” Whitmer نوشت: “Michiganders افزایش یافته است برای دیدار با چالش با کمک دوستان خود, خانواده و همسایگان در نظر گرفتن گام فعال برای کاهش گسترش یافته است. دولت من است و اقدامات لازم برای محافظت از خانواده های کارگران و کسب و کار در برابر گسترش COVID-19. در حالی که من مطمئن هستم در روحیه شکست ناپذیر از شهروندان ما و توانایی خود را به استقامت COVID-19 است و بر خلاف هر چیزی که ما با آن مواجه شده اند در طول عمر ما و ما نیاز به کمک از دولت فدرال است.”

Whitmer شده است انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس به خصوص مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوره است که دولت باید در تلاش برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از طریق خود تاسیس زنجیره تامین به جای تکیه بر دولت فدرال برای ارائه تجهیزات.

جمعه Whitmer اظهار داشت که PPE تحویل به میشیگان بوده است مختل.

“زمانی که دولت فدرال به ما گفت که ما نیاز به دریافت PPE خودمان” Whitmer گفت WWJ “ما شروع به گرداندن مراکز فساد در هر مورد ما می تواند دست ما را در. چه من و بعد فورا رفت واز پشت است که فروشندگان ما با آنها تا به حال مخاطبین در حال حاضر گفت: ارسال مسائل در اینجا به میشیگان.”

اما Whitmer توییتی در مورد تحویل گاز به میشیگان در روز شنبه.

“امروز صبح ما دریافت 112,800 N95 ماسک در حمل و نقل ما از استراتژیک ملی ذخایر w/8k بیشتر در راه” Whitmer نوشت. “خبر خوبی برای ما کارکنان مراقبت های بهداشتی. ما نگه داشتن کار سخت همراه با FEMA و کاخ سفید برای دریافت بیشتر از PPE ما نیاز به نگه داشتن Michiganders امن است.”

تهمت نیز به تصویب دولت از فاجعه بزرگ برای میشیگان که ارائه خواهد شد دولت با کمک های فدرال در زمینه هایی مانند بحران مشاوره.

“بودجه فدرال نیز موجود است به دولت های قبیله ای و واجد شرایط محلی و خاص خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی برای اورژانس اقدامات حفاظتی از جمله مستقیم کمک های فدرال برای همه مناطق در ایالت میشیگان نهفته COVID-19” خواندن یک شنبه بیانیه ای از کاخ سفید است.

داده های اخیر از میشیگان نشان داد 6,498 تایید موارد مثبت coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im