بالا ما سلامت رسمی Anthony Fauci نخواهد شهادت هفته آینده به کنگره بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر کاخ سفید گفت: روز جمعه خواستار آن را “معکوس” به افراد درگیر در پاسخ ميدهد.

کاخ سفید با صدور یک ایمیل فرستاده بیانیه پس از یک سخنگوی مجلس نمایندگان کمیته برگزاری این جلسه گفت: پنل شده بود مبهوت و مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت که دکتر Fauci شده بود مسدود شده از شهادت.

“در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان تمام-از-پاسخ دولت به Covid-19 از جمله با خیال راحت باز امریکا دوباره و تسریع توسعه واکسن آن است که ضد تولیدی به خیلی از افراد درگیر در آن تلاش ظاهر می شود در کنگره جلسات” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت. “ما متعهد به همکاری با کنگره برای ارائه شهادت در زمان مناسب.”

Dr Fauci شهادت بود که به دنبال مارس 6 شنیدن یک خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه است که نظارت بر برنامه های بهداشت گفت: سخنگوی اوان Hollander. واشنگتن پست اولین گزارش شده است که آقای Fauci خواهد شهادت نیست.

Dr Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شده است یکی از پیشرو کارشناسان پزشکی کمک به راهنمای ما در پاسخ به این ویروس بسیار مسری است که جاروب در سراسر ایالات متحده.

آقای ترامپ بارها به درگیری با حزب دموکرات-کنترل خانه خود حرکت می کند به بررسی اقدامات او و یا کسانی که از دولت او.

در روزهای اخیر مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر حزب دموکرات چاک شومر را خواست گسترده تحقیقات به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و از شیوع کروناویروس که به کشته شدن ده ها هزار نفر از آمریکایی ها است.

دموکرات را مورد انتقاد قرار Mr تهمت و گفت که موفق به توسعه یک برنامه جامع و موثر برنامه ریزی برای آزمایش آمریکایی ها برای coronavirus و ردیابی تماس های از کسانی که آلوده به این ویروس است که باعث می شود گاهی اوقات کشنده Covid-19 بیماری تنفسی است.

Dr Fauci, 79 تا به حال احترام اما گاهی اوقات پیچیده ارتباط با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

به خوبی در نظر گرفته شده در زمان اصلاح شده و یا مغایر با رئیس جمهور در کاخ سفید جلسات و یا در مصاحبه مطبوعاتی در مورد مسائل مانند زمان مورد نیاز برای توسعه یک واکسن و احتمال است که coronavirus را در بر می گیرند.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است گاهی اوقات نشان داده غضب با دکتر Fauci اما در نهایت دنبال کرده است و تا حد زیادی از مشاوره است که او و دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده ارائه شده در پاسخ به این بیماری همه گیر.

ماه گذشته کاخ سفید گفت که آقای تهمت بود نه شلیک Dr Fauci با وجود retweet از یک حامی را #FireFauci پیام.

در آن زمان سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت: “دکتر Fauci شده است و همچنان مورد اعتماد مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

دستیاران به دکتر Fauci نمی شد فورا در دسترس است به اظهار نظر در کمیته مجلس تمایل به او شهادت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im