بحث های در حال انجام در مورد سیم پیچ کار از Coronavirus وظیفه نیروی, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اذعان به خبرنگاران سهشنبه, حتی در حالی که تعداد مرگ و میر و جدید موارد ادامه به کوه طور کلی plateauing اما نه کاهش به عنوان متحده شروع به بازگشایی شده است. دولت کار بر روی تست و تقویت ملی ذخایر را ادامه خواهد داد و پنس گفت: با برخی از این کار در حال رفت و برگشت به سازمان.

پنس که منجر نیروی کار و پاسخ به سوالات در مورد گزارش نیویورک تایمز در مورد احتمال انحلال نیروی کار گفت: در خارج از دوربین جلسه که “مکالمات هستند که تا به حال در مورد سیم پیچ کار برای نیروی کار” و کاخ سفید است که به دنبال در یک ممکن است روز یادبود “window.”

“من فکر می کنم ما در حال گفتگو در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس در سطح” معاون رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:. “و ما در حال حاضر شروع به بحث در مورد طرح انتقال با FEMA. اما آن را — آن است که واقعا همه بازتابی از پیشرفت فوق العاده ای ساخته ایم به عنوان یک کشور است. رئیس جمهور ایستاده بود تا کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به مارشال — در ماه ژانویه به مارشال ملی پاسخ.”

خبر می آید که ایالات متحده می رسد ترسناک یک نقطه عطف از 70 ، 000 مرگ و میر بیش از آنچه که کاخ سفید تا به حال پیش بینی شده از طریق اوت با استفاده از یک مدل فقط هفته پیش.

اما معاون رئیس جمهور اعلام ظاهرا تا به حال نرسیده Dr. Anthony Fauci این متخصص بیماری های عفونی است که تبدیل به یکی از برجسته ترین چهره ها در نیروی کار. Fauci گفت: CBS News تنها لحظاتی قبل از پنس صحبت کرد که او به تازگی در یک وظیفه نیروی نشست و هیچ کس گفت: هر چیزی به او در مورد انحلال نیروی کار.

“این درست نیست که من در هر وظیفه نیروی نشست و این چیزی است که آنها انجام می دهند” Fauci گفت شنبه.

در روز بعد در یک رویداد در شهر فینیکس رئیس جمهور تهمت بود پاسخ به این پرسش خبرنگاران که اگر آن را یک ایده خوب برای منحل کردن نیروی کار در وسط یک بیماری همه گیر. او پیشنهاد کرد که از آن زمان به حرکت بر روی سطوح دیگر.

“من فکر می کنم ما به دنبال در فاز دو و ما به دنبال در دیگر مراحل … نیروی کار انجام داده است یک کار فوق العاده او گفت:” قبل از اینکه شعار این دولت کار بر روی هواکش و تست. اما او سریع برای اضافه کردن که او را نه اعلام یک “ماموریت انجام شد.”

“نه, نه, نه در همه. این ماموریت انجام شده است هنگامی که آن را بیش از,” او گفت:.

در مصاحبه با ABC News, آقای ترامپ گفت که مدل طرح اعداد از زندگی است که می تواند از دست داده و به COVID-19 شده اند اشتباه از آنجا آغاز و او گفت: آن را “احتمالا تا حدودی بالاتر از 70,000. “شما در حال صحبت کردن در مورد پر کردن استادیوم یانکی با مرگ” او گفت:.

رئیس جمهور گفت: ABC News’ David Muir “ممکن است” در زندگی بیشتر خواهد بود از دست رفته را دوباره باز کشور در بخش, چرا که هر کس نمی خواهد مشاهده اجتماعی فاصله دارد و ما باید آن را به عقب.” برای کسانی که مایل به آزمایش می شود قبل از آنها به بازگشت به کار رئیس جمهور گفت: “آنها باید بدون مشکل است.” او همچنین گفت که او را “متقاعد” واکسن در دسترس خواهد بود در پایان سال است.

این معلوم نیست که آیا نوع دیگری از نیروی کار جایگزین خواهد شد این یکی. رئیس جمهور تهمت کاهش پیدا کرده است و روزانه خود را Coronavirus نیروی کار جلسات تغییر رخ داده است که به زودی پس از او شناور امکان بررسی تزریق کروناویروس مبتلا به مواد ضد عفونی کننده برای درمان ویروس.

رئیس جمهور با توجه به خبرنگاران در نشست با پنس می خواهد 100 میلیون دوز از coronavirus واکسن سقوط یک مقدار سریعتر جدول زمانی از بسیاری از کارشناسان فکر می کنم ممکن است و 300 میلیون در ماه ژانویه. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت که می خواهد “بی سابقه و تاریخی” بلکه “واقع بینانه است.”

پنس گفت: پزشکان مانند دکتر دبورا Birx باقی خواهد ماند و با همکاری نزدیک با کاخ سفید است.

Arden Farhi کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im