کاخ سفید مشاور اقتصادی می بیند نرخ بیکاری بالا رفتن گذشته 20 درصد

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett انتظار دارد که نرخ بیکاری به صعود گذشته 20 درصد با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر پیش بینی که در ماه مه یا ژوئن خواهد بود که نقطه بالا برای زیان کار است.

“در حال حاضر به دنبال در سراسر ایالات متحده وجود دارد بیش از 30 میلیون نفر که تعداد مدعیان بیکاری از بیمه بیکاری و این بزرگترین شوک منفی به بازار کار است که ما دیده ایم پس از جنگ جهانی دوم” Hassett رئیس شورای مشاوران اقتصادی گفت: “چهره ملت” یکشنبه.

“برای به دست آوردن نرخ بیکاری مانند آنهایی که ما برای دیدن به عقب بر گردیم به سوال شما که من فکر می کنم صعود خواهد کرد تا نسبت به 20 ٪ در ماه آینده, شما باید واقعا بازگشت به رکود بزرگ کنید تا ببینید که” Hassett ادامه داد. “من فکر می کنم شما می توانید انتظار برای دیدن مشاغل احتمالا از طریق در ماه مه یا ژوئن.”

Hassett گفت که او “به دنبال نرخ شمالی از 20%” قبل از بازار کار تثبیت.

اشتغال کاهش یافته است توسط 20.5 میلیون در ماه آوریل بدترین ماه از دست دادن شغل در تاریخ ایالات متحده با توجه به اداره آمار نیروی کار. نرخ بیکاری صعود به 14.7% به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. Hassett گفت که او انتظار دارد که نرخ بیکاری به افزایش حفظ به میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز هم پر تعداد مدعیان بیکاری در هفته.

اما Hassett ابراز خوش بینی در مورد معکوس منفی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

“ما درک می کنیم که چرا اقتصاد رو به کاهش است و انتظار ما این است که ما می توانید آن را معکوس,” Hassett گفت. او تبلیغ اقدامات مانند چک Protection Program (PPP) تاسیس شد توسط 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل اختصاص کنگره به ارائه وام به کسب و کارهای کوچک.

“ما ساخته شده است یک پل به طرف دیگر با داشتن این وام کسب و کار کوچک” Hassett گفت. شده اند وجود دارد مشکلات را با اجرای این PPP و نگرانی در مورد آن کسب و کار در حال دریافت کمک های مالی. این برنامه فرار از وجوه یک بار در حال حاضر نیاز به اضافی $310 میلیارد اختصاص توسط کنگره است.

Hassett گفت که او امیدوار است که اقتصاد خواهد بود قادر به دوباره بجای اول برگشتن به لطف امداد بودجه اختصاص کنگره و اعطا شده توسط فدرال رزرو است.

“در حال حاضر ما برخی از زمان خریداری با پول ما انداخته اند در اقتصاد” Hassett گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>