کاخ سفید مشاور اقتصادی هشدار ‘آن را برای رفتن به یک بد تابستان’

استفان مور یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید Coronavirus نیروی کار برای اقتصاد پیش بینی کرده است “بد تابستان” پیش و پس “خوب بازیابی” در پاییز.

مور ساخته شده پیش بینی های او در یک صبح یکشنبه در مصاحبه با محافظه میلیاردر رادیو میزبان جان Catsimatidis. اقتصاددان هشدار داد که در بخش خرده فروشی خواهد بود آمار به خصوص در ماه های آینده.

“این رفتن به یک زمان واقعا دشوار برای خرده فروشی” مور گفت. او به طور خاص ذکر شده macy’s, و اشاره کرد که “بسیاری” از فروشگاه های مشابه “دچار مشکل شدند و در حال حاضر.”

“بلکه مردم فقط برای رفتن به یک کمی بیشتر با احتیاط در مورد رفتن به فروشگاه های اقتصادی مشاور گفت.

او هشدار داد “این رفتن به یک بد تابستان” طرح ریزی است که بسیاری از ایالت ها را ببینید بیکاری 15 تا 20 درصد است.

Stephen Moore
استفان مور در مرحله در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس 2020 (CPAC) به میزبانی آمریکا محافظه کار اتحادیه در تاریخ 28 فوریه در بندر ملی مریلند
ساموئل کروم/گتی

مور همچنین پیشنهاد خوش بینانه است که همه چیز را از شروع بهتر است در عرض چند ماه. “در پاییز شروع می کنیم به دیدن خوب, بهبود,” او گفت:.

این اقتصاددان پیش بینی آمده است که آمریکا به خود دیده است شکستن رکورد موج بیکاری بیش از دو ماه گذشته. وزارت کار گزارش داد در روز پنج شنبه که بیش از 30 میلیون نفر از کارگران تا به حال در زمینه رفع بیکاری پس از شهرداری و دولت را در مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در ماه مارس است.

رستوران ها و خرده فروشان و رویدادهای عمومی و غیر ضروری دیگر کسب و کار شده اند توقیف ترک میلیون ها نفر بدون کار. حتی به عنوان برخی از ایالات و شهرستانها آغاز بازگشایی اقتصاد خود را از بسیاری از آمریکایی ها محتاط باقی می ماند به بیرون رفتن به عنوان رمان coronavirus همچنان ادامه دارد و در جوامع در سراسر کشور.

کوین Hassett که همچنین به عنوان یک مشاور اقتصادی مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او انتظار دارد که این کشور را ببینید بیشتر منفی اقتصادی اخبار قبل از این وضعیت شروع به بهبود است. “ما قصد داریم به دنبال در برخی از اخبار بیشتر بد قبل از همه چیز شروع به نوبه خود,” او در مصاحبه با فاکس نیوز.

Hassett پیشنهاد بیکاری است “میخوام چیزی شبیه به 19 درصد” اشاره کرد که این “خواهد بود که بزرگترین نرخ بیکاری ما از قبل از جنگ جهانی دوم است.” او همچنین گفت که او انتظار برای دیدن “کم سابقه منفی اخبار” در سه ماهه دوم سال 2020 است.

چهارشنبه گذشته وزارت بازرگانی گزارش داد که تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش یافته و 4.8 درصد است. که شیب قابل توجهی در سه ماهه اول سال 2020 آمد با وجود ژانویه و فوریه دیدن نسبتا عادی فعالیت های اقتصادی با اکثر اقتصاددانان داشتن انتظار ادامه رشد مثبت است. تحلیلگران در حال حاضر انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2020 نشان می دهد حتی بزرگتر کاهش در تولید ناخالص داخلی با توجه به بسیاری از کسب و کار بسته و میلیون ها نفر از آمریکایی ها بیکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر