کاخ سفید اقتصاددان هشدار Coronavirus قیمت Gougers بهره برداری از تجهیزات پزشکی کمبود که دولت در حال رفتن به می آیند برای شما

کاخ سفید اقتصاددان پیتر ناوارو صادر کرده است یک هشدار به “کارگزاران” به دنبال بهره برداری های پزشکی کمبود عرضه در میان شیوع کروناویروس: “ما میخوایم برای شما آمده است.”

در سخنرانی خود در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز یکشنبه در تلاش های دولت برای رسیدگی به گسترش COVID-19, ناوارو, که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور برای ساخت و تولید و تجارت و سیاست و به عنوان مدیر دفتر تجارت و تولید سیاست گفت که او با دریافت یک شماره از “فریزر” در مورد “کارگزاران” انباشت تجهیزات پزشکی تنها به فروش آنها را در قیمت های گزاف.

“کارگزاران ارائه میلیون ها نفر از اقلام که آیا آنها عینک ایمنی, ماسک, هر چه” ناوارو ادعا کرد.

کاخ سفید اقتصاددان گفت: خریداران می تواند “از طریق سه کارگزاران مختلف ردیابی به یک انبار در L. A. که گفته رو می ده میلیون ماسک.”

او گفت: “آنها می خواهند به اتهام هفت بار چه آنها هزینه. که قیمت سنگ آهن در بازار.”

ناوارو پیشنهاد شده است که دولت می تواند پس از رفتن کسی گرفتار, فروش لوازم پزشکی در هزینه ها از جمله ارائه یک هشدار “پیام به hoarders.”

“اگر شما هر گونه مقادیر زیادی از مواد است که این کشور نیاز دارد در حال حاضر ’em به بازار یا اونا به ما. ما به شما پرداخت یک قیمت عادلانه” او گفت:. “اما اگر شما انجام نمی که ما میخوایم برای شما و مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد در این کشور است.”

ناوارو گفت که سرکوب کارگزاران فروش بالا و قیمت لوازم پزشکی خواهد بود “استفاده از دفاع تولید عمل” که اجازه رئیس جمهور به مصادره اموال و به زور صنایع به گسترش تولید از منابع اولیه و اختصاص مواد اولیه به دفاع ملی تلاش.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون را رد کرد و خواستار رشد به طور مستقیم با استفاده از DPA در پاسخ به شیوع کروناویروس.

Navarro
پیتر ناوارو, مدیر ملی تجارت, شورای, صحبت می کند, روزانه coronavirus جلسه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دکتر رابرت Redfield مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری و معاون رئیس جمهور مایک پنس گوش دادن James بردی نشست خبری در کاخ سفید در تاریخ 22 مارس سال 2020 در واشنگتن ،
Tasos Katopodis/گتی

در همان کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه گفت که او با استفاده از قانون به عنوان اهرم مذاکره با شرکت های به نام در به تولید منابع برای کمک به مقابله با شیوع.

او گفت که او نگران بود در مورد به طور بالقوه “ملی” صنایع هر چند این چیزی است که قانون تعیین برای رسیدن به.

“ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “تماس با یک فرد بیش در ونزوئلا,” او اضافه شده است. “چگونه ملی کسب و کار خود کار می کنند ؟ نه بیش از حد خوب است.”

با وجود تهمت مقاومت بیمارستان کرده با رئیس جمهور به استناد قانون و نیروی تولید بسیار مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

در حالی که شرکت های خصوصی افزایش یافته است به چالش به سرعت تولید و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بارها هشدار داده است که منابع در حال اجرا هستند خطرناکی پایین.

“ما می خواهیم که دفاع تولید عمل به طور کامل به کار” انجمن بیمارستان های آمریکا مدیر عامل شرکت ریک پولاک به خبرنگاران گفت: در یک تماس در روز شنبه با توجه به تپه.

پولاک گفت: این وضعیت تبدیل شده بود پس از جان گذشته است که “ما مردم که در حال ساخت ماسک در خانه و اهدای آنها به بیمارستان.”

در روز یکشنبه جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده خواهد بود ramping تا تلاش های خود را برای مبارزه با شیوع کروناویروس در راه های دیگر از جمله استقرار گارد ملی به ایران بیشتر متاثر از شیوع بیماری است.

همانطور که از اوایل صبح روز دوشنبه وجود داشته است 35,224 تایید موارد coronavirus شناسایی شده در ایالات متحده با 471 موارد منجر به مرگ با توجه به آنلاین ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان وجود داشته است بیش از 350 ، 000 تایید موارد با بیش از 15,300 مرگ و میر و از 100,000 بهبود.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر