کاخ سفید ‘دانست و در مورد روسیه نعمت برای کشتن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا در سال 2019’

مقامات در کاخ سفید آگاه بودند در اوایل سال 2019 طبقه بندی شده هوش نشان می دهد روسیه مخفیانه ارائه مستقیم به طالبان برای کشتن آمریکایی ها یک سال زودتر از قبلا گزارش شده است مقامات ایالات متحده گفته اند آسوشیتد پرس.

ارزیابی گنجانده شد در حداقل یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته روزانه هوش جلسات در آن زمان با توجه به مقامات. جان بولتون بود که آن زمان مشاور امنیت ملی همچنین گفت: همکاران که او در جریان Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در ارزیابی هوش در مارس 2019.

کاخ سفید نیست پاسخ به سوالات از AP در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا دیگر مقامات آگاهی از روسیه اقدامات تحریک آمیز در 2019. کاخ سفید گفت که آقای ترامپ بود – و هنوز هم نشده است – جریان در هوش ارزیابی زیرا آنها نشده اند به طور کامل تایید نشده است. اما این نادر است برای هوش به تایید بدون سایه شک قبل از آن ارائه شده است به مقامات بالا.

آقای بولتون کاهش یافته است به نظر در روز دوشنبه وقتی پرسید که آیا او تا به حال در جریان Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد این موضوع در سال 2019. روز یکشنبه او پیشنهاد کرد به ان بی سی دیدار با مطبوعات که آقای تهمت بود ادعا جهل روسیه اقدامات تحریک آمیز را توجیه دولت را عدم پاسخ.

“او می تواند طرد همه چیز اگر هیچ کس تا کنون گفت: او را در مورد آن” آقای بولتون گفت.
مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال روابط نزدیک تر با پوتین


اعتبار: AP

آیات بازیگران جدید شک در کاخ سفید را به تلاش برای فاصله مغلوب ساختن پیشی جستن از هوش ارزیابی. این گزارش در روز یکشنبه که نگرانی ها در مورد روسیه نعمت نیز گنجانده شده در دوم نوشته شده ریاست جمهوری جلسه توجیهی روزانه در اوایل این سال و این که مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین تا به حال موضوع مورد بحث با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای اوبراین را انکار می کند او.

دولت زودتر آگاهی از تلاش های روسیه را افزایش می دهد سوال اضافی در مورد اینکه چرا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از هر گونه اقدام تنبیهی علیه مسکو در تلاش است که با قرار دادن زندگی نیروهای آمریکایی در خطر است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پی در طول زمان خود را در اتاق به بهبود روابط با روسیه و خود را رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در حال حرکت در اوایل سال جاری به تلاش برای بازگرداندن روسیه به عنوان بخشی از G8.

مقامات گفته اند که نمی در نظر گرفتن هوش ارزیابی در سال 2019 به ویژه فوری با توجه به این که روسیه دخالت در افغانستان است شعلهور شود. مقامات با آگاهی از آقای بولتون آشکار توجیهی برای آقای ترامپ گفت: از آن موجود نیست “عملی هوش” به معنی جامعه اطلاعاتی را به اندازه کافی اطلاعات را به شکل یک طرح استراتژیک و یا پاسخ. این طبقه بندی ارزیابی روسی از نعمت بود و تنها هدف از این نشست است.

مقامات اصرار بر گمنامی چرا که آنها مجاز به افشای بسیار حساس کسب اطلاعات است.

اطلاعاتی که ظاهر در اوایل سال 2019 نشان داد روسیه عملیات تا به حال تبدیل شدن به تهاجمی تر در تمایل خود را برای عقد قرارداد با طالبان و اعضای شبکه حقانی یک گروه شبه نظامی در تراز وسط قرار دارد با طالبان در افغانستان و تعیین یک سازمان تروریستی خارجی در سال 2012 در دولت اوباما.

شورای امنیت ملی و خبرگزاری دفاع برای هوش برگزاری جلسات در مورد هوش. پنتاگون کاهش یافته است به نظر و شورای امنیت ملی نیست پاسخ به سوالات در مورد جلسات.

دیمیتری Peskov سخنگوی آقای پوتین را تکذیب کرد که افسران اطلاعاتی روسیه تا به حال ارائه شده پرداخت به طالبان در ازای هدف قرار دادن آمریکا و نیروهای ائتلاف.

ایالات متحده در حال بررسی است که آیا هر آمریکایی به عنوان یک نتیجه از روسیه گرفته شده است. مقامات در حال تمرکز به طور خاص در مارس 2019 حمله آمریکایی به کاروان. سه تفنگداران دریایی آمریکا کشته شدند پس از یک اتومبیل تقلب با مواد منفجره حامل خود را در نزدیکی وسایل نقلیه زره پوش به عنوان آنها بازگشت به پایگاه هوایی بگرام که بزرگترین ما نصب نظامی در افغانستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net