کاخ سفید در حال هل دادن به عقب در برابر انتشار یک کتاب سابق مشاور امنیت ملی John Bolton با استناد به نگرانی های امنیتی.

مقامات شورای امنیت ملی گفت: آقای بولتون کتاب شامل “راز بالا” جزئیات است که باید برداشته شود.

یک نسخه خطی از این کتاب بنا به گزارش ادعا می کند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرتبط انجماد کمک نظامی به اوکراین در ازای نفع سیاسی.

کتاب ردیف می آید به عنوان سوال دوره از استیضاح آزمایشی آغاز می شود.

روز جمعه سناتور برگزار خواهد شد کلید رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه اجازه می دهد تا شاهدان در دادگاه. دموکرات ها خواهان آقای بولتون شهادت در پی این ادعا و برخی از جمهوری خواهان نیز پیشنهاد آنها می خواهم به شنیدن از مشاور سابق.

رئیس جمهور را رد کرده است تمام اتهامات علیه او.

چه کاخ سفید می گویند ؟

شورای امنیت ملی (NSC) مدیر ارشد الن شوالیه گفت: در نامه ای به آقای بولتون وکیل است که پس از بررسی مقدماتی این “دستنوشته به نظر می رسد حاوی مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده”.

“همچنین به نظر می رسد که برخی از این اطلاعات طبقه بندی شده در بالا سطح” Ms نایت نوشت. او در ادامه به هشدار می دهند که “مقاله ممکن است منتشر نمی شود و یا در غیر این صورت فاش بدون حذف این اطلاعات طبقه بندی شده”.

یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: در آن نامه بود و نه یک “تهدید” به سابق مشاور امنیت ملی. اما رئیس جمهور تهمت دفاع در استیضاح محاکمه شده است افتتاح اساس این گزارش آیات در این کتاب است.

این مقاله گفته شده است که حاوی یک حساب کاربری از رئیس جمهور به طور مستقیم گفتن آقای بولتون او را که او را به خودداری آمریکا کمک های نظامی به اوکراین برای فشار آوردن به اوکراین برای کمک به او برنده 2020 ما انتخابات است.

سران آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوریخواه در حال حاضر مبارزه برای جلوگیری از آقای بولتون که به عنوان شاهد در استیضاح دادگاه در حالی که تعداد انگشت شماری کوچک می گویند که آنها را برای رای دادن شهود به نظر می رسد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

یک کپی از آقای بولتون نسخه خطی شد بنا به گزارش ارسال شده به کاخ سفید هفته پیش برای بررسی. یک مقام کاخ سفید گفت که نامه فرستاده شده به آقای بولتون قبل از آیات از کتاب خود که در گزارش نیویورک تایمز هفته گذشته است.

رئیس جمهور شدت انتقاد کرد و در سابق مشاور امنیت ملی در توییتر در روز چهارشنبه تماس کتاب خود را “تند و زننده & نادرست”. او اصرار داشت که او “هرگز” گفت: جان بولتون کمک های نظامی گره خورده بود به خاک شکل اوکراین در داخلی رقبای سیاسی.

چه بولتون مقاله ادعا?

در 26 ژانویه نیویورک تایمز گزارش گزیده ای از کتاب منتشر نشده توسط آقای بولتون بود که اخراج از کاخ سفید در سپتامبر 2019.

آنها شامل ادعا می کند که آقای ترامپ گفته آقای بولتون در ماه اوت که او می خواست به خودداری $391m (£300 میلیون) در امنیت کمک به اوکراین تا زمانی که مقامات وجود دارد با کمک پروب به دموکرات ها از جمله 2020 دموکرات سناتور جو بایدن و پسرش.

آیات اگر درست مهم هستند زیرا جمهوری خواهان استدلال کرده اند که هیچ دست اول شاهد بود متصل رئیس جمهور به اتهام طرح را به خودداری از کمک سیاسی بهره مند شوند.

اما آقای بولتون گزارش آن را روشن می سازد در کتاب خود که او دستور به طور مستقیم توسط رئیس جمهور به خودداری از کمک به منظور فشار اوکراین است.

چه در محاکمه ؟

سنا استیضاح دادگاه وارد یک دوره دو روزه از بازجویی که در طی آن هر یک از طرفین خواهد متناوب تا 16 ساعت در طول چهار شنبه و پنج شنبه.

نمایندگان مجلس محروم از صحبت های خود باید نوشته شده و به سوالات قاضی جان رابرتز که پس از آن آنها را می خواند با صدای بلند.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه: همه شما نیاز به دانستن

در یک لحظه کلیدی در چهارشنبه تهمت وکیل Alan Dershowitz استدلال کرد که “اگر رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان این نوع از عوض است که در نتیجه استیضاح” – به طور موثر استدلال می کند که هر عمل گرفته شده برای کمک به انتخاب مجدد می تواند در نظر گرفته شود در جهت منافع عمومی و در نتیجه نمی impeachable.

رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه به تماس شاهدان در دادگاه است و انتظار می رود در روز جمعه. یک رای در مقالات از استیضاح خود را می تواند به دنبال بلافاصله پس اگر شاهد مسدود شده است.

چهار جمهوریخواهان مورد نیاز خواهد بود برای رای دادن با دموکرات ها برای رسیدن به اکثریت لازم برای تماس با شاهدان. چندین متوسط بیشتر سناتورها به نظر می رسد بیشتر آماده به انجام این کار در پی بولتون گزارش کتاب.

ما در رسانه ها گزارش می دهند که در یک بسته درب دیدار با سناتور جمهوری خواه روز سه شنبه رهبر جمهوریخواهان میچ مک کانل گفت: “نمی آرا را به اندازه کافی برای جلوگیری از شاهدان اما ارشد جمهوری خواهان بعد گفت: آنها اعتماد به نفس از تامین امنیت رای.

دو سوم اکثریت در سنا مورد نیاز است برای حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در انتهای روند. با جمهوری خواهان برگزاری یک 53-47 اکثریت در سنا حذف باقی مانده است بسیار بعید است.

او سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح و محاکمه در سنا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net