کاخ سفید سنا تمرکز بر 1 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — کنگره و کاخ سفید نقل مکان کرد و به سرعت به سادگی پارامترهای عظیم محرک لایحه برای سرپا نگه داشتن اقتصاد در پاسخ به کروناویروس بحران در روز سه شنبه. جمهوری خواهان مجلس سنا در زمان سرب در یک بسته است که می تواند هزینه بیش از $1 تریلیون.

یک مقام ارشد جمهوری خواه گفت: با توجه به ایسنا بر اساس روز سه شنبه ناهار بحث و گفتگو با جمهوری خواهان مجلس سنا و گفتگو با سناتور در طول بعد از ظهر که بسته خواهد شد و به احتمال زیاد شامل حدود 50 میلیارد دلار در کمک به شرکت های هواپیمایی $250 به 300 میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک و 250 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم برای آمریکایی ها پرداخت می شود در ماه آوریل است.

این پرداخت های مستقیم ممکن است در راه ساخت یافته شبیه به تخفیف مالیاتی در سال 2008 در میان بحران مالی است. در آن صورت افراد دریافت یک مقدار تعیین شده عروسی زوج دریافت یک مقدار خاص و وجوه اضافی داده شد بر اساس تعداد فرزندان.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

مستقیم پرداخت های برنامه ریزی شده برای کسانی که زیر یک درآمد آستانه. این هنوز روشن نیست که چگونه پرداخت خواهد شد تامین می شود. برای زمان حال حاضر مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات مورد علاقه رئیس جمهور است و نه تحت نظر در بسته.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاپیتول هیل که سناتورها را برای اولین بار رای در یک زودتر بسته کمک های که به تصویب مجلس بیش از آخر هفته قبل از حرکت به یک مقدار بزرگتر “فاز سه” معامله مشخص شده توسط مقامات دولت تنها چند ساعت قبل از.

“ما در حال رفتن به حرکت در پیچ و تاب سرعت برای سنا که تقریبا هرگز هر چیزی به سرعت” مک کانل گفت. “این نه زمان عادی. این یک وضعیت عادی و پس از آن نیاز به اقدامات فوق العاده.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که رهبری مذاکرات برای دولت در سفر به تپه برای بحث در مورد اندازه گیری با سناتور بیش از ناهار در روز سه شنبه.

“ما فقط به پایان رسید بحث در درخواست رئیس جمهور با جمهوری خواهان. من می دانم که وجود دارد برخی از شایعات از این تعداد است. آن است که تعداد” Mnuchin گفت: پس از آن. “این یک وضعیت منحصر به فرد در این اقتصاد است. ما قرار داده ایم یک پیشنهاد روی میز است که تزریق یک تریلیون دلار به اقتصاد است.”

این “فاز سه” پیشنهاد به شرح زیر اولیه $8.3 میلیارد و اندازه گیری, گذشت در اوایل این ماه برای افزایش بودجه اضطراری و مجلس قانون تصویب شده در اوایل روز شنبه ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و مرخصی های خانوادگی به برخی از کارگران مجبور به در خانه باقی می ماند بیش از وقوع. این “فاز دو” لایحه تصویب در این خانه دارای یک پتانسیل برچسب قیمت $104.9 میلیارد بیش از ده سال به ازای هر مشترک کمیته مالیات.

دستیار گفت که فاز دو لایحه است که انتظار می رود به تصویب در سنا در روز چهارشنبه و در فاز سه تا پایان هفته.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید Mnuchin گفت: دولت می خواهد کنگره به تصویب اقداماتی برای دریافت پول نقد در دست مصرف کنندگان طی دو هفته آینده یک پیشنهاد شناور توسط سناتور جمهوریخواه میت رامنی و تام پنبه, در میان دیگران.

“ما به دنبال در ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله” Mnuchin گفت. “ما باید برای انجام این کار در حال حاضر.”

Trump Virus Outbreak
وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند در یک نشست خبری با کروناویروس نیروی کار در کاخ سفید در روز سه شنبه 17 مارس سال 2020 است. AP

مک کانل گفت: سناتور باقی خواهد ماند در واشنگتن تا زمانی که آنها به تایید سه فاز مقابله و گفت: جمهوری خواهان بودند که تمایلی به تصویب برخی مقررات در خانه لایحه باید در کنار نگرانی های خود را برای هم بودن.

“ما در حال خروج از شهر تا زمانی که ما ساخته شده و تصویب لایحه دیگری” او گفت:. “وکیل من به آنها این است که تهوع و رای آنها را به هر حال حتی اگر آنها برخی از کاستی ها و آدرس آن کاستی” در آینده لایحه.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: دموکرات ها را در حمایت از خانه بیل. او پیشنهاد خود را فاز-سه قرارداد به ارزش 750 میلیارد دلار در روز گذشته گفت: رقم نهایی “ممکن است به بالاتر” از $1 تریلیون.

خانه رهبران نیز به دنبال به سمت مرحله بعدی پاسخ با سخنران نانسی پلوسی تخمگذاری دموکراتیک اولویت در یک سوم بسته است. در بیانیه او گفت: مرحله سوم از پاسخ باید شامل بسط مرخصی استعلاجی و مرخصی های خانوادگی برای کارگران و همچنین به عنوان اعتبار مالیاتی برای حمایت از خود اشتغالی و فرفره کارگران است.

کاخ سفید قانونی مدیر امور اریک Ueland به خبرنگاران گفت: روز شنبه که برچسب قیمت از هر گونه اندازه گیری شد و هیچ مسئله ای برای رئیس جمهور.

“رئیس جمهور دستور داده تا تیم خود را به نگاه بسیار expansively در آنچه ما باید انجام دهیم و نمی تواند مانع پتانسیل برچسب قیمت از آنچه که لازم است در اینجا” Ueland گفت.

Mnuchin تکرار آن نقطه در روز سه شنبه گفت: نگرانی برچسب قیمت برای یک محرک لایحه ثانویه هستند.

“گفت: من در زمان های مختلف ما را رفع کسری بودجه,” او گفت:. “این نیست که به نگرانی در مورد آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>