که مدیران از سی دموکراتیک بحث ؟ دانا باش جیک Tapper و Ilia Calderón تا متوسط در کشور سرمایه

نیوزویک | No comments

ورمونت سناتور برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را صورت خاموش در یکشنبه یازدهم ریاست جمهوری بحث خواهد شد که باید سه مدیران.

واشنگتن بحث است که شرکت های میزبانی شده توسط سی ان ان و Univision خواهد بود تعدیل توسط Univision را Ilia Calderón و سی ان ان دانا باش و جیک Tapper. Univision لنگر و مدیر خورخه راموس در اصل مجموعه ای متوسط به جای Calderón بود اما نمی خواست به شرکت به دلیل امکان coronavirus قرار گرفتن در معرض.

راموس بود “در نزدیکی با کسی که در تماس مستقیم با یک فرد است که آزمایش مثبت برای coronavirus” کمیته ملی حزب دموکرات مدیر ارتباطات Xochitl هینجسا نوشت: در بیانیه ای. “هر دو آقای راموس و شخص او در تماس هستند و در سلامت خوب است و نشانه رایگان. با وجود اینکه پاک توسط متخصصان پزشکی و از فراوانی احتیاط جرگه تصمیم گرفته است به کنار از شرکت در آینده مارس 15 دموکراتیک بحث است.”

راموس’ تصمیم به شرکت آمد و به عنوان بحث منتقل شد از ققنوس به واشنگتن نگرانی در مورد کشور شیوع کروناویروس. هینجسا نیز گفت: بحث نمی توانست مخاطبان زندگی می کنند. “اولویت شماره یک ما است و ادامه خواهد داد به ایمنی کارکنان ما, کمپین و همه کسانی که در این بحث,” او نوشت.

پیش از مناظره بایدن آگهی ساندرز با 881 نمایندگان. ساندرز به 725 در حالی که نماینده Tulsi Gabbard هاوایی تنها دو. دیگر نامزدهای دموکرات اند کاهش یافته است. هر کدام نامزد دریافت 1,991 نمایندگان قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای خواهد بود نامزد شده است. اگر نه دریافت تعداد مورد نیاز وجود خواهد داشت میانجیگری کنوانسیون با رای رفتن به superdelegates.

در اینجا برخی از زمینه سه موضوع برای بحث, آن را فقط دو روز قبل از آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو برگزاری مقدماتی.

جیک Tapper

jake tapper
سی ان ان جیک Tapper در WarnerMedia چشمگیر 2019 نمایش در تئاتر در باغ میدان مدیسون در مارس 15 2019 در شهر نیویورک است.
کوین Mazur/گتی

این است Tapper دوم زمان تعدیل دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری پس از انجام بحث دوم ژوئیه گذشته در دیترویت. سی ان ان رئیس کاخ سفید خبرنگار Tapper نیز میزبان این هفته نشان می دهد سرب با جیک Tapper و یکشنبه صبح خارجه اتحادیه. قبل از پیوستن به سی ان ان دق الباب شد یک مقام ارشد کاخ سفید خبرنگار ABC News. او با دریافت چهار Merriman اسمیت یادبود جوایز از White House Correspondents’ انجمن برای کار خود را.

دانا باش

باش همچنین تعدیل دوم بحث دموکراتیک. سی ان ان خبرنگار سیاسی او حرفه خود را به عنوان یک تولید کننده آخر هفته برای رادیو فردا آخر هفته برنامه هایی مانند داخل سیاست. در حالی که یک دانشجو در دانشگاه جورج واشنگتن باش زندانی با NBC, CBS و سی ان ان. در سال 2010 او داده شد Dirksen از جایزه مطبوعات ملی پایه و اساس گزارش کنگره earmarks و سناتوری نگه می دارد.

Ilia Calderón

Calderón است Univision لنگر برای آن شب خبر همراه با راموس که او انجام داده است از دسامبر 2017. قبل از پیوستن به Univision, Calderón بود که یک خبرنگار برای Telemundo, میزبانی آخر هفته نسخه Noticiero Telemundo و یک بخش در یک صبح نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>