که رئیس هشدار بیماری همه گیر خواهد شد ‘بدتر و بدتر” به عنوان موارد جدید رسیدن به رکورد

وجود خواهد داشت بدون بازگشت به “عادی برای آینده قابل پیش بینی” سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که پس از یک رکورد در افزایش تعداد coronavirus عفونت در سراسر جهان است.

Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل, که, گفته های مجازی و رسانه ها در جلسه روز سه شنبه که این بیماری همه گیر در حال رفتن به “بدتر و بدتر و بدتر” مگر اینکه اصول کنترل عفونت به دنبال دارد.

“به من اجازه دهید بلانت بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه” دکتر Tedros گفت. “ویروس باقی می ماند دشمن عمومی شماره یک, اما اقدامات بسیاری از دولت ها و مردم را منعکس نمی کند این است.”

او اضافه کرد که “پیام های مخلوط” از برخی از رهبران نیز تضعیف اعتماد عمومی محدود کردن توانایی خود را برای معرفی استراتژی های موثر برای مهار این بیماری همه گیر.

در انگلستان کارشناسان بهداشت عمومی را متهم به کابینه وزیران ارسال “گیج کننده” پیام های اطراف ماسک صورت در چند روز گذشته در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد تلاش برای بی اعتبار خود را بالا بیماری های عفونی مشاور برای منحرف کردن اذهان از خود را شکست.

“وجود دارد مقدار زیادی برای نگران” دکتر Tedros گفت: هر چند او ذکر شده هیچ نمونه های خاص.




این که وضعیت گزارش نشان می دهد که جهانی موارد جدید به رکورد دیروز

“من می خواهم به طور مستقیم با شما وجود خواهد داشت بدون بازگشت به ‘عادی’ برای آینده قابل پیش بینی… همه ما امیدواریم که وجود خواهد داشت یک واکسن موثر, اما ما نیاز به تمرکز بر روی با استفاده از ابزار ما در حال حاضر به سرکوب انتقال و صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

هشدار خود را می آید به عنوان جهان رسید و در عین حال یکی دیگر از گریم نقطه عطف در روز یکشنبه: 230,370 مورد جدید گزارش شده در سراسر جهان دیروز یک رکورد شکستن افزایش می دهد.

ایالات متحده و برزیل و هند و آفریقای جنوبی گزارش داد که بزرگترین افزایش در موارد با توجه به این که وضعیت روزانه گزارش. Dr Tedros اضافه شده است که 80 درصد از موارد جدید بودند فقط در 10 کشور و 50 درصد در دو.

اما تعداد مرگ و میر اقامت نسبتا ثابت با حدود 5000 گزارش شده در هر روز. در سطح جهان بیش از 570,000 مرگ و میر در حال حاضر گزارش شده است در حالی که نقطه عطفی از 13 میلیون عفونت می رود که این آمار ظرف 24 ساعت آینده.

اما Dr Tedros اصرار داشت آن را خیلی دیر نیست برای تغییر مسیر از این بیماری همه گیر. “وجود دارد یک نقشه راه به یک وضعیت که در آن ما می تواند به کنترل این بیماری و با زندگی ما,” او گفت:.

تکرار یک پیام او به اشتراک گذاشته شده برای ماه گفت: این استراحت در سه چیز است: تمرکز لیزر در کاهش مرگ و میر و سرکوب انتقال; آگاهانه عمومی و رهبری قوی.

“این می تواند انجام شود. این باید انجام شود. به من گفت: من آن را قبل از من و من را حفظ خواهد کرد آن را گفت:” دکتر Tedros گفت. “مهم نیست که در آن یک کشور است که در آن بیماری همه گیر منحنی آن است که هرگز خیلی دیر به اقدام قاطع.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im