که خواستار اطلاعات بیشتر در نادر سندرم در کودکان مربوط به Covid-19

تلگراف | No comments

سازمان بهداشت جهانی در حال بررسی افزایش تعداد موارد نادر بیماری التهابی در کودکان یک بیماری بالقوه کشنده است که مربوط به کوروناویروس.

چندین مورد از این بیماری جدید – موقت به نام چند سیستم التهابی سندرم شناخته شده در اروپا و ایالات متحده است. این وضعیت شبیه به کاوازاکی, بیماری نادر سندرم تصور می شود یک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن به عفونت است.

14-year-old boy شد فرزند اول به مرگ این بیماری در انگلستان در ماه گذشته شده است وجود دارد و یک خوشه از موارد در جنوب شرق لندن است.

یک مطالعه در مجله لانست در بر داشت 30 برابر افزایش بیماری نادر در یکی از مناطق ایتالیا بدترین ضربه coronavirus.

در که کنفرانس مطبوعاتی سازمان مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus نام پزشکان در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در این نادر سندرم است.

“من در تمام پزشکان در سراسر جهان به کار خود را با مقامات ملی و در حالت آماده باش به طوری که ما بهتر می تواند درک این سندرم,” او گفت:.

دکتر ماریا ون Kerkhove که ویژگی های رهبری برای Covid-19 گفت: سندرم نادر بود اما که بود دریافت تعداد فزاینده ای از گزارش ها در مورد آن.

“ما نیاز به اطلاعات بیشتر است اما ما باید بیشتر اطلاعات جمع آوری شده در یک روش سیستماتیک” او گفت:.

“ما در حال گرفتن یک شرح آنچه در این به نظر می رسد مانند آن است که همیشه همان. برخی از کودکان آزمایش مثبت برای Covid-19 اما بچه های دیگر را نمی,” او گفت:.

که قرار دادن با هم یک مورد گزارش ابزار برای پزشکان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد وضعیت برای فعال کردن درک بهتر از آن است.

دکتر مایک رایان که دستیار مدیر کل به دنبال اطمینان پدر و مادر و کودکان بیش از ظهور بیماری جدید — او گفت که به عنوان تعدادی از موارد از coronavirus را افزایش می دهد در سراسر جهان, احتمال دیدن غیر معمول سندرم و ارائه را افزایش می دهد.

“این نشان دهنده یک تغییر در راه این بیماری عمل می کنند. این بسیار مهم است که ما آن را دنبال, آن را بسیار مهم است که ما آن را درک کنند اما این بسیار مهم است که پدر و مادر و فرزندان این را درک نمی کند و منعکس کننده یک تغییر اساسی در راه این بیماری ارائه در کودکان,” او گفت:.

پیش از آن در کنفرانس مطبوعاتی Dr Tedros به نام برای دسترسی برابر به آخرین واکسن و درمان کرد و گفت که “بازار سنتی مدل ارائه خواهد شد در مقیاس مورد نیاز برای پوشش کل جهان”.

پیش از مجمع بهداشت جهانی در حال وقوع در هفته آینده – که تصمیم گیری بدن – Dr Tedros به نام “همبستگی در درون و میان کشورها و بخش خصوصی”.

“در حال حاضر لحظه ای که در آن رهبران باید گرد هم می آیند برای ایجاد یک جدید جهانی دسترسی به, سیاست و عملیاتی ابزار است که به نوبه خود بسیاری از نیات خوب بیان شده در هفته های اخیر به واقعیت” او گفت:.

دولت شیلی است که منجر به یک ابتکار عمل برای شکل گیری جهانی مخزن است که قادر می سازد هر دو ثروتمند و کشورهای فقیر برای دسترسی به واکسن درمان و تشخیص به جلوگیری از آنها را از رفتن به بالاترین پیشنهاد.

وقتی پرسید که آیا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد به حمایت از ابتکار عمل Dr Tedros گفت: “من فکر می کنم شما تا به حال بهتر از رئیس جمهور.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>