سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد روز شنبه که شیوع کروناویروس گسترش در سراسر جهان در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر.

که مدیر دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که “عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت” از وقوع.

“همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر. اگر کشورهای تشخیص, تست, درمان, منزوی, ردیابی و بسیج خود را با مردم در پاسخ,” او گفت:.

در این بیانیه آمد که تعدادی از COVID-19 نفر در ایالات متحده در ادامه به موشک وار رفتن. تاخیر در سطح فدرال را ترک کرده اند و بسیاری از دولت های محلی و مقامات بهداشتی مسابقه برای گرفتن تا با کارهای عقب افتاده از مردم در حال انتظار برای تست شده برای COVID-19 بیماری است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 1000 مورد در ایالات متحده و هشت برابر بیشتر از فقط یک هفته زودتر. حداقل 32 نفر فوت کرده اند این ویروس در سراسر کشور.

“من می توانم بگویم ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: صبح روز چهارشنبه.

ایالت نیویورک گرفته شده اقدام چشمگیر حاوی یکی از بزرگترین و شناخته شده ویروس خوشه در کشور راه اندازی یک “در منطقه مهار” از حدود سه مایل مربع در اطراف شهر نیو راشل است که کمتر از 10 کیلومتر از قلب منهتن. وجود دارد 108 موارد تایید شده در شهرستان Westchester, New York, تنهایی.

در ضمن در مبدا کشور چین وجود دارد نصب شواهدی وجود دارد که کنترل دقیق اقدامات پرداخت. نخست وزیر چین اعلام کرده است این بیماری “اساسا پیشتر” و با تنها حدود 10 جدید داخلی عفونت گزارش شده در چین روز چهارشنبه در دیگر کشورها اتخاذ تاکتیک های مشابه.

ایتالیا بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین با بیش از 600 کشته و 10,000 COVID-19 عفونت. کل کشور تحت محدودیت های مسافرتی با کنترل سختگیرانه تر در سخت-آمار مناطق شمالی.

وجود دارد در حال حاضر شده است از 120,000 موارد در سراسر جهان و بیش از 4,300 نفر کشته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف هستند و تقریبا نیمی از کسانی که آلوده شده اند در حال حاضر در حال بهبود است.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im