مرگبار coronavirus شیوع گسترده چین اعلام شده است یک اورژانس بهداشت جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت ،

بیش از 8,200 مردم آلوده شده اند و 171 نفر در این حرکت سریع اپیدمی که تا کنون از آن کانون در ووهان چین به 20 سایر کشورها و مناطق.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این تصمیم به اعلام اورژانس شد باعث گسترش این ویروس به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی.

“من اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی (PHEIC) بیش از global outbreak. دلیل اصلی این بیانیه است نه به خاطر آنچه که اتفاق می افتد در چین گفت:” دکتر Tedros.

“ما بیشترین نگرانی از اخراج از ویروس … به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی و که در حال آمادگی برای مقابله با آن است.”

انگلستان بلافاصله افزایش داخلی سطح تهدید ناشی از کوروناویروس از پایین تا متوسط و گفت که در حالی که فکر نمی کنم این “خطر ابتلا به افراد” در انگلستان تغییر کرده بود آن را باید “برنامه برای تمام eventualities”.

پنج شنبه گذشته که برگزار کردن تماس شیوع اضطراری اما پس از آن اعداد سر به فلک کشید برخاسته از برخی از 600 موارد تایید شده به 8,235.

فنلاند فیلیپین و هند تمام موارد گزارش شده دیروز و آمریکا را تایید کرد اولین موارد انتقال انسان به انسان.

در حالی که کشورهای توسعه یافته از جمله چین ممکن است قادر خواهید بود برای جلوگیری از گسترش ویروس در کوتاه مدت حداقل چشم انداز بسیار کمتر روشن برای مگا شهرستانها از آسیا و آفریقا است.

بر خلاف چین مقامات در کشورهایی مانند هند به مراتب کمتر کنترل مرکزی و منابع و پتانسیل برای انتقال پایدار است بنابراین بسیار بیشتر است. نگرانی نیز وجود دارد که سلامت سیستم های تحت ذوات.

Dr Tedros تاکید کرد که چین را به واکنش شده است “بی سابقه” و گفت: اعلام شرایط اضطراری باید به عنوان یک رأی عدم اعتماد به نفس در مسئولان وجود دارد.

“در بسیاری از راه های چین است که تعیین یک استاندارد جدید برای شیوع پاسخ,” او گفت:. “من هرگز در زندگی ام دیده این نوع از بسیج… که به اعتقاد من خواهد معکوس جزر و مد.”

که همچنین هشدار داد در برابر قرار دادن تجارت و محدودیت های مسافرتی در چین مانند مرز تعطیلی محدودیت های ویزا و قرنطينه سالم مسافران گفت: آنها غیر ضروری است.

این می آید به عنوان کشورهای سراسر جهان همچنان برای مهار کردند.

روسیه روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را خواهد دید از آن 2,670 مایل مرز با چین و جلوگیری از صدور ویزای الکترونیکی به اتباع چینی در حالی که برنامه ریزی شده باز از پاکستان snowbound مرز مشترک با چین در بزرگراه قراقروم به تعویق افتاده است تا ماه آوریل است.

شش تن از هنگ کنگ 14 سرزمین اصلی عبور با چین نیز مهر و موم شده.

این PHEIC نادر طبقه بندی استفاده می شود علامت گذاری به عنوان یک “رویداد فوق العاده ای” که پیامدهای برای بهداشت عمومی در سطح بین المللی و نیاز به یک هماهنگ جهانی پاسخ.

اعلام شرایط اضطراری به این معنی که می توانید بیشتر از نظر هماهنگی های بین المللی برای کنترل گسترش جهانی بیماری است.

در تئوری آن را نیز می تواند منجر به افزایش در بودجه و منابع اختصاص داده شده توسط جامعه بین المللی برای پاسخ به شیوع بیماری است.

بهداشت عمومی اورژانس است و تنها اعلام شده است که در پنج نوبت دیگر – از جمله آنفولانزای خوکی (H1N1) بیماری همه گیر در سال 2009 و در جریان شیوع بیماری ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de