یک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت (WHO) رسمی با انتقاد از استفاده از stigmatizing زبان است که همکاران در حال انجام COVID-19 همه گیر با قومی مردم چین است.

مایک رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه های ساخته شده نظرات پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از خود و استفاده از واژه “چینی ویروس” در هنگام اشاره به شیوع.

“من فکر می کنم ما شده است بسیار روشن و درست پس از آغاز این رویداد که ویروس ها می دانم که هیچ مرز و آنها را در [مورد] خود را به قومیت و رنگ پوست شما چقدر پول شما در بانک” رایان گفت: یک خبرنگار از جنوب چین صبح پست در که در کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

“این واقعا مهم است که ما مراقب هستند در زبان ما استفاده مبادا آن منجر به پروفایل افراد در ارتباط با ویروس” او گفت:. “این تنها چیزی است که ما نیاز به اجتناب از همه. آن را آسان در موقعیت های مختلف را به طور خلاصه و یا به نظرات که در نظر گرفته شده برای انجام این کار است اما در نهایت به پایان رسید تا داشتن که نتیجه. من مطمئن هستم که هر کسی خواهد پشیمانی پروفایل یک ویروس در امتداد خطوط قومی. این چیزی است که هر کسی را می خواهم.”

روز چهارشنبه رئیس جمهور گفت: استفاده از واژه “چینی ویروس” اشاره به همه گیر توجیه بود.

“آن را نژادپرستانه در همه. نه در همه. آن را از چین می آید که چرا. آن را از چین می آید. من می خواهم به دقیق” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

با این حال رئیس جمهور اظهارات شده اند مارک به عنوان توهین آمیز و نژادپرستانه با برخی از مفسران این استدلال که آن می تواند سوخت و بیگانه ستیزی در برابر مردم چین است.

“من کاملا فکر می کنم که کلمات استفاده شده توسط او ماده” جان یانگ, رئيس جمهور و مدیر اجرایی, آسیایی, آمریکایی, پیشرفت, عدالت, گفت, NBC News. “قطعا استفاده از این واژه توسط او و دیگران حتی در چند هفته گذشته که منجر به یک شیب قابل توجه در نفرت حوادث است که ما در حال دیدن. من فکر می کنم که ارتباط وجود دارد.”

ایالت نیویورک assemblymember Yuh-خط Niou که منطقه شامل محله چینی ها در نیویورک گفت که تهمت بود “دامن زدن به شعله های آتش نژادپرستی” با دیدگاه هایی از این دست.

“برای ادامه تماس COVID-19′, چینی, ویروس,’ است که اساسا نژادپرستانه. آن را دامن زدن به بیگانه ستیزی ما شاهد بیش از همه ما مناطق,” او گفت: NBC. “هنگامی که مردم در حال حاضر از ترس چیزی است که آنها در حال حاضر چیزی برای سرزنش آن است.”

Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به اعضای رسانه ها در طول یک جلسه با نمایندگان پرستاران آمریکایی در کابینه در کاخ سفید مارس 18 سال 2020 در واشنگتن ،
الکس ونگ/گتی ایماژ

که دستورالعمل های دولت است که دانشمندان و مقامات ملی و رسانه ها به دنبال بهترین عمل هنگام نامگذاری بیماری های عفونی به منظور به حداقل رساندن غیر ضروری و اثرات منفی در سازمان ملل, اقتصاد و مردم است. بخش مهمی از این است که بیماری های مرتبط با مکان های خاص جغرافیایی.

“ما نیاز به همبستگی ما نیاز به کار با هم” رایان گفت. “وجود دارد بسیاری از ریشه های مختلف — من آن را قبل گفت: در این کنفرانس مطبوعاتی — این بیماری همه گیر آنفلوآنزا در سال 2009 سرچشمه گرفته در شمال امریکا است. ما نمی اسمش آمریکای شمالی آنفولانزا. پس از آن بسیار مهم است که ما باید همان رویکرد هنگامی که آن را به ویروس های دیگر برای جلوگیری از آن. و ما می خواهیم که به این قصد که همه.”

“این یک زمان برای همبستگی این زمان برای حقایق این یک زمان به حرکت به جلو با هم به مبارزه با این ویروس با هم. باکی نیست که در این. که همه ما نیاز به دانستن این است که قادر به شناسایی چیزهایی که ما نیاز به انجام به حرکت رو به جلو به سرعت با, سرعت با اطمینان و برای جلوگیری از هر گونه نشانه ای از قومی و یا انجمن های دیگر این ویروس” او گفت:.

ماریا ون Kerkhove که منجر به این که بیماری های نوظهور و زئونوزها واحد گفت: در همان کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه که ما را دیده اند “قریب به اتفاق بین المللی وحدت و همبستگی” با این بیماری همه گیر.

“ما اعمال محبت مردم و کمک به افراد مسن در محله خود انجام خرید مواد غذایی از ارائه مراقبت های بسته بندی,” او گفت:. “همه که اتحاد بین المللی و هر یک از ما مسئولیت برای کمک به آن است.”

“این بسیار دشوار. در بسیاری از کشورها این است که رفتن به بسیار بدتر از قبل از آن بهتر می شود اما این خواهد بود که به طور موقت و ما را از این طریق دریافت کنید و ما را از این طریق دریافت کنید با هم,” او گفت:.

نیوزویک در تماس است کاخ سفید برای نظر.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de