که واجد شرایط برای CBS کارولینای جنوبی دموکراتیک بحث تا کنون ؟

شش دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب در حال آماده کردن خود برای شرکت در کارولینای جنوبی, انتخابات ریاست جمهوری اصلی بحث خواهد شد که توسط رادیو فردا در هفته آینده در حال وقوع در فوریه 25, بین نوادا قفقاز در روز شنبه و کارولینای جنوبی اولیه یک هفته بعد.

به محل امن در بحث مرحله در چارلستون داوطلبان باید برای پاسخگویی به هر کدام یک نماینده و یا رای گیری آستانه با توجه به کمیته ملی حزب دموکرات.

تا کنون شش نفر از هشت دموکرات ها هنوز در رقابت برای نامزدی باید واجد شرایط برای کارولینای جنوبی بحث:

واجد شرایط استفاده از این نماینده آستانه دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری باید اختصاص داده شده است حداقل یک نماینده متعهد به دموکراتیک ملی کنوانسیون از هر آیووا و نیوهمپشایر یا نوادا است.

2020 دموکراتیک اولیه بحث بیشتر

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک اولیه بحث

بایدن ساندرز و وارن همه واجد شرایط با جایگاه خود در چهار نظر سنجی های ملی و همچنین با نمایندگان. Buttigieg و Klobuchar باید واجد شرایط با نمایندگان.

نماینده بالغ بر نامزدهای عملکرد در فوریه 3, آیووا, قفقاز در نتایج گزارش شده توسط آیووا حزب دموکراتیک فوریه 11, New Hampshire اولیه در نتایج به گزارش آسوشیتد پرس و فوریه 22, نوادا, قفقاز در نتایج گزارش شده توسط نوادا حزب دموکرات و یا AP.

جایگزین روش مقدماتی با نظرسنجی عملکرد نیاز به آرای انتخابات ریاست جمهوری برای رسیدن به حداقل 10% رای گیری در چهار ملی یا کارولینای جنوبی سنجی و یا حداقل 12% رای گیری در دو کارولینای جنوبی سنجی از لیست واجد شرایط رای دهی حامیان مالی عنوان شده توسط DNC. هر نظرسنجی باید منتشر شود بین فوریه 4 و 11:59 p. m. در فوریه 24.

مایک بلومبرگ خواهد شد که ظاهر می شود در نوادا بحث چهارشنبه در حال حاضر نیز واجد شرایط برای کارولینای جنوبی بحث با جذب بیش از 10% پشتیبانی جدید در وال استریت ژورنال / NBC News نظرسنجی منتشر شده در اواخر بعد از ظهر سه شنبه. این نظرسنجی در بر داشت که برنی ساندرز چراغ زمینه با 27% پشتیبانی و بلومبرگ و الیزابت وارن در هر حال 14 درصد. پیت Buttigieg تا به حال 13 درصد حمایت در این نظرسنجی در حالی که ctq به حال 7 درصد.

در همان روز سابق شهر نیویورک شهردار نیز 19 درصد در یک NPR / PBS NewsHour / Marist نظرسنجی منتشر شده در اوایل روز سه شنبه. او همچنین بیش از 10 درصد حد آستانه در نظر سنجی انجام شده توسط Fox News, کلمبیا کلمبیا و Monmouth. بلومبرگ نیست در انتخابات در نوادا یا کارولینای جنوبی دو بعدی اولیه رای گیری متحده است.

سرمایه گذار میلیاردر تام Steyer و کنگره Tulsi Gabbard تا 11:59 p. m. ET مارس 24 به واجد شرایط برای بحث مرحله.

ملیسا Quinn, Tim پری و سارا Ewall-Wice کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر