که: گله ایمنی برای coronavirus است ‘خطرناک مفهوم’

تلگراف | No comments

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده “خطرناک” مفهوم گله ایمنی برای Covid-19.

گله ایمنی است اپیدمیولوژیک اصطلاح معمولا این سایت متعلق به توضیح این جمعیت به عنوان یک کل حفاظت شده است از یک بیماری بسته به سطح افراد واکسینه شوند.

برای مثال وقتی 90-95 درصد از جمعیت این واکسن بر علیه سرخک این باید به اندازه کافی برای محافظت از دیگران که قادر به دریافت تلقيح – مانند نوزادان قبل از رسیدن به سن که در آن می توان آنها را واکسینه.

در مورد مفهوم بودن اعمال شده به Covid-19 همه گیر که گفت: “هیچ کس امن است تا هر کس امن است” و آن را “خطرناک” فکر می کنم که کشورها می توانند “جادویی رسیدن به گله ایمنی”.

دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: یک نشست خبری در ژنو: “انسان نه گله و به عنوان مثل, مفهوم گله ایمنی است که به طور کلی این سایت متعلق به محاسبه که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد نیاز به واکسینه می شود و جمعیت به منظور تولید این اثر است.

“این یک بیماری جدی این است که دشمن شماره یک ما شده اند گفت: آن را بارها و بارها و بارها و بارها.”

او گفت: “هیچ کس امن است تا هر کس امن است” اضافه کرد: “بنابراین من فکر می کنم این ایده که” شاید کشورهایی که تا به حال سهل انگاری اقدامات و انجام نداده اند هر چیزی را ناگهان به طرزی جادویی به برخی گله ایمنی و بنابراین اگر ما از دست دادن چند افراد در طول راه؟’ – این واقعا خطرناک است, خطرناک محاسبه است.

“و نه یک اعتقاد من بسیاری از کشورهای عضو مایل را که حسابی.

“مسئول کشورهای عضو را در نگاه همه جمعیت خود را – آنها ارزش هر عضو از جامعه و آنها سعی کنید به انجام همه چیز ممکن است برای حفاظت از سلامت در حالی که در همان زمان بدیهی است که حفاظت از جامعه و حفاظت از اقتصاد و چیزهای دیگر. ما نیاز به اولویت های ما درست است که ما وارد مرحله بعدی از این مبارزه است.”

دکتر ماریا ون Kerkhove فنی سرب که Covid-19 پاسخ گفت: داده های اولیه از مطالعات نشان داده است که سطوح بسیار پایین از جمعیت واقع شده است آلوده به این بیماری است.

“به نظر می رسد الگوی سازگار تا کنون که یک کم بسیاری از مردم این آنتی بادی.

“و مهم است که همانطور که شما اشاره کردید چرا که شما ذکر این کلمه “گله ایمنی’ است که به طور معمول یک عبارت است که هنگامی استفاده می شود که فکر می کنم در مورد واکسیناسیون. شما فکر می کنید چه مقدار از جمعیت نیاز به ایمنی قادر به محافظت از بقیه جمعیت ؟

“ما نمی دانیم که دقیقا همان چیزی است که سطح باید برای Covid-19. اما آن را قطعا باید به بالاتر از آنچه که ما شاهد آن هستیم در ميران مطالعات.

“چه sero-مطالعات اپيدميولوژيک نشان می دهد به ما این است که بخش بزرگی از جمعیت که حساس باقی مانده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>